Skocz do zawartości
bialyikar

Modyfikacja zestawu.

Rekomendowane odpowiedzi

Chciał bym kupić zestaw komputerowy do 2000, przeznaczony do standardowych zadań, www, filmy... oraz średnio wymagających gier. Konkretnie chodzi o Alice: Madness Returns (choć w miarę możliwości w inne nowe tytuły także chciał bym zagrać). Rozważam te dwa zestawy jako wyjściowe:

Zestaw za 1750 zł

Zestaw za 2050 zł

Chciał bym z nich usunąć dysk twardy, napęd DVD oraz cooler (komputer nie będzie podkręcany i chłodzenie boxowe raczej starczy) a pozostałą kwotę przeznaczyć na poprawę wydajności pozostałych części. Nie wiem tylko, czy powiększyć ilość ram (chciał bym powiększyć do 6GB), czy też wybrać lepszą kartę graficzną. Zmiana procesora z Phenoma x4 nie będzie raczej potrzebna.

Mam jeszcze pytanie o obudowę. W jaki sposób upewnić się, czy płyta będzie pasować do obudowy? Chciał bym wykorzystać starą obudowę i nie wiem, czy nie będzie problemów z rozmiarem płyty lub karty. Ewentualnie możecie polecić jakąś tańszą, w miarę sensowną obudowę?

 

Części najprawdopodobniej kupowane będą w Proline.

Edytowane przez kari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wyjściowo taki zestaw. Składałem w morele.net bo mi szybciej idzie :P Ale ceny również przystępne o ile w ogóle można tak pisać w obecnej sytuacji gdy produkt za 650 kosztuje dziś 800 przez zawirowania na rynku walutowym i giełdzie (thx UE). Proponowałbym jednak dołożyć do innego chłodzenia, bo jak widzisz fundusze są, a znacznie poprawi ono tak Twój komfort pracy jak i procesora.

post-165410-0-67525600-1316860370_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...