Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kamar59

Windows 8 - Oficjalny temat

Polecane posty

Mozna do 8.1

Dzięki.

Można od razu zainstalować 8.1.

No popatrz, nie wpadłem na to. Święto spamera w pełni.

A co to ma do rzeczy? 

Ameryki nie odkryłeś tym, że można zainstalować od razu 8.1.

Pytałem o aktualizację 8 do 8.1 bo mam kupionego 8 i od dwóch lat używam go zaktualizowanego do 8.1.

Dobra, skończ.

8.1 to nie jest 8 z SP.

Można mieć w pełni zaktualizowanego W8 nie aktualizując go do 8.1.

Aktualizacja 8 do 8.1 to była i jest dobra wola M$. Skoro M$ wszędzie (W7, W8, W8.1) wpycha W10, nie zdziwiłbym się, gdyby aktualizacja W8 do W8.1 była zniesiona z możliwa tylko do W10. Stąd pojawiło się moja pytanie.

Nie mogę zaktualizować 8 do 8.1 poprzez sklep microsoftu, zatrzymuje się na 82% i stoi w nieskończoność... Próbowałem kilka razy, czytałem o tym problemie w sieci i żadne rozwiązanie nie pomaga.
Zatem mam pytanie - jeśli ściągnę obraz (np z msdn) i zrobię aktualizację z płyty to będzie działało tak samo jak bym aktualizował przez sklep? Chodzi mi o to, czy będzie system aktywowany.

To znaczy jak manualnie? Robię to poprzez sklep systemowy. Po ściągnięciu danych, komputer restartuje się i zaczyna aktualizować system. Staje przy 82% i nic się nie dzieje. To ponoć znany problem.
Jak inaczej "ręcznie" zainstalować?

Panowie, potrzebuję kupić oryginalny win 8.1 box, najlepiej sam klucz albo na USB. Sklep z płatnością paypal żadna inna. Już znalezienie win 8.1 jest problemem a jak już znajduje to nie ma płatności paypal. Pomoże ktoś?

Nie mam konta więc tam nie szukałem. Czy tam można podróbki trafić?

Szukam i widzę miliony aukcji, ale jakieś nielegalne chyba skoro za 50-100pln można już dostać.

Kolejna sprawa box nic mi nie znajduje.

Będzie ktoś dobry i podrzuci linka z pewniakiem?

Edytowano przez specdriver

Kup boxa pewniaka od autoryzowanego dostawcy, a nie zablokują ci klucz po kilku miesiącach i tylko stracisz kasę ...

Taki mam zamiar tylko z moimi wymaganiami nie mogę nic znaleźć . W tym problem a nie, że chce tanio czy pirata. DVD odpada, płatność paypal, żaden OEM, bo sprzęt często zmieniam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.