Skocz do zawartości
dkn

[pomocy] Asus P5K E czy winny procesor?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzis spotkał mnie mały problem. Wyciskałem ostatnie megaherce z mojego pentium dual core i jak zwykle przy resecie komputer nie chciał wejsc dalej niż bios.

 

Powtarzałem włączenie i wyłączenie, czyszczenie CMOS, starałem się wejść do biosu ale nic nie działa. To jest obraz który widzę:

 

Dołączona grafika

 

 

Myslałem, że może procesor się grzeje jakos - i nie chce dalej wejść bo się przegrzewa [mój znajomy miał taką sytuację]. Zmieniłem pastę i nic nie pomogło.

 

Czy to możliwe, że padła płyta? Zacina się jakby na odnajdywaniu urządzeń USB więc może coś w płycie padło?

 

Proszę o nawet szczątkowe podpowiedzi co mam z tym zrobić bo juz nie mam sił.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robilem tak ze podlaczone mialem tylko klawiature na ps2 i monitor i tez nic...

 

wyjme wszystko i sprawdze na kartonie jakims bo moze gdzies przebicie jest i sie zwarcie robi

 

ROZWIĄZANIE PROBLEMU

 

dla tych którzy w przyszłości będą szukali:

 

problemem było zwarcie w obudowie - żadne biosy, żadne cmosy -- choć na to wyglądało.

 

wystarczyło wyjąć wszystkie bebechy i podłączyć na kartonie - zadziałało. po ponownym wmontowaniu w obudowę wszystko śmiga.

 

pozdrawiam i dziękuję za wszelką pomoc obu osobom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...