Skocz do zawartości
Helldud3

steamgifts.com

Rekomendowane odpowiedzi

Różnie czasem mi się chce, czasem nie chce, ale imo to bez znaczenia czy piszesz komentarze czy nie. Po za tym niektórzy nawet piszą w opisach, żeby pisać coś sensownego, albo nic, bo nie chcą spamowania wszelkiej maści thx, dziekuję itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie przy 730 wejściach mam 3 wygrane. Czy wartość przy "Estimated Wins" ma jakieś znaczenie?

 

Ciekawi mnie algorytm wyliczania tej wartości... Chyba nie bierze pod uwagę tylko liczby wejść, bo widuję profile o podobnej liczbie z różnymi wartościami estimated wins.

 

BTW. Od jakichś dwóch miesięcy się w to bawię, klikając dosyć randomowo dwa-trzy razy dziennie. Jak na razie przy ~1500 wejściach mam 7 wygranych (głównie tytuły bundlowe, ale też Left 4 Dead 2 i Majesty 2). IMO można poświęcić te 3-5 minut dziennie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie bierze tez pod uwage ilosc osob w losowaniu i czestotliwosc klikania. To jak wylicza jest malo wazne, pytanie czy ten parametr na cokolwiek wplywa czy jest tylko tak sobie.

 

Ja przy 1500 klikach mialem 5gier teraz mam 2000 wejsc i nic nowego nie przybylo :(

 

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszą "wygraną" miałem około 1000 wejścia. Potem długo nic, seria ze 3 (nie pamiętam dokładnie) wygranych w krótkim czasie, znowu długo nic, znowu seria i teraz długo nic. Czekam na kolejną serię Dołączona grafika W sumie 8 wygranych na nieco ponad 4300 wejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...