Skocz do zawartości
kamar59

Windows 8 - Oficjalny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, skończ.

8.1 to nie jest 8 z SP.

Można mieć w pełni zaktualizowanego W8 nie aktualizując go do 8.1.

Aktualizacja 8 do 8.1 to była i jest dobra wola M$. Skoro M$ wszędzie (W7, W8, W8.1) wpycha W10, nie zdziwiłbym się, gdyby aktualizacja W8 do W8.1 była zniesiona z możliwa tylko do W10. Stąd pojawiło się moja pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zaktualizować 8 do 8.1 poprzez sklep microsoftu, zatrzymuje się na 82% i stoi w nieskończoność... Próbowałem kilka razy, czytałem o tym problemie w sieci i żadne rozwiązanie nie pomaga.
Zatem mam pytanie - jeśli ściągnę obraz (np z msdn) i zrobię aktualizację z płyty to będzie działało tak samo jak bym aktualizował przez sklep? Chodzi mi o to, czy będzie system aktywowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy jak manualnie? Robię to poprzez sklep systemowy. Po ściągnięciu danych, komputer restartuje się i zaczyna aktualizować system. Staje przy 82% i nic się nie dzieje. To ponoć znany problem.
Jak inaczej "ręcznie" zainstalować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuję kupić oryginalny win 8.1 box, najlepiej sam klucz albo na USB. Sklep z płatnością paypal żadna inna. Już znalezienie win 8.1 jest problemem a jak już znajduje to nie ma płatności paypal. Pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam konta więc tam nie szukałem. Czy tam można podróbki trafić?

Szukam i widzę miliony aukcji, ale jakieś nielegalne chyba skoro za 50-100pln można już dostać.

Kolejna sprawa box nic mi nie znajduje.

Będzie ktoś dobry i podrzuci linka z pewniakiem?

Edytowane przez specdriver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...