Skocz do zawartości
karolek236

Pocket Bike

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam dylemat czy kupić sobie pocket bike 50cc . Posiadam 40 kg około i jakieś 160 wzrostu. Mam do zagospodarowania jakieś 500 zł.

 

1. Czy jest to bardzo awaryjne?

2. Czy warto to kupić jak się ma jakieś 12lat.

3. Jeśli nie warto to co warto kupić synowi 12-letniemu

4.Ile takie coś pali?

5.Czy idzie tam zwykła benzyna ?

6.Czy jest to wytrzymałe? Bo nie chce przepuścić kasy w błoto.

 

Dziękuje , proszę o szybką odpowiedź.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karolek nie chodzi o rozwagę twoją czy syna handlowałem takimi wynalazkami i to straszny syf jest, hamulce potrafią się oderwać podczas jazdy bo są z tak ciach!ianego stopu, sprzęgła się notorycznie rozlatują, o zalewających się i cieknących gaźnikach już nie wspomnę, a nie muszę chyba tłumaczyć czym grozi cieknący gaźnik nad rozgrzanym cylindrem.

 

btw. Romet to też chińszczyzna jest, ktoś wykupił po prostu prawa do nazwy i sprzedaje chiński syf pod nazwą romet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 500 zł związane z motoryzacją to może zabierz go na gokarty, ja sam bym chętnie pośmigał mając 23 lata, a co dopiero mając 12 lat.

 

Jeśli ma to być jednak coś "stałego", to może faktycznie jakiś wypasiony model latający lub jeżdżący :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tematu RC wypadłem jakiś czas temu więc pomogę na tyle ile mogę ;), są od tego natomiast odpowiednie fora. latających modeli nie polecam na początek bo można szybko to uszkodzić i po zabawie.

 

XSTR 2,4GHz 1:10 4WD HSP BUGGY 4X4 (1833629927) - Aukcje internetowe Allegro na początek będzie OK !

http://www.emodel.pl/hsp-xstr-buggy-24ghz-110-4wd-p-2990.html

 

Forum serwisu RC-AUTO • Zobacz temat - Modele RTR do 500zł (temat dla nowych uzytkowników)

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest jeszcze 1 sprawa.

Mam kumpla w miejscowosci ktory moze sie zamienic oto taki motor POCKET BIKE MINI CROSS CARBON WYPTRZEDAŻ OKAZJA (1790486792) - Aukcje internetowe Allegro w stanie bardzo dobrym z uszkodzonym iskrownikiem (57 zl do takiego modelu ) A ja oferuje zasilacz oto taki nowy : Zasilacz IBOX 500W OKAZJA !!! (1826714364) - Aukcje internetowe Allegro i doplata 40 zł. Czy sie oplaca? MOtor jest praktycznie nowy. A slyszalem ze wymiana iskrownika to nie problem. Czy warto? Czy jednak z iskrownikiem moze cos jeszcze wyjsc przy okazji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już się w to bawić to można by samemu coś zbudować. Wyjdzie taniej, a zabawy przy projektowaniu i składaniu jest masa. Radyjko z odbiornikiem do 250zł na full wypasie powinno się dostać (zwykły to pewnie i do 150zł dostaniesz), silnik z 60zł. Reszta to kwestia projektu. Może mały zainteresuje się elektroniką :P.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty mu chcesz kupować ? człowieku ja bałbym się dać swojemu dziecku siadać na ten syf bo wygląda jakby miał się połamać od samego stania. Kup mu tą motorynkę lub poczekaj rok dwa i simsona a nie taką chińska srakę w której wszystko wygląda i pewnie działa jak kupa. Te 'owiewki' to jakiś żart tak ? one są z papieru ? opony zedrze jak raz zahamuje na asfalcie, a kierownicę mialem lepszą w wigry 2. Mówię poważnie ja bałbym się o zdrowie dziecka dając mu ten szmelc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie od początku dyskusji się wydaje, że karolek236 to ten dwunastolatek ;)

 

Nie miałem nigdy do czynienia z tymi pocket bajkami ale jak ktoś chce to zamienić na zasilacz ibox'a to musi być naprawdę niezły szmelc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...