Skocz do zawartości
Helldud3

steamgifts.com

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam pytanko ,bo już kilka razy chciałem skorzystać z tych giftów co wrzucacie ,ale na stemgifts pokazuje ,że moje gry są warte 68.98 dolarów . I tu pytanie czy mogę bez kupowania zwiększyć swoja wartość konta do tych 100$$ ,jeśli nei ma innej opcji jak kupno jaką grę polecacie ,żeby przekroczyć te 100 dolarów . Dziękuję z góry za pomoc.

Edytowane przez witek666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to nikt nie wie, pewnie w przeciągu 2-3 tygodni. 

Są tez inne bundle, może jakaś gry Ci się spodobają ;)

http://www.indiegala.com/

http://groupees.com/arpg

http://www.bundlestars.com/

 

PS. Szansa wybranej na steamgifts jest na tyle mała że ja bym się nie spieszył tylko kupił coś naprawdę fajnego np pierwszy stalker na Steamie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz być pijawką to może i małe, ale kumpel jest w grupie, gdzie od czasu do czasu(chyba raz na miesiąc) musi coś wystawić i ma tam gifty po kilkadziesiąt wejść na najnowsze gry, więc jemu się to dość opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, ale spójrz na to z innej strony - co miesiąc musisz wystawić grę o wartości powiedzmy 50zł, a nie masz gwarancji że przez kilka miesięcy wygrasz JAKĄKOLWIEK wstawkę od grupy. To tak jak graniem w totolotka, zamiast wydawać X pieniędzy na szansę, można od razu kupić to na co ma się ochotę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie z łaski swojej, bo jestem nowy w temacie steamgifts. Komentarze nic nie dają? Nie bardzo jestem fanem wbijania tego THX co chwila...

Edytowane przez Konar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka giftow dla spolecznosci PPC Dołączona grafika

Dodatkowo "kto pierwszy, ten lepszy"*.

  • Space Rangers

 

xxxxx-xxxxx-xxxxx

 

  • UFO: Afterlight

 

xxxxx-xxxxx-xxxxx

 

 

* Wyglada na to, ze nie ma juz tych gier w katalogu Steam, wiec nie wiem, czy klucze zadzialaja. Posiadam je z IndieGali, a ze nie jestem nimi zainteresowany, to moze komus sie poszczesci.

 

 

//edyta:

Losowania na SteamGifts zakonczone, klucze rozeslane, HF Dołączona grafika

Edytowane przez brachol
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma pomysł, czemu kumepl po kupnie bundla miał wartość tylko 19$, a jak dodał magicke to mu spadła do 9$? Kupił bundla specjalnie po to, żeby podskoczyła mu wartość konta, żeby się zarejstrować na SG, a tu du...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że steamgifts zdechło - szybka akcja

 

xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx

 

Klucz do Mirror's Edge. Ostatni znak to litera (dla ułatwienia od A do J). Kto pierwszy ten lepszy. Dajcie tylko znać jak ktoś sobie grę zarejestruje - nie będę jej wystawiać na Steamgifts Dołączona grafika

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, chciałem się zarejestrować na steamgifts ale wyskakuje mi komunikat: Your account could not be verified.

Profil mam ustawiony na Publiczny, gry na koncie: FM13, Burnout Paradise, Crysis 2 i Mirror's Edge więc chyba jest wartość 100$

Może mi ktoś pomóc, co zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...