Skocz do zawartości
jonathan

adroidy dla inwalidy i reszta iphonow dla masonow

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jakoś nie zauważyłem wielkiej różnicy w szybkości i płynności między iPadem2 ojca i moim TransformeremTF300. Domyślam się, że tablet miałeś z Honeycombem, a ICE i zaraz JB to już trochę inna para kaloszy.

 

Przede wszystkim był samsungowy Touch Wiz, który na pewno swoje robił oraz wspomniany przez Ciebie Honeycomb Dołączona grafika

A zapewnienia Samsunga, że 'aktualizacja już tuż tuż' mnie po prostu śmieszą.

 

A poza tym co to znaczy dedykowane aplikacje? A na Andku to niby są niededykowane?

 

Troszkę źle się wyraziłem, bardziej chodzi mi o ilość, bo oczywiście na Androidzie są tabletowe apki. Nie mniej uważam, że na iPada jest ich sporo więcej.

Edytowane przez FoX 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem jednego ani drugiego. Czytelność Tłitera? To jest przejrzyste?

 

 

Bez klikania w pięć linków nie mam najmniejszego pojęcia o co chodzi, pomimo iż to są zdania składające się z kilku wyrazów. Fejsik lepszy nie jest, chociaż tam czasem można się z kimś skontaktować, podejrzeć życie innych albo pooglądać cycki. Inwigilacja pełną gębą.

 

Nie chodzi o czytelnosc samej wiadomosci, choc ta co wkleiles jest akurat dosc jasna. Chodzi sposob znalezienia danej informacji. Ja sie na Facebooku nie odnajduje w ogole, wyszukanie jakiejkolwiek informacji to koszmar a i wizualnie strona mnie odstrasza. Ostatecznie w sumie mnie to cieszy bo zagladam tam mniej niz raz w miesiacu. Na Twitterze mozesz stosunkowo szybko podejrzec wiadomosci na dany temat wyszukujac to po "kanalach", czy po prostu zalozyc konto, dac magiczne follow i informacje same sie pojawiaja bez dodatkowych miliona komentarzy pod spodem. Prywatne wiadomosci tez istnieja wiec w razie czegoe mozna sie skontaktowac z konkretna osoba. Mi to rozwiazanie akurat bardziej pasuje, a i przy okazji czasem mozna wylapac jakies kody do gier na Steama ;P

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

I oto mamy odpowiedź, na co Apple wyda ten miliard z procesu. Otóż pójdzie on na reklamę, żeby ponownie utwierdzić wątpiących (jak widać) w ich produkty, że jednak Apple > all.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że applowcy dzielą się na 3 grupy: fanatycy, nieświadomi, hipsterzy. I tylko do drugiej grupy trafi rykoszet werdyktu który po chwili zastanowienia może okazać się strzałem w stopę :lol2:

Czekam aż ciach!lnie system patentowy US&A. Celowo bez cenzury.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung Galaxy S III sales soar after verdict

 

people in the U.S. rushed out to buy the Samsung Galaxy S III

Since the verdict, the Samsung Galaxy S III outsold the Apple iPhone 4S at all five Sprint and three Verizon locations that the analyst visited.

out of three Costco stores visited by the analyst, two were sold out of the AT&T and T-Mobile models of the Samsung Galaxy S III while the third store was sold out of the AT&T variant

...Dołączona grafika

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji ostatniej manii Apple .

 

Ich akcja spotkała się z odezwą nie tylko firm związanych z przemysłem elektronicznym - oprócz niedawno przejętej przez Google Motoroli na drogę sądową wstąpiło również SBB czyli .... Koleje Szwajcarskie .

 

W przypadku SBB poszło o zegar który rzekomo ma być w najnowszym IPadzie - źródło .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawigacja samochodowa jest dla biedaków, których nie stać na samolot. Kto w ogóle potrzebuje nawigacji w telefonie? Przecież szyld Starbucksa widać z daleka.

 

 

To ten słynny fApple'owski dopracowany soft, ta? Mimo wszystko wolę przestarzałego szambiana, ale ja ze wsi jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Sa 3 opcje, pierwsza: to jest jakas specjalna wersja dla ludzi ktorzy lubia sobie zapodac w kanal i w tym stanie wszystko wyglada "ok"

2 opcja, moze to jakis innowacyjny (oczywiscie opatentowany) tryb "3D" i to z moimi oczyma cos nie teges?

3 opcja, do poprawnego odczytania tego obrazka jest potrzebny jakis dodatkowy "gadzet" z "iSklepu" w postaci okularów czy cus w ten deseń.

 

Leze i kwicze. Dołączona grafika

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komunikat prasowy za kilka dni:

 

"Drodzy użytkownicy!

Chcąc docenić Wasz wkład w rozwój naszej marki, oraz flagowego produktu, jakim jest cała seria iPhone, chcieliśmy Was w jakiś sposób uhonorować. W związku z tym, każdy świeżo zakupiony telefon już w trakcie produkcji obudowy wzbogacił się o designerski wzór, swoisty znak wodny, widoczny w różnych miejscach obudowy.

Dzięki temu będziecie mieć pewność, że Wasz egzemplarz jest jedyny i niepowtarzalny na całej planecie!

Oprócz tego, nasz wzór może również pomóc zidentyfikować Wasze urządzenie w przypadku zgubienia lub kradzieży.

Już dzisiaj możecie skorzystać z naszego serwisu myiphonepatterns.com, w którym, po wpłaceniu 10$ będziecie mogli umieścić zdjęcia tych wzorów, które w przyszłości mogą okazać się przydatne."

 

Jeszcze jeden news z grupy Apple.

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2208298/iPhone-5-Apple-adds-authentication-chip-charger-cable-stop-parties-making-cheaper-versions.html?ITO=1490

Brak słów.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłazi z was nieobycie z dobrami luksusowymi oraz kmiotowatość pospolita. Obłażąca farba to przecież znak przynależności do klasy premium - patrz konsola środkowa w Audi. Zresztą użytkownik prezentowanego egzemplarza najpewniej trzymał go źle, sprofanował wyjęciem z bumpera, odłączeniem od przejściówki do przejściówki do słuchawek albo co gorsza położył na starbucksowym stoliku bez pudełka pod spodem. Sam sobie winien, nie umie się obchodzić z elitarnymi iPrzedmiotami, to teraz ma.

 

Przecież YouTube oraz Mapy Google zostały usunięte z iOS6 - o czym się mówi już od czasów bodajże 1 albo 2 bety.

Nie chcę zasrywać fanbojom tematu o ich pokracznym niedorozwiniętym bóstwie, więc spytam tutaj - jak można usunąć z telefonu możliwość wpisania adresu w przeglądarkę? Edytowane przez jonas
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zasrywać fanbojom tematu o ich pokracznym niedorozwiniętym bóstwie, więc spytam tutaj - jak można usunąć z telefonu możliwość wpisania adresu w przeglądarkę?

Ty neandertalczyku ty. W iOS (w Androidzie zresztą też) jest specjalna apka to oglądania YouTube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...