Skocz do zawartości
battor

Monitor do gier 23-24' - 800zł

Rekomendowane odpowiedzi

A to nie jeden i ten sam monitor?

 

LG E2370V-BF vs 23'LG S-LED IPS E2370V

 

:unsure:

 

mam go i jest świetny :) bardzo ładne kąty, kolory, dużo pisania i tak się będę powtarzał z tymi opiniami.

Jednak mam backlight bleeding i w poniedziałek idzie na serwis, więc tylko w weekend się nacieszę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: to jest przecież ten sam model. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się spisuje ten eldżik.

 

W grach nie widziałem smużenia, a nie używałem none delay. Te kolory, wielkość. Teraz z powrotem przesiadłem się na iiyamę E1900WS (E2370V jest spakowany, jutro kurier go zabiera w związku z backlight bleeding'iem) i jest ogromna różnica... aż się sam zastanawiam czy warto odsyłać na serwis, ale wygląda to tak:

 

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArreatPL

jak miałem ustawioną zbyt dużą jasność to troszkę bolały oczy przy czytaniu dużej ilości tekstu, drobna czcionką. Jednak, gdy włączyłem automatyczne dopasowywanie jasności, było już ok ;) o jaką niską jakość Tobie chodzi? Jeśli chodzi o niską rozdzielczość to nie schodziłem nigdy poza natywną 1920x1080.

 

@battor

tak, w ogóle nie przeszkadza w grach, ale mój przypadek mocno mnie wkurzał w filmach, gdzie już dużo czerni. W porównaniu z innymi "zdrowymi" moje podświetlenie kiepsko wypada, dlatego idzie na serwis.

Edytowane przez patrick1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tego LG IPS E2370V. Gram w szybkie gry typu CS Source, FIFA 12, NFS Carbon. Monitor nie smuży, nie ma input laga. Zaufaj mi, sam się baardzo długo zastanawiałem nad zakupem. Kolory są świetne! Równomierne podświetlona matryca naprawdę cieszy oczy. Jedyny minus (właściwie każdy IPS tak ma), to wspomniany backlight bleeding, ale szczerze nie przeszkadza mi to nawet przy oglądaniu ciemnych scen w filmach. No i ograniczone możliwości regulacji kątów nachylenia. Powiem tak: jeśli szukasz monitora o najlepszej jakości obrazu i szybkości działania (0 input laga i 0 smużenia), to będzie to dobry wybór. Po miesiącu użytkowania mogę śmiało stwierdzić, że jestem bardzo zadowolony z zakupu. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Merlin85

Trzeba przyznać, że firma LG wypuściła na rynek sporo ciekawych modeli monitorów, z których każdy może wybrać coś dla siebie. Świadczy o tym chociażby wypowiedź jednego z zadowolonych użytkowników w poście wyżej.

Edytowane przez Merlin85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...