Skocz do zawartości
Gość Ludovic

Project C.A.R.S

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe rzeczy wyczynia pan Ian Bell (właściciel SMS):

 

http://www.racedepar...3#post-1228818/

http://www.racedepar...-divided.55267/

 

 

W skrócie Ian grozi pozwem (albo pozywa) forum Race Department za nieprzychylne komentarze w stosunku do pCARS.

 

We're not suing anyone. The offending thread is closed and the worst excesses of abuse have been removed. This is good enough for us.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wyrobili sobie renomę wciskając wszystkim że Shift ma cokolwiek wspólnego z simem, a teraz straszą sądami portale które nie chcą cenzurować negatywnych opinii o ich produkcie.

Przegieli... już wiem że nie chce mieć nic wspólnego z tym projektem, choćby zrobili tam fizyke jak w LFS (póki co daleko im nawet do GT5 i Forzy więc takimi postanowieniami nic nie ryzykuję).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=kqdjTO7vUmA&feature=player_embedded#

 

cholera przez tego norda zupgradowalem konto do teammembera Dołączona grafika to chyba najlepiej wymodelowany nordschleife jaki pojawil sie w grach/symulacjach (porownanie tylko do onboardow, nie bylem na torze)

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dopiero w pelnej wersji. Dwie trasy point2point tez od poczatku byly tylko dla teammemberow i nic sie nie zmienilo. Ostatnio dodane dwa bmw tez sa niedostepne dla juniorow, a musze przyznac ze wczoraj nie moglem sie od nich odkleic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A im sie oplaca udostepniania calego contentu za 10 euro?

To w takim wypadku co mieli by dostac ludzie placacy 10x tyle?

 

Gdyby nie exclusivy to by wszyscy mieli konta Junior a pasek funduszy bylby 2x mniejszy.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie dziwi to podejście, powinni po np. miesiącu udostępniać to też dla najniższego konta, dopłacać teraz 15 Euro czyli ponad 60zł za bodajże 3 trasy i 3 auta, "trochę" się nie opłaca.

 

Tak tylko ze z kontem wartym 25 eurasow dostaniesz znizke na zakup gry w takiej samej wysokosci (czyli 25euro)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz nie mowiac o wiekszym "zwrocie" za inwestycje. Dołączona grafika

Swoja droga z tego co czytalem na forum, menadzerowie maja juz dostep do 1 testow multiplayera wiec byc moze za tydzien bedzie juz moze dostepny dla szerszego grona. Dołączona grafika

 

Edit: ( mirror https://vimeo.com/50349795 )

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=w9Ud1yFe1-Y

 

1080p obowiązkowo. Dołączona grafika

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie x10 tyle tylko x2,5 jak się bawimy.

A dopłacaliby za to, że auta, trasy mieliby szybciej o 1-2 miesiące niż reszta.

Poza tym trudno zapomnieć o tym, że ci co płacą więcej mają dostęp do nowego buildu co tydzień a nie co miesiąc.

 

A to, że zapłacę o te 25 Euro mniej przy zakupie gry to wiem, kwestia czy mam w ogóle zamiar ją kupić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jako że mam tylko juniormember w tej grze pobrałem wczoraj nowy build.No fakt trochę się zmieniło, a najbardziej podoba mi się nowe menu które pozwala juniorom pojeździć zablokowanymi trasami Dołączona grafika Ot znalazłem mały bug.Idę pomęczyć Azure Coast.

Edytowane przez Seba66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Project CARS – Multiplayer For Team Members

 

Slightly Mad Studios have released a new build of Project CARS, opening the title’s multiplayer functionality to WMD members with Team Member status.

 

Successful multiplayer testing for higher ranked members has proven to be successful enough to open the new feature to the Team Member user group, giving thousands of members the first chance to sample multiplayer racing with the latest development build.

 

Build 334 (29/10/12, Team Member+)

 

Physics:

* Increased draft aero effect for player

* Fixed wrap around issue with drafting table and vehicles behind player

* Updated FFB defaults (details in WMD forum).

Tools:

* Updated handling of transforms of dynamic objects in Tools library.

* Updated handling for ignoring failed injection

* Viewer updates for new dlls and some config changes

Online:

* Disallow manual reset in MP mode (pending host option).

* Updated attribute descriptor to match latest server sources – added attributes for:

- Id of identical vehicle forced by the session, if any.

- Race date

- Race time + weather

- Race length

[OneSock] Updated DS protocol defs from latest server sources:

- Optional BYE message type added.

Tracks:

Wisconsin_Raceway – added a new asset, the gearbox food stand, and fixed the terrain around it. Fixed also the lng grass mesh

new textures for wisconsin raceway, first revision, wip

Lakeville – changed textures, added New textures; texturemap for terrain; terrain texturemap; Replace and recollocate some trees.

Northampton – Tweaked textures; Pit buildings complex – part2

Vehicles:

bmw_z4_gt3 -

* Various fixes, detachable doors, tyres fixed

* better reflections for CPIT display, fixed tyre rotation, lots of other fixes

* Updated Z4 cockpit exposure now it has a proper cockpit.

Audio:

* upated Gumpoert engine set

* pdated Gumpert engine set plus experimental 3d settings

* adding vibration and rattle layers

A ja akurat wyjezdzam na 4 dni :(

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie ostatnie dni (doslownie) by dolaczyc do grona p. CARS - zalecam tez JUNIOR'om UPGRADE kont, bo wkrotce straca mozliwosc testow. Planowany budzet zostal prawie osiagniety, a gdy to nastapi nie bedzie mozliwosci dolaczenia/upgradu aktualnego konta.

 

Najblisza, kolejna okazja pogrania/dolaczenia bedzie za rok, gdy gra sie ukaze ! Dodam od siebie, ze naprawe warto bo z kazdym kolejnym buildem gra prze ku lepszemu i mimo, ze sam nie jestem mistrzem kierownicy - moj pierwszy sim (DFGT) codziennie mam frajde z multi, ktory poki co tez ma jeszcze sporo do nadrobienia co do wersji finalnej, a juz jest taaaki fun!

 

Przypomne, ze konta:

team member - otrzymaja znizke na zakup gry

full member - otrzymaja pelna wersje gry

senior - otrzymaja pelna + ekskluzywne trasy w czasie testow

 

Oczywiscie wyzsze konta otrzymaja wiekszy "zwrot" od sprzedanej ilosci gry + dodatkowe atrakcje typu mozliwosc testow w realu (raczej plus dla tych na miejscu).

 

Prawdopodobnie po wydaniu gry wszystkie konta beda mialy jednakowy dostep/mozliwosci.

 

Pozdro

Edytowane przez Bujakashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

"Stracą możliwość testów" - znaczy nie będzie nawet miesiecznych buildów? Nie dość że dałem 10 euro, zagrałem raz, to już nawet nie będę mógł zagrać w ogóle (nie żebym chciał)?

 

Oczywiście była taka informacja przy zakupie?

 

Dawno tak nie zmarnowałem czterech dych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno tak nie zmarnowałem czterech dych.

 

Przy zakupie wersji finalnej dostaniesz znizke na te cztery dychy. Skoro zagrales raz, to moze czas sprobowac ponownie, bo wiele sie zmienilo.

 

Nie wiem czy beda dostepne nowe buildy, byc moze nie bedzie poprostu dla Juniorow dostepny multi (tak wynika z cytowanego nizej postu), chetni niech sprawdza forum/doczytaja (mam full membera i postanowilem was jedynie wstepnie poinformowac, zeby zainteresowani tego nie przegapili, bo pewnie przez weekend kasa zostanie zamknieta)

 

Temat z przypomnieniem o upgradzie macie tutaj:

http://forum.wmdport...-miss-out-time!

 

 

Przytocze pierwszy i chyba najistotniejszy post

 

"It's time to upgrade, because once funding closes you will not be able to access further content until you get your discounted game. MP will not be unlocked to Juniors any time soon...in fact the current loads are sufficient for testing, so it's unlikely to be until Beta testing, late next year???

 

I think Juniors need to be aware their opportunities to contribute will be limited once the funding is complete."

Edytowane przez Bujakashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Multi to ja mam gdzieś, ja nie lubie sie ścigać tylko pobijać własne czasy.

 

 

Niejasno opisali całą tą sytuację. Bo nie wiem czy dla Juniorów nie będzie już żadnych buildów, czy po prostu nie będzie multi ani tych ekskluzywnych torów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...