Skocz do zawartości
Helldud3

steamgifts.com

Rekomendowane odpowiedzi

Przekazuję dalej. Na aktualnej liście widnieją:

 

Sarkazm (zaproszenie wysłane)

ViruS001

 

@Sarkazm: Harry wspominał na początku, że łańcuszek jest dla użytkowników, którzy są na forum nie od wczoraj, co jest zasadne. ViruS001 do nich nie należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jakies zaparcie umyslowe zwiazane z logowaniem na strone steamgifts.

 

dostalem invi coda. wspisalem co trzeba. jest glowna strona, ale wszelakie buttony typu Sign in through STEAM, Login to enter. przenosza mnie na strone steama i co dalej? poza tym ze sie zaloguje loginem steama. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jakies zaparcie umyslowe zwiazane z logowaniem na strone steamgifts.

 

dostalem invi coda. wspisalem co trzeba. jest glowna strona, ale wszelakie buttony typu Sign in through STEAM, Login to enter. przenosza mnie na strone steama i co dalej? poza tym ze sie zaloguje loginem steama. :-|

 

Zalogowanie przez Steam powinno przenieść cię do strony z wyliczoną wartością gier na koncie, która musi przekroczyć $50. W tym samym miejscu podasz kod z zaproszenia, adres mailowy i pseudonim, pod którym zechcesz się ukryć. Od tej pory konto steamgifts.com będzie przypisane do twojego konta Steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak zrobilem. konto bylo warte ponad 150$. wiec sie chyba zalapalem. niestety co dalej? zadnego info o profilu nic. nie wiem jak i gdzie te punkty leca. wiem, ze trzeba przeczytac FAQ, ale chcialem szybciej cobyscie tu nie powiedzieli ze przedluzam :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po rejestracji zostałem automatycznie zalogowany. Sprawdź, czy nie blokujesz skryptów na stronie, jeśli używasz na przykład NoScripta. Ponadto zmiana jest subtelna i łatwo ją przeczyć.

 

Dołączona grafika

 

Edit: A to ciekawe, bo status zaproszenia, które ci wysłałem, to "Not Activated".

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

To już wasza indywidualna decyzja komu dacie zaproszenie, zależy czy ufacie ludziom czy nie. Jak nikt nie da wirusowi, to sam mu dam za jakiś czas jak bede widział że sie udziela na forum pisząc coś sensownego, bez spamu czy trollowania. Najgorsza sytuacja to dać komuś zaproszenie kto sie tylko po to zarejestrował, co chyba rozumiesz Virus, póki co jesteś tu rookiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już wasza indywidualna decyzja komu dacie zaproszenie, zależy czy ufacie ludziom czy nie. Jak nikt nie da wirusowi, to sam mu dam za jakiś czas jak bede widział że sie udziela na forum pisząc coś sensownego, bez spamu czy trollowania. Najgorsza sytuacja to dać komuś zaproszenie kto sie tylko po to zarejestrował, co chyba rozumiesz Virus, póki co jesteś tu rookiem.

 

mi to pasi :rolleyes:

 

zbieram pointsy na zapa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już wasza indywidualna decyzja komu dacie zaproszenie, zależy czy ufacie ludziom czy nie. Jak nikt nie da wirusowi, to sam mu dam za jakiś czas jak bede widział że sie udziela na forum pisząc coś sensownego, bez spamu czy trollowania. Najgorsza sytuacja to dać komuś zaproszenie kto sie tylko po to zarejestrował, co chyba rozumiesz Virus, póki co jesteś tu rookiem.

 

Mi też pasuję i oczywiście rozumiem Cie w całości. Więc poczekam na swoją kolej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Przeczytaj sobie drugi post. Nie dajemy zaproszeń osobom które się zarejestrowały wyłącznie w celu ich otrzymania. Pobędziesz troche na forum i będziesz coś sensownego pisał, to dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem przetłumaczyć FAQ ze strony steamgifts, jak by ktoś nie umiał angielskiego czy coś.

Oryginalny tekst: FAQ/Rules and Guideliens
Tłumaczenie: ViruS001
Ostatnia aktualizacja: 27.08.2012 (ver. 2.0)

Podstawowe zasady (Regulamin):

  • Wnioski o pomoc przedstawiać w dziele support. Forum nie służy do kontaktu z moderatorami oraz administratorami.
  • Nie zgłaszaj się do gier, które już posiadasz.
  • Nie pytaj o kupowanie/wymianę aby zrobić giveaway. Odnosi się to do grup oraz regulaminu.
  • Nie handluj, sprzedawaj wygranymi produktami.
  • Nie udostępniaj nikomu prywatnych "giveaway" chyba, że zostaniesz o to poproszony.
  • Wygrana musi zostać wysłana na konto zwycięzcy.
  • Żebranie wśród społeczności nie będzie tolerowane.
  • Dozwolone jest tylko jedno konto na steamgifts.
  • Staraj się być aktywny na forum oraz czacie.
  • Zakaz używania awatarów wyrażeniem powszechnie uznanym za obraźliwe. Awatary nie są synchronizowane z "sync", to się dzieje automatycznie.

Pokój czatu, forum:



  • Pokój rozmów (Czatu) oraz forum nie służą do handlu grami.
  • Staraj się unikać tworzenia tematów zachęcającej do dyskusji politycznej.
  • Nie używaj żadnych linków do przekierowań.
  • Puzzle: ?
  • Jeżeli chcesz się zareklamować na czacie/forum, należy to zrobić przez pierwszego moda.
  • Bądź rozważny dla wszystkich użytkowników czatu/forum, itp.
  • Zakaz sprzedawania gier na czacie/forum. Tyczy się to również o żebranie.
  • Zawsze dziękuj osobie wystawiającej. Dziękowanie nie jest wymagane do utworzenia "giveaway".
  • Proszę nie prosić użytkowników o pomoc. Zrób to w dziale support.

Giveaways:

  • Wystawiający i zwycięzca(y) ma siedem dni na zakończenie "giveaway". Obejmuje to aktywowanie prezentu w usłudze steam.
  • Proszę pamiętać, że zwycięskiej gry nie można dodać do biblioteki prezentów steam. Są one dodawane do zwykłej biblioteki gier.
  • Do not misrepresent the title being given away. (??)
  • Specjalne "giveaway" potrzebują zgody moderatora. Jeżeli chcesz się więcej na ten temat dowiedzieć, zapraszam: http://www.steamgifts.com/forum/eTjUQ/policy-change-extraneousspecial-rules-for-giveaways
  • Nie oferuj transakcji w opisie swoich wystawionych "giveaways".
  • Nie wysyłaj kluczy CD-Key, które wymagają aktywacji VPN lub metody na ominięcie ograniczeń regionalnych.
  • Nie wystawiaj kluczy opartych na zasadzie "beta" oraz przedmiotów związanych z TF2.
  • Nie wystawiaj kont online takich jak EVE, Rift, itp.
  • Nie wystawiaj specjalnych przedmiotów steam, takich jak "węgielki".
  • Dołaczaj tylko do DLC, jeżeli masz już podstawkę.

FAQ:



Czy jesteście związani ze steam?
Nie, jesteśmy osobami o wspólnym działaniu, którzy lubią cyfrową dystrybucję Valve.

Czy będę miał problemy przez to? / Czy jest to zgodne z steam's TOS?
Jeżeli w ogóle niepokoje miały by powstawać, bylibyśmy szczęśliwi wyciągnąć rękę do Valve i zrobić wszystko co w naszej mocy by pomóc im zrozumieć, że zwycięzcy nie mają żadnego kontaktu z użytkownikami, którzy wystawili grę. Ogólnie rzecz biorąc pomagamy ludziom, którzy chcą oddać dodatkowy klucz. Steamgifts nie ma ograniczeń co do kraju pochodzenia użytkownika, jak i ustalania cen. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli uzyskać klucze od wydawców gier albo nawet udział valve.

Kiedy udostępnić zaproszenie?
Lubimy jak ludzie przybywają poprzez zaproszenia - dla tego też to zostanie.

Co z punktami?
System punktowy jest zaprojektowany by uniemożliwić użytkownikom zgłaszania się do każdego prezentu (Gifta). Zapewnia to większą szansę na wygraną. Nowi użytkownicy zaczynają z 25P. Np. Jeżeli klucz kosztuje $50 to każdy użytkownik dostaje 2.5pkt.. Jeżeli natomiast $20 to każdy otrzyma 1pkt. Właśnie te punkty mogą być wydane na zgłoszenie się do losowania prezentu (klucza) lub na tworzenie specjalnych kluczy by móc zapraszać znajomych.

?P -> Generowanie zaproszeń dla znajomych. Może być aktywowane tylko raz. Należy pamiętać, że jakakolwiek sprzedaż zaproszeń może skutkować zawieszeniem konta. Liczba punktów na wygenerowanie zaproszenia, zmienia się w zależności od aktywności na stronie.

1P = $1 -> Podczas wystawiania klucza, 1P wynosi $1. Jeżeli zgłaszasz się do okazji by wygrać grę wycenioną na $20 musisz wydać 20pkt. Jeżeli podejmiesz decyzję o wycofaniu się (Jeżeli jest otwarte losowanie) Twoje punkty zostaną zwrócone.

Maksymalnie możesz osiągnąć 300 punktów. Uniemożliwia to użytkownikom zbieranie punktów gdy oni są długo offline.


Czy mogę odzyskać punkty gdy losowanie zwycięzcy się zakończy?
Nie, punkty są wydane na możliwość wygrania.

Mam pewną grę ale mój przyjaciel jej nie ma. Czy mogę wygrać to za niego?
Mogą zgłaszać się tylko użytkownicy, którzy owej gry nie mają. Jeżeli Twój przyjaciel interesują się tą grą możesz wygenerować mu zaproszenie za punkty.

Nic nie wygrywam a pewna osoba już wygrała kilka razy. Czy przypadkiem nie jest to kanciarstwo?
Zwycięzcy są wybierani losowo z bazy danych kiedy losowanie zostaje zamknięte. Użytkownik nie ma wpływu na to czy wygra czy nie. Zawsze każdy ma równe szanse na wygraną.

Chciałbym się zarejestrować a nawet oddać komuś gifty ale mam co do tego wątpliwości. Jak są chronione moje dane steam?
Steamgifts oraz SteamGameSules korzystają z steam OpenID. Po wybraniu opcji logowania jesteś wysyłany na oficjalną stronę steam gdzie musisz uwierzytelnić swoje dane. Chociaż nasze strony są bardzo bezpieczne ale gdyby kiedykolwiek baza danych została by zaatakowana przez hackerów to wciąż bylibyście bezpieczni, ponieważ posiadamy tylko publiczne dane. Nasze strony zostały zweryfikowane na oficjalnym forum steam.

Jakie są podstawowe wymogi by móc dołączyć do steamgifts?
Każdy nowy użytkownik musi mieć konto steam, na którym wartość gier jest równa lub przekracza $50. Ma to uniemożliwić użytkownikom tworzenia wielu kont na raz. Wartość gier jest generowana automatycznie podczas rejestracji.

Wygrałem gifta ale go nie otrzymałem, co mam robić?
Wystawiający gifta ma tydzień na przesłanie e-mail z kluczem. Jeżeli minęło 24 godziny od zakończenia losowania spróbuj dodać owego użytkownika do znajomych steam i napić mu żeby nie zapomniał wysłać klucza.






Tutorial zostanie dodany w innym terminie. Jeżeli widzisz błędy w tłumaczenie a takowe pewno się zdarzyły napisz mi na PW Dołączona grafika

Edytowane przez ViruS001
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...