Skocz do zawartości
*Snow*

Laptop z bierdronki... czy jest coś warty ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Od jutra w biedronce będzie coś takiego do kupienia Biedronka - Laptop emachines mogły ktoś sie wypowiedziec czy coś takiego jest warte wydania tych 1300zł ? bo moj ojciec się napalił a ja nie bardzo jestem w temacie...

 

Laptop ma być tylko do przegladania internetu i puszczania filmów w full HD na TV wiec grafika chyba nie jest ważnym elementem...

 

Proszę również o inne propozycje do 1500zł

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no parametry jak za tą cenę wypas. Można mieć pewnie zastrzeżenia mocne do wykonania, kultury pracy. Ale cena rekompensuje to poniekąd.

 

 

No właśnie mnie Acer co do jakości tez nie przekonuje ( tym bardziej taki biedronkowy ) ale moze się myle ?

 

Czy na tym laptopie bez problemu będę mogł odtwarzać filmy full HD na TV 42" ? czy moze jest na to za słaby ?

 

Może jakieś inne propozycje do 1500zł ? tylko najlepiej 16-17" bo wzrok już nie ten ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acer TravelMate 5744Z-P622G32 15,6" 1366x768 - Notebooki - Acer TravelMate 5744Z-P622G32 15,6" 1366x768 cena od 1349.00zł

po co 4 rdzenie do neta? bateria bedzie slabiej trzymac, bedzie sie grzac, po co? :)

mysle ze to tania alternatywa. niestety ciezko cos pozadnego do 1500.

troche drozej ale jednak asus:

Asus X52JE-EX166 15,6" 1366x768 - Notebooki - Asus X52JE-EX166 15,6" 1366x768 cena od 1648.90zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acer TravelMate 5744Z-P622G32 15,6" 1366x768 - Notebooki - Acer TravelMate 5744Z-P622G32 15,6" 1366x768 cena od 1349.00zł

po co 4 rdzenie do neta? bateria bedzie slabiej trzymac, bedzie sie grzac, po co? :)

 

Ten phenom ma tdp 35W czyli zupelnie jak wiekszosc i3/i5. Na pewno nie jest to laptop do dlugotrwalej pracy na beterii ale dotyczy to wszystkich laptopow z duzymi wyswietlaczami w wiekszym lub mniejszym stopniu. Ale nadaje sie do pracy w przeciwienstwie do miniaturek prawdziwych laptopow.

 

Ogolnie lepszy bylby laptop z i3 + hd 3000 lub LIano. HD 3000 jednak potrafi sprawic problemy i to czy nada sie do czegos wiecej niz wyswietlanie pulpitu bywa znakiem zapytania. Filmy hd potrafia sie przyciac na hd 3000, bo intel ma problem z synchronizacja 24 fps i fatalne sterowniki. Uzywam integry w i5 2410M i nie specjalnie jej funkcjonalnosc przypadla mi do gustu.

Edytowane przez login206

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli coraz bardziej przekonuje się do tego laptopa z biedronki ;) a co z filmami HD będą chodziły bez problemu ?

 

 

Nie ma prawa nie dzialac z radeonem hd 4250 nawet gdyby laptop byl znacznie slabszy. Mysle, ze to moze byc okrojony laptop z tej serii:

 

Notebookcheck.pl: Recenzja Acer Aspire 7551G (HD 6650M)

 

zapoznaj sie z jego wadami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostra to sobie kupiła wlasnie pod internet , każdy ten laptop ma wymienionego procka na 4 jajka..

 

Ogólnie jest pozytywny , ori win 7 , office starter itp. Wszystko wg mne jest wykonane jak trzeba , martwiłbym sie o zawiasy bo nie wygladają za solidnie

 

nawet ładowarka jest liteon'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znajomy szukał taniego laptopa dla swojej córki i znalazł to coś. Spytał się mnie o poradę, a mnie na początku szczęka opadła, jak zobaczyłem lapka o takich parametrach za 1300zł. :lol2: Nie dość, że matryca 17", to jeszcze 1600x900, do tego w komplecie Win7 HP i Office Starter. Moim zdaniem rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć biedronka co jakiś czas robi promocję na laptopa o nazwie ''emachines'' w różnej konfiguracji. Z ciekawości chciałem go dzisiaj na żywo zobaczyć ale ponoć zeszły wszystkie ''na pniu'' w dniu dostawy.

 

EDIT:

 

Poniżej ludzie opisują swoje wrażenia z obcowania z tym biedronkowym laptopem :

 

http://www.nhl.pl/index.php?showtopic=49932&st=80

Edytowane przez mpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...