Skocz do zawartości
disaster3

WD Caviar Green 2TB - WD20EARX - nie widzi go W7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

kupilem ostatnio powyzszy dysk jako magazyn na dane i wszystko byloby ok, dopoki nie podlaczylem go pod WIN7. Moim glownym systemem jest Linux (FEDORA 14) i tam glownie robilem cala operacje backup'owania danych. Jak go podlaczylem to musialem go zamontowac i sformatowac i zrobilem to jako NTFS. Zaczalem zrzucac moje dane z jego poprzednika 1TB (WD10EACS) na ktorym wyskoczylo mi sporo bledów i zanim zaczne go "naprawic" wolalem dane przerzucic na nowy HDD.

Przelaczylem sie na WIN 7 Prof i tego nowego 2TB (podpietego zewn. po eSATA), menedzer urządzen widzi, informacje o systemie tez jest "screen" , ale nie moge sie dostac do danych, nie widzi go w "Moj Komputer" - jako dysk etykieta:"MAGAZYN" .

 

Poza tym zauwazylem pewnosc "dziwnosc" bo raport Informacja o Systemie pokazuje ze mam go podzielonego na partycje (2x1TB) mimo ze jest to nie nieprawda. Moze problem w tym W7 nie obsluguje dysków 2TB - nie wiem.... macie jakis pomysl. Moj stary dysk 1TB jak podepne poprzez kieszen widzi go w W7 bez problemu, natomiast ten nowy 2TB juz nie . :sad: :cry:

 

POzdrawiam,

disaster3

post-108832-0-50783100-1316344345_thumb.jpg

post-108832-0-62898300-1316344352_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym zauwazylem pewnosc "dziwnosc" bo raport Informacja o Systemie pokazuje ze mam go podzielonego na partycje (2x1TB) mimo ze jest to nie nieprawda. Moze problem w tym W7 nie obsluguje dysków 2TB

 

Windows 7 obsługuje nie tyle dyski, co nawet pojedyncze partycje po 2 TB - sprawdzone :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...