Skocz do zawartości
ath

Call of Duty 9 (Black Ops 2 ?) potwierdzony

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że zainteresowanie na forum tą grą jest takie na jakie niestety seria sobie zasłużyła. By utwierdzić się bądź nie w tym braku zainteresowania kolejną odsłoną mody na sukces growej branży polecam obejrzeć filmiki mojego ulubionego videorecenzenta (jedynego którego wideorecenzje toleruję :D ).

 

TotalBiscuit o

singleplayer:

http://www.youtube.com/watch?v=TYAE-EzUwh0?hd=1

 

multiplayer:

http://www.youtube.com/watch?v=oNLbJKs1jmI?hd=1

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Też go oglądam regularnie. Końcówka filmiku o singlu genialna.

 

O dziwo gra wygląda całkiem spoko, i gameplay jak i grafika, mimo iż odstaje od najlepszych tytułów, to jednak względem innych CoDów jest dużo lepiej. Raczej jednak nie zagram, filmiki mi stykną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale PÓŁ MILIARDA zielonych w 24h miażdzy cyce Dołączona grafika Ile by na marketing nie wydali to cała inwestycja zwraca się w dobę!!

 

http://www.gamespot.com/news/black-ops-ii-nets-500-million-in-24-hours-6400180

 

Poszukałem i Harry Potter + Avengers + Dark Knight Rises + Twilight Saga 1 + Twilight Saga 2 razem wzięte to....niecałe 400 mln w pierwszym dniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka by gra nie byla nie jest tak prostacka jak ten ostatni MoH.

Czy gierka jest też tak oskryptowana jak nowy MOH?

z A do B killem all, do punktu C killem all.. etc?

 

az tak zle jak w MoH nie jest. z tych dwoch skryptow wole CoD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale PÓŁ MILIARDA zielonych w 24h miażdzy cyce Dołączona grafika Ile by na marketing nie wydali to cała inwestycja zwraca się w dobę!!

 

http://www.gamespot....4-hours-6400180

 

Poszukałem i Harry Potter + Avengers + Dark Knight Rises + Twilight Saga 1 + Twilight Saga 2 razem wzięte to....niecałe 400 mln w pierwszym dniu.

 

I weź to zrozum. Dla mnie COD od czasu COD4 to tendencja spadkowa. Nie grałem w Black Ops 2, więc nie oceniam, ale zakładam że to kolejna oskryptowana tandeta dla nieogarniętych nastolatków. W życiu za tą grę nie dałbym więcej niż połowa jej ceny skoro Black Ops 1 dla mnie była po prostu słaby. Chaos, masa skryptów. Jakby nie mogli zrobić normalnego shootera gdzie wywalasz daną ilość wroga, a nie że stoisz w miejscu i napierzają w ciebie z każdej strony. Już nie mówię o respawnowaniu za plecami co mi się zdarzało nie tylko w trybie MP. Grafika? (wersja PC):

 

http://imageshack.us...1301131883.jpg/

 

Oczywiście są lepsze screeny. Lepiej oświetlone i efekt pewnie lepszy.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm wersja Steam ? Łatki zainstalowane ?( o ile są). Najnowszy DX uaktualnienia ? Wyszła jakaś beta od Nvidi . Rozumiem że ją posiadasz.

No chyba że to nie wersja Steam tylko P2P. Bo z tym nikt Ci nikt nie pomoże, a czytałem na innym forum jak ktoś sie przyznał do pirata i o dziwo też mu sie wieszała w 2 misji. Dołączona grafika

 

Wersja sterowników o której wspomniałem to GeForce 310.54 Driver BETA 310.54

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

gra wiesza mi się na drugiej misji cały czas w tym samym momencie. Mam najnowsze sterowniki nvidii. Ktoś ma jakiś pomysł ?

 

Podnieś Vcore na GPU o dwa-trzy oczka w NVidia Inspector, bo zgaduje że masz jakiegoś GTX 500? Mój "pierat" ze STEAM tez tak miał :>

 

Dołączona grafika

Wyznajcie swoje grzechy! Czekaliście na premierę dziewiątej odsłony Call od Duty z wypiekami na twarzy, obgryzając pazury i nerwowo licząc tygodnie do kolejnego objawienia? Zaprzeczacie? Trudno zatem wyjaśnić jakim cudem mizerne Modern Warfare 3 sprzedało się w nakładzie ponad dziesięciu milionów egzemplarzy, skoro również po ostatnią grę Infinity Ward rzekomo nikt nie sięgnął. Gawiedź domaga się zmian, powiewu świeżości oraz nowoczesnej oprawy wizualnej, ale mimo wszystko wciąż ochoczo kupuje farbowane Modern Warfare. Fonemem czy naiwność - oto jest pytanie! Jak będzie tym razem? Część z powyższych postulatów została w Call of Duty: Black Ops II zrealizowana, niemniej ich zakres i forma niekoniecznie muszą wszystkich usatysfakcjonować. Zabawne... kiedyś na naszym portalu ktoś złośliwy napisał, że niedługo seria poszybuje w kosmos. Jegomość był bliżej prawdy niż mógł przypuszczać, ponieważ roboty i futurystyczne technologie zagościły teraz w Black Ops II, przybliżając Call of Duty do Syndicate...

Recenzja Call of Duty: Black Ops II - Ooops... znowu klops!

Edytowane przez Caleb
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych screenach widać że grafika jest po prostu nierówna. A te lepsze miejsca i tak nie powalaja. Co do choasu, i AI to można się było tego spodziewać. Nie pierwszy i nie ostatni raz. Ale żeby aż takie wymagania. Szkoda że nie ma dema to bym z ciekawości u mnie sprawdził.

 

Tak dla przypomnienia z Black Ops też były problemy. Gra średnio działała na dwurdzeniowcach. Potem wyszły łatki i było lepiej. Tu widzę inne problemy, ale to może z winy gry i/lub sterowników. Co do recki to oczywiście dobrze sie ją czytało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podnieś Vcore na GPU o dwa-trzy oczka w NVidia Inspector, bo zgaduje że masz jakiegoś GTX 500? Mój "pierat" ze STEAM tez tak miał Dołączona grafika

 

 

 

 

Recenzja Call of Duty: Black Ops II - Ooops... znowu klops!

 

Wersja pudełkowa - łatek jeszcze nie ma, a karta to GTX580. Sterowniki najnowsze 310.54

Podniosę i dam znać.

 

Działa :) dzięki za pomoc :)

Edytowane przez war3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...