Skocz do zawartości
Gość Ludovic

Project C.A.R.S

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam najnowszy, 402 build, choć na razie przejechałem dosłownie kilka zakrętów po Nordschleife w dzisiaj dodanym Megane RS [nic nie zmieniałem w ustawieniach kierownicy/FFB], to normalnie przeżyłem "lekki" szok... Dołączona grafika
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem te customowe ustawienia FFB i... u mnie lipa, chociaż nie wiem, jakie są zalecane ustawienia pod nie, bo w grze, tak jak już wspomniałem, nic nie zmieniałem, lecę na standardowych ustawieniach pod DFGT, a z poziomu Logitech Profiler'a kierownicę ustawioną mam tak:

 

Dołączona grafika

 

...i na takich ustawieniach oryginalny FFB mi pasuje, bo z tymi customowymi setami mam wrażenie jakbym miał odwrócony efekt FFB przy centralnym położeniu kierownicy, a jak zaczynam skręcać, to się luzuje... ogólnie u mnie się one nie sprawdzają. Swoją drogą, według mnie trochę bezsensowne jest na chwilę obecną bawienie się ustawieniami FFB, jeśli nie mamy skończonych elementów, które się na niego przekładają. Tym bardziej mnie one nie przekonują, jak widzę, że osoba, która się tym zajmuje, ustawia nieliniową czułość kierownicy... przyznaję, że żaden ze mnie tak właściwie ekspert w tych sprawach, więc mogę wykazywać ignorancję, ale chyba tak nie powinno być, bo takie rzeczy jak czułość sterowania powinny być załatwiane w setup'ie samochodu : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos chetny na ustawke na MP?

 

Szczerze mówiąc, to mp jeszcze nie śmigałem, więc mogę spróbować...

 

 

A) Musial niezle namieszac w setupie

B) Jezdzi z urwanym kołem

C) Jakis glitch

 

Nigdy nie widzialem nic podobnego, a gram czesto.

 

Car'troll'son Dołączona grafika

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A) Musial niezle namieszac w setupie

B) Jezdzi z urwanym kołem

C) Jakis glitch

 

Nigdy nie widzialem nic podobnego, a gram czesto.

 

A) default

B) wszsytko na miejscu

C) byc moze

 

build 422

 

Metal swoja radosna tworczosc z konca posta mozesz sobie wsadzic miedzy oczy. Fanatykow pcars nie brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobawilem sie dzisiaj troche opcjami graficznymi, generalnie szukalem ustawien aby gra zajebiscie wygladala maxymalnie obciazajac gpu, a przy tym zeby cpu sie nie dławił. (do pomiarow msi afterburner + hwinfo64)

Generalnie jestem pod wrazeniem jesli chodzi o engine to jak gra czerpie pelnymi garscmi z dostepnego hardware'u, mowie tutaj o obciazeniu gpu w 99% i wszystkich 4 rdzeniow na poziomie uwaga.. 70-90% a nawet wiecej. (widzialem skoki w okolice 93-95%)

Niedlugo to bedzie taki Linx + Furmark w jednym. Dołączona grafika

Nie widzialem niczego podobnego w zadnej innej grze, i mowie to glownie o utylizacji CPU.. widac ze ludzie pracujacy nad tym tytulem przy enginie wiedza co robia, a przeciez to nawet nie jest jeszcze Alpha i mozna sie spodziewac optymalizacji.

 

Chcialbym zobaczyc jak ta gra smiga na i5/i7'kach biorac pod uwage ze na moim truchle daje rade. Dołączona grafika

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tych skokach obciązenia to ile miałeś klatek ? Zapewne bardzo mało , z tego co widziałem gra jest bardzo kiepsko zoptymalizowana i wręcz ubija cpu nawet te najszybsze na rynku. Jedyny plus to dobrze reaguje na szybkie pamięci , daje to sporego kopa w owym tytule , ale w sumie to ten silnik tak reaguje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz zrób test multi z ludkami , 10 kolesi przed sobą. Obciążenie praktycznie nie wzrośnie , a fps będzie dużo niższy. Także to co pokazałeś wskazuje , że skończył ci się cpu Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak samo, jesli FPS sie trzyma dobrze na singlu, to w wyscigu czy MP jest praktycznie taki sam.

 

 

Jesli ktos jest chetny na zabawe w multi to dajcie znac kiedy wam pasuje, ja moge w tygodniu wieczorami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos nie jest na bierzaco we wczorajszym buildzie doszedl Mitsubishi Lancer Evolution X FQ-400 i laserowo skanowany Ford Mustang Boss 302R1.

Mustang jeszcze mocno niedopracowany, ale audio jest zajebiste. Dołączona grafika

A z ciekawszych rzeczy przerobili wiekszosc trybów AA, dodali m.in. DS9X na ktorym wyciagam 20fpsów samemu na torze, to chyba jakis bajer dla koksow z highendami typu 7950/Titan w SLI/CF. Dołączona grafika

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podajcie linka do tego nowego launchera

kilka miesiecy nie wchodzilem na forum wmdportal.com a chcialbym sciagnac i zainstalowac nowszego builda niz ten ktorego testowalem jesienia

posiadam standardowe konto Junior

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario2k, wszystko masz w Downloads.

 

A co do AA, to te wszystkie DS'y, to AA na zasadzie downsampling'u. Ja i tak korzystam z MSAA, choć SMAA jest ok, ale z nim obraz jest ciemniejszy. A co do tych DS'ów, to... może to tylko moje subiektywne odczucie, ale mam wrażenie, że powodują minimalne opóźnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystkie te pliki musze sciagac az do buildu 417 ???

 

update

 

sciagle kurna jakies 5GB plikooff zainstalowalem gre

teraz sciaglem lauchera i sciaga wszystkie patche od nowa :(

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...