Skocz do zawartości
Gość skystar

Recenzja X79 Assassin 2 od Gigabyte

Rekomendowane odpowiedzi

Na Tweaktownie pojawiła się recenzja płyty Gigabyte Assassin2. Płyta miażdży wyglądem i wyposażeniem. WIFI, Bluetooth, dali nawet front panel USB 3.0, audio Creative, sieciówka też jakaś magiczna no wypas nad wypasy :o Płyta ponoć ma mieć graficzny UEFI, podwójny bios i będzie można przełączać je! Trend militarny BF3 i COD daje się wszystkim we znaki :D

 

GIGABYTE G1.Assassin 2 (Intel X79) Motherboard Preview - Final Thoughts :: TweakTown USA Edition

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja. Zmiażdżyła mi brzuch i w efekcie trochę sobie rzy**em. Poza idiotycznym radiatorem wpienia mnie ten syf między slotami RAM, a panelem I/O. Sama recka w sam razy by niektórym stanął ePenis, bo przecież bez procka na nic więcej się nie zda. WIFI na plus, Bluetooth grosze, dźwiękówka dla laika bez różnicy względem zwykłej taniej integry, dla audiofila nadal lipa. Sieciówka coś tam big i killer czyli połączenie słów zwiastujące nieszczęście (pewnie przyśpieszy internet o 10%, a program od Gigabyte o kolejne 10). Producent pewnie zrozumiał, że nie może znowu odklepać 1156 i wreszcie coś zmienił no i przeprosił się z UEFI jupi! Poprzednio i tak je mieli tylko interfejs graficzny olewali, w imie czego? Nie wiem. Coś czuję, że znowu przyjdzie ASRock i zrobi to i taniej i lepiej, a no i ładniej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z prtzedmowca - zadna recka tylko overview, wyglad strasznie wiesniacki (pistolet mnie rowalil) :P

Nie zgodze sie tylko co do "killera" - o ile neta nie przyspieszy to jesli ktos ma slaby net to pozwoli mu na osiagniecie lepszego pingu - takze jest tego jakis plus.

Wi-fi moze i fajna rzecz, ale to raczej plyta dla graczy a kazdy szanujacy sie gracz gra na kablu a nie berzprzewodowo - takze te Wi-Fi tez na niewiele sie zda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...