Skocz do zawartości
qeszek

Router linksys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem świeżym użytkownikiem tego forum przeczytałem "zanim napiszesz" i przejrzałem 10stron w poszukiwaniu podobnego tematu ale nie znalazłem.

 

Przejdę do sedna:

Mam internet zapewniany przez Netie (6MB/s)

Internet bardzo długo pracował na routerze Linksys WAG200G taki jak poniżej:

Linksys WAG200G Router WiFi Modem ADSL Neostrada (1871759537) - Aukcje internetowe Allegro

 

Ostatnio podczas przeprowadzki został on poważnie uszkodzony, i mój w gorącej wodzie kompany tatuś kupił nowy, mianowicie;

Linksys WRT54GL v. 1.1 link z allegro poniżej:

Linksys router WRT54GL v. 1.1 WIFI DD-WRT TOMATO (1817961747) - Aukcje internetowe Allegro

 

I teraz problem polega na tym iż WAG200G ma modem i wtyczkę RJ11, natomiast WRT54GL ma tylko router i wtyczkę RJ45 do podpięcia internetu, i teraz moje pytanie brzmi czy coś się z tym da zrobić żeby działało? czy muszę kupić modem osobno ?

Nie jestem specem w tej dziedzinie wiec jeśli popełniłem błąd proszę o korektę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z adsl od dobrych paru lat nie mam do czynienia, wiec nie bede rzucal nazwami na podstawie specyfikacji technicznej

w rodzinie jak zestawialem to uzywalem sprzetu, ktory miales wczesniej czyli wag200

sam uzywam wrt54 i jest to fajny router ale mam kablowke i modem dostarczyl mi provider

przypuszczam ze pojawia sie tu propozycje sprzetu od osob z aktualnym doswiadczeniem i wiedza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...