Skocz do zawartości
Gość tygrys.warszawski

Moje wymarzone auto to..

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie da się wybrać jednego wymarzonego auta. Wiele chciałbym mieć, lecz jest dla mnie bardzo istotna "5tka":

 

 

1. 1937 Delage D8-120 S Pourtout Aero Coupe

 

Dołączona grafika

 

2. 1936 Bugatti Type 57SC Atlantic (57591)

 

Dołączona grafika

 

3. Aston Martin One-77

 

Dołączona grafika

 

4. Aston Martin DBS Carbon Black

 

Dołączona grafika

 

5. Mad Max Interceptor

 

Dołączona grafika

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne auto, bardzo mi się podobają, szkoda tylko, że nie mogę sobie takiego kupić!!! Naprawdę rewelacyjne! Najbardziej podoba mi się te z aut na przykład coś w stylu http://www.thecoolist.com/james-bond-aston-martin-db5/

Edytowane przez mirgo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej kwestii jestem jakiś "dziwny". Nie podobają mi się sportowe, kosmiczne, dzikie samochody powodujące u większości wzrost wilgotności.

Mój wymarzony samochód ma być po prostu praktyczny i dobry. Czyli jeśli bym miał szaleć to jakieś Volvo(sedanik jakiś), Audi (chociażby jakaś A4), ew. jakiś niezniszczalny SUV. Czyli typowo do jeżdżenia, a nie jarania się jego "zajebistością". Sportowe samochody w szczególności mają minus. Co innego już samochody typy "ekskluzywna limuzyna" - tylko też nie choinka.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej kwestii jestem jakiś "dziwny". Nie podobają mi się sportowe, kosmiczne, dzikie samochody powodujące u większości wzrost wilgotności.

Mój wymarzony samochód ma być po prostu praktyczny i dobry. Czyli jeśli bym miał szaleć to jakieś Volvo(sedanik jakiś), Audi (chociażby jakaś A4), ew. jakiś niezniszczalny SUV. Czyli typowo do jeżdżenia, a nie jarania się jego "zajebistością". Sportowe samochody w szczególności mają minus. Co innego już samochody typy "ekskluzywna limuzyna" - tylko też nie choinka.

 

 

i tu wychodzi różnica pomiędzy pasjonatem motoryzacji a zwykłym użytkownikiem przemieszczającym się z punktu A do B.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja mam troche prostsze marzenie, ale o ile samo autko jest jak najbardziej realne, to jest haczyk - interesuje mnie w nim praktycznie sama karoseria. Całe wnętrze było by do wymiany na coś współczesnego - deska rozdzielcza, kierownica, fotele, elektronika, ogólnie coś jak robią np. w Pimp My Ride, tylko bez tych szpetnych idiotyzmów, po prostu współczesne elementy. Wiele technicznych części zapewne też by trzeba wymienić, a na to wszystko trzeba by z kilkadziesiat tysięcy, czyli pewnie nawet pod 10 razy tyle co za samo auto, dlatego można to nazwać marzeniem.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karwa jak można marzyć o fiacie croma :blink: zwątpiłem...

 

moje to tam się zmieniają z roku na rok ale obecnie:

 

Bowler Nemesis

Nissan GT-R Switzer Performance

Ferrari 458 Italia

Maserati Quattroporte S

Range Rover Sport

Shelby Cobra 427

Ford Mustang GT500 Eleanor 1967

Mercedes SL 65 AMG Black

 

i spooro innych samochodów... na liście jest sporo klasyków i offroadowych potworków długo by wymieniać.

 

wiele pozostaje w strefie dalekich marzeń... pozostaje nacieszyć się grając w forze :lol:

Edytowane przez slavOK
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popuszczając wodze fantazji - gdybym był multimiliarderem w stylu Tonego Starka czy Bruce Wayna to miał bym ogromny garaż pełen różnych aut :

 

Lista wraz z docelowym kolorem :

 

Sportowe

 

Ferrari 360 Spider ( Czerwony )

Ferrari Testarossa ( Czerwony )

Lamborgini Countach ( Czarny )

Lamborgini Diablo VT 6.0 ( Czarny )

Dodge Viper GTS-R ( czerwony )

Dodge Viper Cabrio ( czerwony )

Dodge Charger 2007 (czarny )

Dodge M4S ( Czarny )

Toyota Supra ( Czarna )

Pontiac Transam ’80s ( Czarny )

Pontiac GTO ‘60s ( Czarny )

Ford Mustang 60s ( Srebrny )

Ford Mustang Shelby GT-500 (Czarny )

Ford GT ( biały z czarnym podwójnym pasem )

Chevrolet Corvette C4 ( Czerwony )

Chevy Corvette C3 (Srebrny )

Chevy Camaro G1 ( Czerwony z czarny pasem na masce i dachu )

Koenigsegg CC

Koenigsegg CCX

Koenigsegg CCR

Mitsubishi Lancer EVO IX/X

Subaru Impreza

Shelby Cobra

Nissan 350Z

Nissan GT-R

Nissan Skyline GT-R

Aston Martin DB9

Aston Martin DBS

Acura NSX

 

 

SUV/SUT/4x4/Ciężarówki

 

Hummer H1 Hardtop HEMI ( Czarny )

Jeep Grand Cheeroke Overland 5.7l HEMI ( Czarny )

Dodge RAM SRT-10 (Czarny )

TATRA 813 KOLOS ( Czarny )

 

Lista trochę stara .

 

A jak bym miał technologię ze STAR TREK ( Replikator przemysłowy albo nawet kilka , do tego Holodek ) to doszło by kilka innych pojazdów :

 

SUX 6000

Landmaster

Pursuit Special i Mack z Mad Maxa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny Jag, od dziecka je lubiłem. Ale realnie patrząc. Mitshubishi Galant GTO, a z niższej i osiągalnej niedługo mam nadzieję, półki cenowej, Proton Satria (Colt GTI z zajebistym ori bodykitem). Bezawaryjne japońskie auto i dosyć młode (10latek do wyrwania). Mi tam nic więcej nie trzeba. I nie mówi tego wozidupa a pasjonat właśnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Audi ABT TT RS takie bardziej realne hehe

Dołączona grafika

 

 

Ford Mustang GT500 :) Słyszałem i widziałem inne Mustangi tego akurat nie, ale właśnie go chciałbym mieć najbardziej :)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Bloodneo
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...