Skocz do zawartości
Gość Ludovic

Project C.A.R.S

Rekomendowane odpowiedzi

Może i wychodzą nowe buildy,ale zmian nie widać gołym okiem .Z tym przesunięciem premiery to dobry krok.

 

Nie widac bo narazie chyba skupili sie dosc mocno na dodawaniu "contentu". Szlifuja grafike, ostatnio powrocil do projektu bardzo utalentowany dzwiekowiec (mam nadzieje ze podciagna dzwieki bo narazie jest kupa). Z fiza jest to samo, chociaz mam wrazenie ze sami nie wiedza co chca osiagnac na tym polu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kufa dobry jest, szczegolnie tak od polowy filmiku troche miazga. Dołączona grafika

A z setupu to wystarczyla by mi tylko kiera i bylbym zadowolony. Dołączona grafika

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos ma kupionego toolpacka  dzis dodali integracje ze Steamem, w profilu jest klucz.

 

Edit:

 

Ten chlop to umie robic trailery. Dołączona grafika

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś w temacie ma wersje gry i może skonfrontować gameplay z tym co pokazują na trailerach? bo oczywiscie trailery są zawsze uber.wysterowane w kosmos.ten blask lakieru powala mnie od 10 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wyglada dokladnie jak na trailerach, bylo juz o tym mowione kiedys. Warunki pogodowe - a ustawien pogody sa juz dziesiatki, np. 6 roznych rodzajow bezchmurnego nieba - sa bardzo wazne, w niektorych gra wyglada oblednie, w innych wyglada "tylko" dobrze.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a uszkodzenia występują? odbijającę sie otoczenie w lakierze auta to nie jest tylko zbędny ficzer który obciąża sprzęty?

szczerze mówiąc to nie wierze, że gra wyglada tak jak na trailerach. juz to widzialem przy FM4, a ostatnio na prezentacjach GT6-haha. prosze o gameplay z pc. dzieki.

Edytowane przez dumpmuzgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie wierz przeciez nikt cie do tego nie zmusza. Dołączona grafika

Sugerujesz ze co, przerabia filmiki poprawiajac tekstury i odbicia w Photoshopie? Dołączona grafika

Pozatym co to niby jest jak nie gameplay, renderowany trailer? Przeciez to zmontowany gameplay.

A jesli szukasz gameplaya z kamera z kokpitu, to chyba oczywiste ze nie bedzie tak oblednie wygladac bo cala sztuka jest w dobraniu odpowiedniej daty/godziny/pogody/kamery w takich produkcjach.

Gdyby nie to ze mam juz swoje konto zlinkowane ze Steamem to bym ci nawet moze pozyczyl do zobaczenia tego na wlasne oczy. ;)

 

ps. tu jest poprawiona wersja tego trailera, m.in. mozna ogladac w rozdzielczosci 2560x1080

 

 

 

 

Changelog:
- replace the project CARS logo with the new one that is ingame.
- replace the SMS logo with a recent revision
- Changed some of the taglines
- Removed the dots on project CARS
- improved timelapse framerate, it was initially exported in the wrong framerate which caused micro stutters
- fixed some accidental muted sounds.
- replace the scene with telemetry with the new one (the older was using Shift 2 HUD which was not legit to use)
- hide the white pixel on top screen on some scenes
- other minor fixes.
Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sugeruje to że od wielu lat, na wielu platformach gra wyglada prawie identycznie. wiec albo CARS będzie czyms, czym byl Burns Rally dla PC, albo będzie kolejną grą o autach. które znamy z klocka i ps3.

i szczerze mówiąc mam w [gluteus maximus] lśnienie lakieru we wszelakich lokacjach. bo jak widze, ze gra ma wyjsc na wszelakie dostępne platformy to mam przed oczamami trailery z GRID1.

fizyka auta? zapomnij, przebita opona była ostatnio w CMRchyba3.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega napisal, baaaardzo duzo zalezy od ustawien, jak dla mnie przy zachodzie slonca gra jest piekna jak na filmikach, niestety przy ladnej pogodzie w ciagu dnia jest gorzej, chodz same auta naprawde robia wrazenie. Porownajcie sobie teraz np. trawe w 0:25 i 1:12 wedlug mnie w grze blizej jej do tej drugiej i wlasnie tego typu moze nie przeklamania, ale ukazanie w lepszym swietle tytulu sa na filmikach- kwestia odpowiedniego wybrania fragmentow.

 

EDIT: Odpalilem na chwile gre i detailed grass tez jest juz poprawiony, takze jak sie jedzie wyglada ok, gorzej jak sie zatrzymasz na poboczu i bedziesz minimalnie "kulal autem". Uruchomiłem też Belgian forest o godzinie 20 w deszczu i powiem szczerze: szczęka mi opadła: grafika bezbłędna a ilość detali na trasie od czasu kiedy ostatni raz grałem chyba sie podwoiła i w tej chwili jest MASAKRA. No ale z drugiej strony odpaliłem tą samą trasę w pogodną pogodę o godzinie 12 i... no i cięzko uwierzyć że w zależności od ustawień może to wyglądać aż tak mocno "inaczej" - gorzej.

 

Gra caly czas mocno sie rozwija i zmienia (a do zrobienia jest jeszcze naprawde duzo). Jesli ktos jest od poczatku, to przy okazji moze sobie zdac sprawe ile tak naprawde potrzeba czasu by wydac funkcjonalny tytul- majac cotygodniowa liste zmian robi to OGROMNE wrazenie.

 

Jesli chodzi o sam model jazdy, to tez jest to co chwile zmieniane, ale napewno nie jest to tytul jak ktos napisal na Youtube smierdzacy Gride'm - chyba pozycje te nie maja ze soba nic wspolnego. Tutaj jest nastawienie na SIM'a a multiplayer'owcy przynajmniej narazie (w zamknietym gronie) sa na bardzo dobrym poziomie - przynajmniej dla mnie wiekszosc nie do dogonienia. No i bez kierownicy bym sobie darowal bo to tak jak isc na wojne z karabinem na wode.

 

Musze tez przyznac, ze ostatnio z racji TS i fajnej zalogi pogrywam w BF3 i do p. CARS sie dawno nie logowalem, ale model zniczen jest/byl na etapie wprowadzania takze o jakis idealnych zniszczeniach poki co mozesz zapomniec, chodz wierze ze i to bedzie bardzo dobre (swoja droga tutaj maja wyuczone na pamiec tory/biegi i raczej o rozbijaniu przeciwnika nikt nie mysli, takze jak masz zamiar sie co chwile rozbijac to pewnie szybko wyladujesz wsrod takich co pomylili tytuly).

 

EDIT: Zniszczenia dalej są bo są.

 

Ja polecam i sam czekam na finalna wersje.

 

ps. najpierw wydalem 10 euro, potem chcialem sie wycofac (nie bylo nawet multi), a wyszlo tak ze dolozylem jeszcze 90 i pewnie gdybym byl lepszym graczem myslal powazniej o koncie za 1000 Dołączona grafika

Edytowane przez Bujakashi
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem PCars, ale nie wiadomo czy wyjdzie w tym roku, w tamtym miała się ukazać, później zmienili na końcówkę tego roku, nie ma możliwość wczesnego dostępu, więc nie czekając zakupiłem Assetto Corsa , jak była promocja w święta, teraz w były weekend dołączył kolega bo też była promocyjna cena na steam i nie żałujemy żadnego grosza. Jeździmy razem mimo braku jeszcze MP, przez apke Rivali, oraz RSR Live Timing, rywalizacja jest ostra, czasy na bieżąco porównujemy na trasie przez tą apke, wystarczy ją wypakować w grze.
MP do końca maja najpóźniej się ukarze, ja liczę na wcześniejszą datę.
Szczerze jak ma czekać nie wiadomo ile to wolę mieć już przyjemność z jazdy teraz .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...