Skocz do zawartości
goldomor

Bittorrent pobiera 10 razy wolniej niż powinien- torrenty o dobrym stosunku seed/peer.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zacznijmy od tego, że kiedyś nie miałem takiego problemu. Obecnie dysponuję transferem 10mb/s od neostrady, co sprawdza się. Pliki przez przeglądarkę, czy też wbudowane kreatory pobierania updateów w grach pobierane są z full transferem (ok 1000kb/s).

Problem zaczyna się przy torrentach. Używam programu bittorrent. Pobieracjąc pliki o bardzo dobrym stosunku seed/peer idą one zaledwie ok 100-180kb/s, czasem są porywy, ale max 500 co widać bardzo żadko i krótko. O co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Program bittorrent to szit. Użyj uTorrent najlepiej w wersji 2.2, z jakiego trackera pobierasz ? bo jak nie leci z shella to nie spodziewaj się nie wiadomo czego. Najlepiej podaj mi(na pw jak chcesz) z jakiej stronki pobierasz, koniecznie używaj uTorrent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neostrada 20Mb, przy dobrym stosunku seed/peer lub z zamkniętych trackerów zawsze osiągam maksymalną prędkość (czyli tyle, na ile pozwala synchro - ostatnimi czasy ~1.9MB/s).

Ważne jest ograniczanie uploadu, ze 128kB/s na niższy. Ja zarzucam do 40kB/s na czas ściągania, później seeduję.

Screen z moimi ustawieniami uT [załącznik].

post-112992-0-90589500-1319293826_thumb.png

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...