Skocz do zawartości
ArtKTK

Gryzoń Tracer TRM-148W

Rekomendowane odpowiedzi

Szwagier zakupił sobie myszkę jak w temacie . Podłączył , mysz podziałała ok 30 minut i przestała . Poleciał do Media Markt gdzie ją zakupił i mówi , że nie działa - sprzedawca podłącza myszkę do komputera w MM i działa , sprawdza na drugim kompie - również działa . Podejrzenie padło na porty USB - poszedł do sąsiada - mysz nie działa . Wziął myszkę sąsiada - inną , ale również bezprzewodową - na jego kompie działa . Wziąłem ją od niego i sprawdzam u siebie - urządzenie USB wykryte , ale instalacja się nie powiodła , mysz nie działa - o co chodzi ?? Szwagier ma Win XP , sąsiad Vistę , ja 7 - u szwagra i jego sąsiada nawet nie wykrywa urządzenia USB , u mnie j/w , a w MM mysz działa . Do myszy nie ma żadnych sterów , na stronie producenta również nie . Dodam , że ten mikro odbiornik strasznie się grzeje jak jest podłączony . Ktoś wie co może być przyczyną takiego zachowania się gryzonia ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyrabiały by na trzech różnych kompach ?? Szwagier ma dwurdzeniowego intela na Asrocku z USB 2.0 , ja Phenoma na Gigabycie , nie wiem co ma sąsiad - i u naszej trójki sprzęt nie działa , a na komputerze w Media działa ?? Dodam , że podłączaliśmy inne sprzęty na USB do kompa mojego i szwagra i wszystkie porty są sprawne i działające ...

 

 

Edit

 

Rozgryzłem dziada - jedna mała zmiana w biosie i gryzoń działa ( USB Legacy Driver czy coś w ten deseń z Disable na Auto ) .

Edytowane przez ArtKTK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...