Skocz do zawartości
Helldud3

steamgifts.com

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Ja korzystam od jakiegoś czasu, ale jeszcze nic nie wygrałem.

 

Invite-y sie daje w zamian za zebrane punkty, więc można by zrobić łańcuszek jak na pewnym innym forum. Czyli osoba dostająca zaproszenie ma takowe wysłać kolejnej osobie po zebraniu punktów (max dzień/dwa). Jak nie wyśle to ban na forum.

 

I łańcuszek najlepiej tylko dla aktywnych użytkowników będących na forum już jakiś czas, żeby nie dawać byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Źle zrozumiałeś. Osoba mająca tam konto może wysłać zaproszenie po zebraniu odpowiedniej ilości punktów. Tak więc ja moge kogoś zaprosić, potem ty następną osobę itd.

 

Są jeszcze jacyś chętni? Od razu można by dodać że jeśli ktoś oleje i nie wyśle zaproszenia, to dosanie bana na forum, odpowiada takie coś moderacji/adminom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ok, to robimy tak - każdy nowy chętny kopiuje ostatnią aktualną listę i dopisuje swoją nazwe użytkownika na końcu. Osoba która przekaże zaproszenie informuje o tym i usuwa siebie z listy. Tak więc ja wysyłam zaproszenie do Helldud3.

 

Wygenerowane kody zaproszeniowe wysyłamy forumowiczom przez prywatne wiadomości.

 

 

Aktualna lista:

 

Helldud3

costi (?)

bielski

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Na tej stronie ludzie wystawiają gry które mają zbędne, czy to w postaci giftów, czy też kluczy do Steam. Po co? Nie wiem, może im sie nudzi, może chcą iść do nieba, ale fajnie że coś takiego jest.

 

Jak to działa? Przy każdym wystawionym gifcie wszyscy użytkownicy dostają określoną ilość punktów, za które można brać udział w tych losowaniach, po nazbieraniu odpowiedniej ilości.

 

Nic nie trzeba płacić, nie ma żadnych wymagań (poza kontem Steam na którym jest już troche gier). Ja jeszcze nic nie wygrałem, ale paru osobom na innym forum sie udało. Giftów jest pełno, ale i chętnych nie brakuje, dlatego cieżko coś wygrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam od jakiegoś tyogdnia i udało mi się wygrać jedną grę - Eets, bez szału no ale za darmo w końcu ;) Koleś był na tyle miły, że parę minut po zakończeniu loterii wysłał gierkę. Fajna inicjatywa, póki się nie trafi na ukradziony czy jakiś inny trefny klucz, no ale chyba warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

ja jak narazie farmie punkty :D

 

Nie ma tak co farmić, bo max to 300, a szybko się nabijają. Ja tam regularnie wydaje na gry które nawet średnio mnie interesują, i przeważnie i tak mam ponad 150 pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...