Skocz do zawartości
yoshik

Battlefield 3 PurePC Serwer

Rekomendowane odpowiedzi

Na godzinę 17 jest pełen, patrząc po logach, mieszanka europejska. Mam nadzieje ,że rezerwowanie slotów działa prawidłowo.

Wrócę na wieczór, albo chociaż się postaram.

Edytowane przez yoshik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jak sloty sa przydzielone dla nas wiec jak wchodzimy to automatycznie losowy gosc dostaje kicka tak?

 

Nie wiem, tzn ktoś musi to potwierdzić :P Parę osób już ma prawa admina to zawsze mogą kogoś wywalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia, ale dobra juz dobra starczy tych testow jest gitas! Ja chcialem sobie polatac z ath a tam full ludu od godziny 14 :D Wypad! BAN ALL ! Banan dla wszystkich! Get teh fu^^^^%& out ! :D

 

Ja idę lulu a póżniej do roboty, jak chcecie zamknąć gadajcie z Drunkiem, tymczasowo dostał możliwość zmiany configa. Pewno jeszcze parę innych osób dostanie info passach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to zebym sie pultal ale kurcze serwer pelny a ja nie moge wejsc.Mozna cos z tym zrobic, zeby gracze , ktorzy zaplacili mieli pierszenstwo?Troche nie teges jak inni moga a ja moge se conajwyzej popatrzec i zobaczyc "serwer is full" ;)

 

Podaj mi nicka z bf. Lista jest na serwie, w teorii powinna działać, kogo złapałem z PPC na serwie już dodałem do listy. Kwestia przetestowania czy działa.

 

Dajcie yoshik'owi troche czasu na ogarniecie spraw zwiazanych z serverem .

Dzien dwa i bedzie ok.

 

Rok, może dwa :P Już nie jest tak źle. Muszę tylko ogarnąć dodawanie kont do programu zarządzającego serwem i będę mógł zrzucić część roboty na innych ^^

A tak a propos czy jest ktoś np z joomla obeznany? Jest darmowe miejsce na serwie, to można by wykorzystać jako małą stronkę serwa, podstawowe info, dotki i takie tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blokadę na koła walnę i tyle w temacie :lol2: Konto do zarządzania serwem też już jest , obecni admini dostaną info za niedługą chwilę.

A miałem się qrna zdrzemnąć przed robotą :D Chyba do dotki doliczę pare groszy na piwo tzn środki nasenne :lol2:

Edytowane przez yoshik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dogadalem sie z Panem Naszym servera :D pass zalozony wbijac na tsa i na serva ;D

 

Pass - test

 

Przypominam ze TS dziala wbijac :D!! :D

 

62.67.42.172:9172

Ja wbijam za godzine :)

 

Hanba Ci :D

Edytowane przez ChS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie aktualna lista osób u sterów ^^

ChS,marcell,kucyk,drunk

Jeśli ktoś chce otworzyć/zamknąć serwa a ja aktualnie nie będę dostępny proszę walić do nich.

Edytowane przez yoshik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

514955061. Jak coś się dzieje a mnie nie ma - dzwonić/wysłać esa bym ruszył dupę i coś zrobił z serwerem :) Wczoraj siedziałem ledwie parę minut na ppc, i też jakoś nie wieczorem, ale jak coś to zawsze jestem w pobliżu kompa praktycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za partyjkę! Oko za oko z Athem i walka czołgiem z Sorcererem były zacne. :D

 

No i masz babo placek.. To mnie wkurza ja odwalam cal robote, ath nie dosc ze dostaje kille na scora table, to jeszcze zbiera pochwaly na forum za super walke.

 

A do D z takim lataniem, od dzisiaj gram na ziemi!

 

 

foch ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam dostajesz pkt jako załoga pojazdu...

 

:D

 

Dobra fakt faktem, ale mały (aka ChS) bardzo ładnie radzi sobie pilotując heli, przyjemnie się lata z takim ogarniętym człowiekiem, jeszcze żebym był mniej ślepy i widział cele na ziemi. ;>

No i prawda taka, że przeważnie strzelec ma więcej punktów, ale trudniej o fachowego pilota niż gunnera, także masz uścisk mojej dłoni i nie narzekaj, że nikt Cię nie chwali. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba zarezerwowac pojazdy latajace dla czlonkow klanu PPC :lol: yoshik raz dwa trzy ogarniasz sprawe :lol:

 

I wpadne na serwer jak ostatnio i wszystkich Was powystrzelam. Już mnie "besztali" przez TS`a :lol2:

Edytowane przez Hans15336

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to zawsze będzie wyglądało tak, że wszystkie pojazdy będą zajęte i żeby kogoś trafić z broni ręcznej, to trzeba liczyć na cud? Liczyłem na normalne granie, a tu widzę sami piloci i czołgiści..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam dostajesz pkt jako załoga pojazdu...

 

:D

 

Dobra fakt faktem, ale mały (aka ChS) bardzo ładnie radzi sobie pilotując heli, przyjemnie się lata z takim ogarniętym człowiekiem, jeszcze żebym był mniej ślepy i widział cele na ziemi. ;>

No i prawda taka, że przeważnie strzelec ma więcej punktów, ale trudniej o fachowego pilota niż gunnera, także masz uścisk mojej dłoni i nie narzekaj, że nikt Cię nie chwali. ;>

 

Same uchy i achy :D A wiec do nastepnego :D

 

Czy to zawsze będzie wyglądało tak, że wszystkie pojazdy będą zajęte i żeby kogoś trafić z broni ręcznej, to trzeba liczyć na cud? Liczyłem na normalne granie, a tu widzę sami piloci i czołgiści..

 

Oj tam, oj tam ;) Przeciez sie zgrywamy dopiero ;) I bawimy ;) Zadne spary ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stivo luzuj gatki, poza tym wbij na TS, wylej tam swoje żale, nawet nic nie mówiłeś na serwerze, że coś Ci nie pasuje. Wystarczyło podsunąć info na czata, zawsze się można dostosować. Serwer na razie traktujemy jako swoisty trening przed bitwą, ale z kim? Tego nikt nie wie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...