Skocz do zawartości
yoshik

Battlefield 3 PurePC Serwer

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiany na serwie:

-ilość ticketów ustawiona na 150%

-włączona możliwość spotowania*

-włączony killcam*

 

Dwie prośby, niestety outlook postanowił wywinąć mi numer i straciłem całą pocztę z konta,dlatego

proszę każdego dotującego o ponowne przesłanie maila. Z góry przepraszam za to małe zamieszanie.

Druga prośba, czy ktoś zna się na tyle dobrze na joomli coby wspomóc mnie w postawieniu strony serwa na niej? Co by można tam przenieść większość informacji.

 

*Niestety nie wiedzieć czemu wyłączenie tych funkcji powoduje dziwny błąd związany z ilością slotów na serwie. Według Gameservers to bug z patcha R8 Oo. Na dzień dzisiejszy dopóty dopóki tego nie rozwiąże zostaną takie ustawienia. Postaram się dzisiaj albo jutro popracować nad konfiguracją co by dokładnie namierzyć drania.

Na środę , podobno bo coś chodzą słuchy ,że zostanie przełożony , został zapowiedziany R9 który między innymi ma wprowadzić funkcje rezerwowania slotów. Jak się okazuje program z którego korzystam do zarządzania serwem miał to w kodzie ze względu na przyszłe zmiany tzn przyjście takiej funkcji.

Mój błąd, za wprowadzenie zamieszania z tym związanego przepraszam.

 

I pora na kimono.

Edytowane przez yoshik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to zawsze będzie wyglądało tak, że wszystkie pojazdy będą zajęte i żeby kogoś trafić z broni ręcznej, to trzeba liczyć na cud? Liczyłem na normalne granie, a tu widzę sami piloci i czołgiści..

 

Ogarniamy pojazdy bo nie bylo wczesniej na to szansy :razz:

 

Wszystkich graczy prosze o dopisanie w profilu na battlelogu PPC, ulatwi nam to przerzucanie zawodnikow PPC do jednego teamu na naszym serwie B-)

 

1. http://battlelog.battlefield.com/

2. Profile

3. Edit Profile

4. Soldier Settings

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie by było zagrać jakieś nawalanko ppc vs pcl. ;>

Gdzie to info, na ich forum ?

 

O ile pamiętam to ja rzuciłem takie hasło na TS, ale tak naprawdę nic o tym nie wiem aby PCL się na nas szykował.

Co do serwera, to zachęcam do gry, a jeśli ktoś zgłasza jakieś sugestie to śmiało w końcu demokrację mamy :)

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stivo luzuj gatki, poza tym wbij na TS, wylej tam swoje żale, nawet nic nie mówiłeś na serwerze, że coś Ci nie pasuje. Wystarczyło podsunąć info na czata, zawsze się można dostosować. Serwer na razie traktujemy jako swoisty trening przed bitwą, ale z kim? Tego nikt nie wie :)

 

Od tego mamy ten temat, żeby zgłaszać uwagi. Ja już wspominałem, że nie lubię pojazdów, bo to jak walka z wiatrakami. Nie wiem, ale wydawało mi się, że będzie coś dla każdego, a tak 70% czasu to mapy z pojazdami i gra wygląda jak wczoraj.

 

Niech ktoś w końcu ogarnie ankietę o mapach.

 

EDIT: O ja, aż takie wyzwanie stanowi dodanie ankiety z wypisanymi mapami?

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mail wysłany, PPC w profilu dopisane.

 

Co do latania z bronią ręczną to kwestia pilotów! Jak są dobrzy to ja nie wsiadam w żaden pojazd gąsienicowy :P

 

Mam pytanie, jaki polecacie mikrofon do gry? Słuchawki mam oddzielne i zakup kolejnych nie wchodzi w rachubę, a widzę, że bez mic'a może być ciężko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś w końcu ogarnie ankietę o mapach.

 

EDIT: O ja, aż takie wyzwanie stanowi dodanie ankiety z wypisanymi mapami?

 

Widzę ,że jesteś bardzo cętny do pracy jako ankieter nad mapową ankietą. Deal, masz tą robotę :P

 

Mam pytanie, jaki polecacie mikrofon do gry? Słuchawki mam oddzielne i zakup kolejnych nie wchodzi w rachubę, a widzę, że bez mic'a może być ciężko ;)

 

Ja pierwszą rozmwowę na TS odbyłem przez mikrofon z PSEye schowanej za zasłoną więc może to? :P

Przez długi czas miałem jakieś przysłowiowe g za pięć złoty i działało bez żadnego problemu.

Edytowane przez yoshik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jaki polecacie mikrofon do gry? Słuchawki mam oddzielne i zakup kolejnych nie wchodzi w rachubę, a widzę, że bez mic'a może być ciężko ;)

 

Tylko nie taki za 5 zł bo będziesz buczał... a nikt tego nie lubi :)

 

 

p.s. myślę, że dziś 22.00 znów coś możemy zagrać i potrenować przed wojna z PCL.

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis zesmy troche popykali latalem z kims w Heli jako gunner wstyd sie przyznac ze nie wiem z kim :/ bajka

dobry pilot heli Ja jako gunner miod malina punkty leca jak szalone ;)

 

Ogolnie jest ok pingi niskie , Tylko Brak Map Typu Urban : Przeprawa przez Sekwane i Grand Bazzar

co jest czyzbyscie chcieli smigac tylko w pojazdach ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Corso

 

Metro zbyt czesto ''zacina'' sie wrecz gra przytyka na schodach , gdyby nie to mapa bylaby calkiem spoko.

Taki Bazar czy Sekwana umozliwiaja Flankowanie jedna z podstawowych taktyk pola bitwy .

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...