Skocz do zawartości
Gość Ludovic

Project C.A.R.S

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pada od x360 i da sie jezdzic tylko z wlaczonymi wspomaganiami. Jak sie wylaczy wszystko z ABS wlacznie to nie da rady, zwlaszcza mocnymi autami.

 

Hmmm...

 

Zebranie lodowca - właśnie przypomniałem sobie wczoraj że to jest ta sama ekipa co Shift2. A to ciągle mam zainstalowane i odkurzam dwa razy na tydzień [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dobre ustawienia FFB. Mnie pasują w zupełności :)

 

http://forum.projectcarsgame.com/showthread.php?22938-Jack-Spade-FFB-Tweaker-Files&p=891198#post891198

 

Moglbys wrzucic gdzies ta paczke ? Szkoda czasu na rejestracje na kolejnym forum dla jednego pliku :|

 

Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już są 4 rodzaje: http://przeklej.org/file/Vsf4Pr/Jack.Spade.Tweaker.Files.V1.6.zip

Ja jeżdżę na standardowych, nie próbowałem innych, więc nie mogę powiedzieć czym realnie się różnią. Zostaje opis na stronie w linku 3 komentarze wyżej.

 

Znalazłem też fajne porównanie działania AI w pCars i Assetto:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

 

Zebranie lodowca - właśnie przypomniałem sobie wczoraj że to jest ta sama ekipa co Shift2. A to ciągle mam zainstalowane i odkurzam dwa razy na tydzień [;

 

Jednak zakupiłem. For fun tyle o ile. Pewnie będę musiał wygrzebać ustawienia czułości ale na gokartach źle nie jest :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...