Jump to content
mobot

Pare fantow

Recommended Posts

Witam,

Mam do sprzedania parę gratów.

1. Chłodnica bwu123, zdjęcia na życzenie, parę fino lekko wygiętych, ale bez wpływu na wydajność. Gratis 4 sztuki złączek skręcanych 12/10. Cena: 95zl

2. Telefon dotykowy lg cookie kp500 + ładowarka. Brak pudelka. Nie jest kradziony, był sprawdzany przez policje. Stan dobry, dwie głębsze rysy z tylu, zmienione oprogramowanie. Cena: 100zl

3. Chłodzenie ramu TR HR07 - wysokie. 2 sztuki. 30zl + 5zl dwa wentylatory 6cm delta, robią niezły przewiew i niezły hałas - blisko 7000obr/min :D. Przydatne przy wysokim woltarzu pamięci.

4. Chłodzenie vga TR HR03 - wersja z 4 hp. Jedna z podstaw zeszlifowana ponieważ falowała. 70zl

5. Pompka hydor l20 - 30zl

Uszkodzone:

1. Maximus formula - propozycje na pw

2. Radeon 4870 - propozycje na pw

3. Karakorum - urwane zaczepy, trzeba by dorobić nowa zapinkę - ja używałem kawałka profilu alu, który przykracałem dwoma śrubami m3.

Pozdrawiam

PS

Oddam w dobre rece Nokie 5800 xpressmusic z karta 8gb, bez simlocka za 400zl - ewentualnie zamienie na ipoda touch/iphone'a 2gen

Mam jeszcze z 8gb ramu na micronach [w tym lanfesty, goodramy, cellshocki] + pogwarancyjne ballistixy do skatowania, tlyko musze sprawdzic czy jeszcze smigaja

PS2

1. Ogniwo peltiera nie wiem jaka moc, ale wiem ze e7400 przy 4ghz w spoczynku trzymalo ponizej zera na lc. Cena do uzgodnienia

2. Jakis stary P4 2,8ghz. Cena: 25zl

Bonus

3. Platforma robota moblinego MOBOT. Polutowane kilka lat temu - taki slomiany zapal. Oddam za 80zl - cena nowego 200zl

Pare fantow do vaga:

1. Felunek od mercedesa 17x8 5x112 - 600zl

2. Adaptery RH 5x100>5x112 20mm ze srubami. - 300zl

3. Dystanse 5x100 2x20mm i 2x17mm - 100zl

Aktualności

Artykuły

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.