Skocz do zawartości
Gość Ludovic

Project C.A.R.S

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ludovic

Wiadomo, że to photo mode, ale owszem nawet w grze wygląda to bardzo dobrze, szczególnie otoczenie, co jak dla mnie jest ważniejsze niż modele aut, które wystarczy jak wyglądają dobrze.

 

Gra w końcu wygląda lepiej od Forzy i GT (w przeciwieństwie do Shiftów), no ale to PC. Byle fizyka była podobna do tamtych gier, a nie była pełną symulacją, to będzie fajnie. Ponoć gra ma być też sportowana na konsole, ciekawe jak to wyjdzie, bo raczej trzebaby ją mocno obciąć, chyba że już na next-geny.

 

To nie Forza ;)

 

Byle fizyka byla lepsza.

 

Autorzy chyba tez nie zapomnieli do konca o fanach serii NFS :) Pamietacie Cote D'Azure z Porsche?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znow prawie rekordzik w klasie, nie moge odzalowac poprzedniego okrazenia bo zrobilem 6:46 ale raz za bardzo przycialem trawe i nie zaliczylo, a kolejne pojechalem zbyt asekuracyjnie :( Mysle ze gdyby pogrzebac przy setupie wiecej niz ja (tylko balans hamulcow na przod, mniej paliwa) to mozna by zejsc spokojnie do 6:3x.

 

Moze zrobimy jakies luzne forumowe rekordziki, wybrany tor i auto? :)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze zrobimy jakies luzne forumowe rekordziki, wybrany tor i auto? :)

Jak się tylko nauczę tak ładnie zapie... rdzielać, to owszem : ) Na chwilę obecną marny ze mnie wyczynowiec :cry: ;) - ostatnio katuję SPA w Formule A [JJoł! ; )] i mój najlepszy rezultat to 1:57.999, więc... :unsure:

 

 

Powerslave, a Ty zmieniasz ustawienia FFB z poziomu menu spod klawisza F1 w grze?

 

 

Ładny przejazd użytkownika -t- z forum WMD:

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=fjYxsIm9_1Y&hd=1

 

YouTube.com:

 

 

edit:

 

Po wczorajszej sesyjce w pCARS odpaliłem sobie dla bezpośredniego porównania SHIFT'a 2 [z modami...] - fajnie się pływało, heh [ ;

 

 

edit 2:

 

Mam nadzieję, że projekt CARS nie padnie... właśnie zostałem Full Memeber'em :)

 

 

edit 3:

 

ostatnio katuję SPA w Formule A [JJoł! ; )] i mój najlepszy rezultat to 1:57.999

Zszedłem do 1:54.182 :D ;)

 

 

Jest już nowy build [184] do pobrania - m.in. dodano nowy "samochód" - BAC Mono

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprocz tego z wiekszych zmian nowa trasa - Monterey (czyli Laguna Seca).

Po kilku kółkach: 1:13.500 - Formuła A - :roll:

 

Update: 1:11.299 ; )

 

 

edit:

 

Gracie? :wink:

 

Dosłownie przed chwilą pobiłem swój rekord na Azure Coast [przy okazji ustanowiłem również rekord w kategorii ^_^] - Formuła B - 6:24.073 :smile:

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy build 189 z jutra ; ) jest już do pobrania.

 

 

Mnie dzisiaj udało się wykręcić całkiem niezły czas na "glazurze" - Asano X4 Touring - 7:05.356 - może uda mi się zejść do 6:50 - zobaczymy jak będzie się miała sprawa na najnowszym buildzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram od 179 i pod tym względem nie mam zastrzeżeń. Właśnie instaluję 189 - zobaczymy, co oni tam w FFB "namieszali", ponoć jest lepiej niż było...

 

 

edit:

 

"Right, FFB testing time : )"

 

Spróbujcie AriesFnl_GripAndTyre10pc : )

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i dolaczylem jako junior member :) jak to jest z tym podstawowym kontem, caly kontent predzej czy pozniej trafia do juniorow (w miesiecznych updateach) czy czesc rzeczy nie bedzie w ogole dla juniorow?

 

Build Release Schedule

Junior - first Friday build of each month (full build)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke pojezdzilem..

to taki semi-sim narazie . Ciezko jest zerwac przyczepnosc, hamowanie jest dziecinnie proste .

Grafa jest super:) dzwieki tez super.. No ale to alfa czy jakos tak wiec moze cos z tego wyjdzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

To moj pierwszy "symulator" - konto team member, zawsze meczylem colina, ostatnio troche nfs the run- swietna frajda, wiec postanowilem sprobowac czegos nowego.

 

Pierwsze wrazenia ? To chyba nie dla mnie... jedyne auto ktorym mi sie znosnie jezdzi to Asano X4 Touring, przy czym zamiast typowych torow wole trasy z widoczkami, typu California Highway, tylko ze jej koncowka to same zawijasy i nie jestem w stanie dojechac tak by nie zjechac z toru :/

 

Sprawdzilem tez ustawienia jakie maja "pro gracze" i z nimi to juz dla mnie w ogole 0 frajdy - ja lubie poczuc kierownice, wiec wszelkie FFB w Logitech profile na 100, a w grze deadzone 0, saturacje ok 75% - gdy odpalilem na polecanych to auto jak na lodzie z mega luzami na kierze.

 

Jezdze na widoku z maski, no i czekam na EVO, to moze byc auto dla mnie.

 

Dodam tez ze jak ktos chce cieszyc sie dobra grafika, to karta typu 5770 jest za slaba - mam wrazenie, ze trzeba wycisnac w grze > 50-60 klatek by bylo plynnie i ladnie. Mysle wiec na zmiana karty, bo kto wie... moze to polubie i sie zaangazuje :)

 

Pogralem w Event at Besos, pozycja 102 ze 175 (technic)

Pozdrawiam

Edytowane przez Bujakashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się właśnie nad kupnem jakiejś opcji by przetestować ten projekt tylko ciekawi mnie jedna rzecz.

 

Rozumiem, że kupując ten najniższy pakiet za 10 euro będę mógł od razu pojeździć i gdyby mi się spodobało i chciałbym team membera to

płacę różnicę w cenie? Jak to wygląda?

 

Czy jest tu coś do robienia oprócz żyłowania czasów samemu na torze?

Bo niby 10 euro to nie majątek, ale jak się nie spodoba to szkoda tych ~40zł bo kasy pewnie nie da się odzyskać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bedziesz mogl "upgrejdowac" licencje na wyzsza doplacajac roznice w cenie.

Sa wyscigi z AI, bodajze do 60 pojazdow na torze. (nie kazda trasa obsluguja taka ilosc)

Bodajze mozna odzyskac piszac tam do kogos na forum i podajac powod, nie wnikalem w to szczegolnie bo nie interesowal mnie zwrot. :D

 

Kupujac licencje Juniora bedziesz mial dostep do najnowszego (dzisiejszego builda), niestety nastepny dopiero za miesiac.

Also z tego co przegladalem forum prace nad Multiplayerem ida pelna para. :wink:

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, już kupiłem i śmigam właśnie i od razu kilka pytań:

 

1. Działa wam ten tryb dx11? Jak próbuje włączyć przez ten skrót to wywala do pulpitu po kilku sekundach i na pasku niby zostaje ikona tej gry tak jakby była zminimalizowana

ale klikanie jej nic nie daje, zwykła wersja też się tak zachowuje tylko, że po kliknięciu tej ikony pojawia się okienko z logowaniem.

 

2. Sprawdziłem na razie dostępny event i auto czasami tak jakby przeskakuje, tzn. jest płynnie, ale sam model auta przeskakuje trochę w lewo lub prawo przy małych wychyleniach kierownicy.

Przy formule A na innej trasie nie zauważyłem takiego problemu.

 

3. Da się obejrzeć w garażu modele aut? Bo przy wyborze się nie pojawiają?

 

4. Ustawienia kierownicy? Ruszać coś tam? Nie znam się za bardzo na tym a temat na oficjalnym forum dotyczące G25 ma kilkadziesiąt stron więc nie specjalnie chce mi się przez to przedzierać,

co wy zmieniliście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, już kupiłem i śmigam właśnie i od razu kilka pytań:

 

1. Działa wam ten tryb dx11? Jak próbuje włączyć przez ten skrót to wywala do pulpitu po kilku sekundach i na pasku niby zostaje ikona tej gry tak jakby była zminimalizowana

ale klikanie jej nic nie daje, zwykła wersja też się tak zachowuje tylko, że po kliknięciu tej ikony pojawia się okienko z logowaniem.

 

2. Sprawdziłem na razie dostępny event i auto czasami tak jakby przeskakuje, tzn. jest płynnie, ale sam model auta przeskakuje trochę w lewo lub prawo przy małych wychyleniach kierownicy.

Przy formule A na innej trasie nie zauważyłem takiego problemu.

 

3. Da się obejrzeć w garażu modele aut? Bo przy wyborze się nie pojawiają?

 

4. Ustawienia kierownicy? Ruszać coś tam? Nie znam się za bardzo na tym a temat na oficjalnym forum dotyczące G25 ma kilkadziesiąt stron więc nie specjalnie chce mi się przez to przedzierać,

co wy zmieniliście?

 

1. Działa, jaka karta graficzna i wersja sterownikow?

2. Zrobiles kalibracje kierownicy w grze?

3. W tym momencie nie ma takiej mozliwosci

4. Ja glownie bawilem sie w Logitech Profilerze, kwestia gustu

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Karta gtx 570 stery najnowsze whql (296.10) Uruchamiałem też jako administrator i nie śmiga, a widać różnicę w grafice po włączeniu dx11? Warto szukać przyczyny dla tego ficzera?

2. Kalibracji w grze nie robiłem, ale przyjrzałem się trochę temu zjawisku i doszedłem do wniosku, że to kamera skacze i dzieje się to tylko przy widoku zza auta, przy innych widokach jest ok.

 

Zrobiłem trochę okrążeń w aktualnym wyzwaniu i wskoczyłem na 38 pozycje, dobrze czy słabo? Da się jakoś sprawdzić ile graczy wzięło udział w wyzwaniu? Dużo osób w to gra w ogóle?

 

Nick w grze taki sam jak na forum: fenfir

Edytowane przez fenfir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum WMD postanowilem zalozyc temacik odnosnie toru w Poznaniu.

Wiecie moze gdzie znajde wiecej fotek w wysokiej rozdzielczosci? Troche sie nagrzebalem i straszna bieda.

Przydaly by sie tez jakies informacje "historyczne".

 

Link do tematu: WMD Forum

 

Also swietny trailer Zondy R stworzony przez 1 z forumowiczow:

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=DSUxom2eUSs

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...