Skocz do zawartości
Gość marantz5003

klawiatura do grania z niskim skokiem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marantz5003

Witam co polecacie do grani z niskim skokiem? Obecna klawiatura którą mam ma ju 4lata i strasznie hałasuję jak piszę lub gram po za tym shift się zacina czasem tzn. nie od skakuję. do tego jakaś myszka w miarę dobra. do wydania 200zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz 200zł na mychę i klawę to dość skromnie żeby kupić "dedykowany" zestaw...

 

Mysz:

ROCCAT KOVA[+] ~ 160zł

SteelSeries Kinzu ~120zł

 

klawa:

Razer Arctosa ~150zł

 

albo opcja po taniości:

KLAWIATURA A4-TECH LCD-720 X-SLIM USB ~20zł i zostanie na dobrą mychę i nie będzie szkoda jak się popsuje klawa bo kosztuje grosze :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

Nie musi być specjalnie dla gracza tylko żeby grało się dobrze. ja mam od 4 lat zwykła klawiaturę za 30zł i jest ok tylko hałasuje strasznie bo ma wysoki skok no i przyciski sie wciskają i nie odskakują np. shift. wystarczy zwykła ale z niskim skokiem klawiszy. Jaka jest różnica między myszką za 30zł a taką za 150zł? mam 4 lata zwykłą a4 tech i jakoś gram i nie narzekam na nią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo opcja po taniości:

KLAWIATURA A4-TECH LCD-720 X-SLIM USB ~20zł i zostanie na dobrą mychę i nie będzie szkoda jak się popsuje klawa bo kosztuje grosze :]

 

Mam tą klawiaturę w pracy i miałem w domu i niestety, ale szybko padają. Poza tym mają strasznie "niepłynny" skok, ale to już kwestia gustu.

O ile z myszy A4-Techa jestem bardzo zadowolony (model Oscar X740) to klawiatur nie polecam.

Z tanich klawiatur kumpel ma Modecoma MC-5003 i muszę przyznać, że jak na tą cenę to bardzo przyjemna klawiatura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...