Skocz do zawartości
danty

Laptop do 4500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, laptop musi posiadać konfigurację która umożliwi wyciśniecie z niego maksymalnej liczby fpsów, w jak największej ilości tytułów.

OS wliczony w cene!

 

Nie wiem czy lepsza jest konfiguracja i7 z grafiką na DDR3 czy i5 z grafiką na ddr5 dlatego potrzebuje waszej pomocy drodzy forumowicze!

15 albo 17, nie robi mi to różnicy chyba że ktoś mnie odwiedzie od jednego bądź drugiego rozwiązania no i wydaje mi się że dysk 7200 obrotów będzie lepszym rozwiązaniem niż 5400, ale nie jestem wstanie tego potwierdzić.

 

Narazie znalazłem tylko:

-GT683DX-475XPL

-GT683-476XPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w laptopach do gier ważnych jest kilka aspektów a mianowicie:

- procesorem sobie raczej głowy nie zawracaj - raczej nie będzie ci ograniczać grafiki (w tym przedziale cenowym to max co znajdziesz to GTX560-570 / 5870

- grafika - lepiej DDR5 - sporo acerów sprzedaje się z "dobrymi" grafikami (6850 itp) mają one jednak DDR3 co je mocno ogranicza więc nie ma sensu się pchać w te pamięci

- dysk - tu też nie ma co się zastanawiać, możesz spokojnie brać "wolniejszy"

- najważniejsze to dobrać odpowiednią kartę grafiki z matrycą (rozdzielczość) Niestety dziś w laptopy "do gier" pchają full HD a w nich karty z tej półki raczej średnio sobie radzą. Skalowanie znów przekłada się na utratę jakości obrazu...więc słaba opcja. Zawsze można wymienić sobie matrycę na mniejszą rozdzielczość ale po co....szkoda gwary + dodatkowy koszt.

 

Ogólnie w tej cenie szukałbym MSI z GTX570 (procesor i5)

Polecam poszperać w necie wyników różnych kart graficznych. Wbrew ogólnemu przekonaniu na laptopie da się całkiem przyjemnie grać :)

 

MSI GT683 i5 4x3.0GhZ 12GB 500GB GTX570 1.5GB USB3 (1889542821) - Aukcje internetowe Allegro

MSI GT780DX i5-2430M 4GB 500GB GTX570 FullHD MAT (1872442267) - Aukcje internetowe Allegro

 

pierwsze lepsze w tym przedziale cenowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...