Skocz do zawartości
ath

Call of Duty 9 (Black Ops 2 ?) potwierdzony

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.charlieintel.com/2011/11/08/activision-confirms-new-call-of-duty-for-2012/

 

Czyli za kilka miesięcy kolejny zestaw nowych mapek do multi i kolejna historyjka okraszona piękną, przestarzałą grafiką. :]

Ale do póki to się tak dobrze sprzedaje to się nie dziwię, że robią po najmniejszej linii oporu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak wyjdzie na nowe konsole to raczej będą musieli poprawić grafikę. Pytanie czy to będzie kolejna modyfikacja starego silnika czy od nowa napisany. Mogli by zrobić mały powrót do WWII , ale nieco inaczej pokazanej. Może jakieś misje w Polsce ;) Nie obraził bym się w każdym razie, bo i tak nie ma co liczyć na to. Raczej będzie coś nowego od IW w dzisiejszych czasach. Może walka w Iraku i hmm polowanie na Husajna lub Bin Ladena w Afganistanie. Skoro o Hitlerze było to czemu o nich coś nie skrobnąć. Dyktator to dyktator.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja zagralem u szwagra dwie mapki i...

Kuzwa co to jest... tu wystarczy strzelac w strone przeciwnika, nawet zbytnio nie trzeba sie wysilac by przymierzyc...

 

BF wypacza jednak ludzi...

 

A nowy COD co by tu duzo mowic. Kolejny map pack, jakies nowe bronie i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Activision nie stworzy nowego enginu, bo Infinity Ward, ani Treyarch nie mają na to czasu gdyż kolejne CoDy muszą być klepane na bieżąco. Owce czekają.

Edytowane przez grzegrz
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni wydawać to jako singielek + opcjonalne multi, bo pograć to bym pograł w kolejny interaktywny, sensacyjny film klasy b tylko nie za tą kasę.

Tylko niech nie zapomną o obsłudze pada na pc jak to miało miejsce w mw3. Ja tam czekam, najwyżej pożyczę od kogoś konto steam na 2 dni i sobie przejdę. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to amerkancscy kowboje sa, stad te koniki ;). Co by nie wydali to nastolatki zza wielkiej wody i tak to kupią. 2012, a grafikydac z przed 6 lat co najmniej. Ale co tam byle szybko wydac , zebrac kase, a potem ssac jeszcze z DLC i mappackow. Ja sie wychowalem na innych grach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jem każdą odsłonę tego growego McDonalda, bo nie będę ukrywać, że single w tych grach mi się podoba. ALE jak zobaczyłem tą zajawkę to nie powiem, lekko w szoku jestem. Takie odpały w stronę wojen przyszłości to niech raczej zostawią dla gier typu Crysis czy inny Ghost Recon Future Soldier. Zapowiada się, że tej jesieni nowy CoD nie zawita na półce. I nawet jakoś nie żałuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat to patataj konikami jest wytłumaczone bo podczas gry będziemy wykonywać jakieś misje flashbacki osadzone w 20 wieku, więc stąd te konie. Nie zmienia to faktu, ze do trailera pasują one jak pięść do oka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...