Skocz do zawartości
slavok

Ciche ofiary Euro 2012....

Rekomendowane odpowiedzi

http://prawoslawnypartyzant.wordpress.com/2011/10/11/uwaga-do-wszystkich-tych-ktorzy-nazywaja-siebie-ludzmi/

 

Jak to nazwać ? bestialstwo skur...wysyństwo ? słów i określeń brak na takie zachowania i to za przytupem władz... po porostu nóż się do gardła takim skur... ciśnie.

 

proszę o przerzucenie tego na oślą, moja pomyłka.

Edytowane przez slavOK
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo widziałeś, że to dosyć małe jest.

http://www.youtube.com/watch?v=l3oMwx5S7eE&feature=player_embedded

Puść sobie od 2:15

 

O ile faktycznie wrzucają żywcem to bestialstwo straszne.

Edytowane przez łopian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bestialstwo bestialstwem, ale jeśli sobie te czworonogi będą sobie tak tam wszędzie hasać to zeżreją im turystów/kibiców podczas EURO :D . Więcej zrozumienia dla braci ze Wschodu :D .

 

Napisz, że żartujesz? :blink:

Przecież zwierzęta można chociażby usypiać jak nie mają kasy na schroniska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bestialstwo bestialstwem, ale jeśli sobie te czworonogi będą sobie tak tam wszędzie hasać to zeżreją im turystów/kibiców podczas EURO :D . Więcej zrozumienia dla braci ze Wschodu :D .

 

Oby Ciebie kiedyś do takiego pieca wpierdzielili na żywca, albo z bliskich Ci osób może zmienisz zdanie, przejaw totalnego egoizmu rasy ludzkiej, bo to my jesteśmy panami tego świata i możemy wszytko nawet na żywca palić zwierzęta, to już karwa hitler był bardziej humanitarny bo z początku gazował ludzi a nie palił na żywca.
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisałem się do petycji, lecz czy to coś pomoże, nie wiem.

Na to co tam się wyprawia to już brak mi słów. Ja takie złe rzeczy, które dzieją się na naszych oczach, po prostu nazywam końcem świata, ktoś inny może czekać sobie na spełnianie się jakichś przepowiedni i że świat rozleci się w jednym momencie, jak dla mnie rozpad tego chorego świata dzieję się właśnie teraz. Wczoraj, dzisiaj i jutro.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisałem się do petycji, lecz czy to coś pomoże, nie wiem.

Na to co tam się wyprawia to już brak mi słów. Ja takie złe rzeczy, które dzieją się na naszych oczach, po prostu nazywam końcem świata, ktoś inny może czekać sobie na spełnianie się jakichś przepowiedni i że świat rozleci się w jednym momencie, jak dla mnie rozpad tego chorego świata dzieję się właśnie teraz. Wczoraj, dzisiaj i jutro.

 

Spokojnie na Dalekim Wschodzie od wieków ludzie zabijają psy, a do tego je spożywają i jakoś świat się jeszcze nie zawalił. I choć Ukraina to przecież Europa (choć stojąca w rozkroku między Zachodem a Wschodem) to może być z Ukraińcami podobnie, trochę inna mentalność, inne zwyczaje, inne przyzywczajenia. U nas jest to napiętnowane, u nich niekonecznie tak być musi, do tego narodowy cel jakim są Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, trzecia najbardziej kosztowna impreza sporotowa na świecie, najwyraźniej uświęca środki... jeśli chcecie z tym walczyć to droga wolna, ja nikomu niczego nie zabraniam, na nikim nie wymuszam jednego punktu widzenia, ale w Internecie po prostu niewiele zdziałacie.

 

I tyle to moje małe szyderswo miało powiedzieć, zalecam więcej dystansu do świata/internetu, wszystkim wyjdzie to na zdrowie.

Edytowane przez arisovsky
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Internecie po prostu niewiele zdziałacie.

Miałem o tym pisać, że opisami na gygy, czy zmianami statusu na fejsie to można się "pochwalić" przed znajomymi, ale rzeczywistości się nie zmieni nawet takimi petycjami. Czy zdarzyło się kiedyś żeby to działało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy Wy nie widzicie różnicy pomiędzy humanitarnym usypianiem a wrzucaniem na żywca istot do ognia :blink: co to za argument z tym euro oto przyjadą osobistości zarabiające miliony za kopanie piłki to trzeba na tą cześć spalić na żywca wszytko co się rusza i nam przeszkadza ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby Ciebie kiedyś do takiego pieca wpierdzielili na żywca, albo z bliskich Ci osób może zmienisz zdanie, przejaw totalnego egoizmu rasy ludzkiej, bo to my jesteśmy panami tego świata i możemy wszytko nawet na żywca palić zwierzęta, to już karwa hitler był bardziej humanitarny bo z początku gazował ludzi a nie palił na żywca.

 

Zacznij protestować przeciwko szynce. Ona też humanitarnie nie powstaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie protestuje tylko potępiam takie zachowania, szynka szynką strzał w łeb jest mniej bolesny od wrzucenia na żywca do pieca.

Bardzo mi przykro iż nie potrafię mieć wszystkiego w koło w [gluteus maximus] jak spora część znieczulonego społeczeństwa.

Edytowane przez slavOK
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie na Dalekim Wschodzie od wieków ludzie zabijają psy, a do tego je spożywają i jakoś świat się jeszcze nie zawalił. I choć Ukraina to przecież Europa (choć stojąca w rozkroku między Zachodem a Wschodem) to może być z Ukraińcami podobnie, trochę inna mentalność, inne zwyczaje, inne przyzywczajenia. U nas jest to napiętnowane, u nich niekonecznie tak być musi, do tego narodowy cel jakim są Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, trzecia najbardziej kosztowna impreza sporotowa na świecie, najwyraźniej uświęca środki... jeśli chcecie z tym walczyć to droga wolna, ja nikomu niczego nie zabraniam, na nikim nie wymuszam jednego punktu widzenia, ale w Internecie po prostu niewiele zdziałacie.

 

I tyle to moje małe szyderswo miało powiedzieć, zalecam więcej dystansu do świata/internetu, wszystkim wyjdzie to na zdrowie.

 

 

A wiesz gdzie ja mam te mistrzostwa?

Mnie np nie interesuje 22 spoconych debili o srednim IQ rownemu IQ taboreta uganiajacych sie po sztucznej trawie za kawalkiem skory...

 

W [gluteus maximus] takze mam tych zaslinionych kretynow ktorzy siedza przed TV zlopiac browar i sie podniecaja tym, zamiast samemu wyjsc i pograc.

No ale takich specow jest w pyte.

Wszystko w [gluteus maximus] byleby wlaczyc polsat sport i zobaczyc jakis mecz...

 

Skoro te psy sa wylapywane to czemu nie mozna ich od razu uspac?

Czy to 1 euro za zastrzyk to tak wiele

 

 

Pierw sie usypia pozniej pali!!!

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogłuszanie jest nawet jedną z metod humanitarnego uśmiercania zwierząt i ma 3 plusy w skali 5 stopniowej. Co do trucia to niewiele różni się ono od spalania żywcem innych tego typu chorych praktyk.

W cuda proszę Państwa nie ma co wierzyć. Na wschodzie w porównaniu z Polską nie ma nawet jako takiego nadzoru nad ogólnokrajowym rozchodem psychotropów. Toteż o stosowaniu psychotropów do usypiania można pomarzyć.

Jak już ktoś wcześniej napisał nóż się w kieszeni otwiera na takie sciach!ysyństwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Setki tysięcy ludzi z głodu umiera codziennie i nikt się tym nie przejmuje

Ludzie po to wykształcili sobie wielki mózg w procesie ewolucji, by z niego korzystać, no nie? Zatem dlaczego dziwnym trafem "tysiące umierających z głodu" mają z reguły czekoladową barwę skóry? Co, bociany przynoszą, migrując z zimnej Bolandy? Nijak nie umiem wykrzesać z siebie współczucia dla tych głodujących tysięcy, bo morał jest krótki, choć nie wszystkim znany - jak nie mamy co jeść, to się nie rozmnażamy.

 

Psy traktowane w opisany wyżej sposób poruszają moje robaczywe serce, może dlatego, że sam mam jednego i po prostu lubię zwierzęta, a ludzi nie. Niemniej zdaję sobie sprawę z zerowej skuteczności e-napinki i wirtualnego podpisywania wirtualnych petycji. To po prostu nie zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Niemniej zdaję sobie sprawę z zerowej skuteczności e-napinki i wirtualnego podpisywania wirtualnych petycji. To po prostu nie zadziała.

 

Też mi się tak wydaje. Sprawa zostanie zapomniana, a nasze działanie, polegające na wstukaniu danych osobowych pod petycją to jak podmuch wiatru, szkoda. Możemy dalej siedzieć w wygodnych fotelach. Życie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...