Skocz do zawartości
yoshik

Battlefield 3 PurePC Serwer

Rekomendowane odpowiedzi

Corso

 

Metro zbyt czesto ''zacina'' sie wrecz gra przytyka na schodach , gdyby nie to mapa bylaby calkiem spoko.

Taki Bazar czy Sekwana umozliwiaja Flankowanie jedna z podstawowych taktyk pola bitwy .

 

Zgadzam sie... Przed chwila skonczyem gre wlasnie przez to ze mielismy tylko A, przeciwna druzyna bronila krzyzowo, kto z nich zginal rodzil sie praktycznie na pozycji... Brak mozliwosci ataku... Niestety ale team ktory zaczyna od C, zawsze ma przewage, dlaczego? A no dlatego, ze broni praktycznie jednej pozycji... A Ci co zaczynaja od A, moga sie przeprawic tylko i wylacznie gora, lub schodami, lecz aby do nich dojsc, dostajemy kulke...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pogralem, podoba mi sie prawie wszystko... no prawie, mapy sa za wielkie i kazdy leci na leb na szyje do pojazdow, 3/4 czasu spedzam biegajac po mapie i szukajac kogokolwiek, jest pusto do tego stopnia ze na jednej z map (nie znam nazwy) biegalem naokolo zdobywajac flagi sporadycznie zabijajac/ginac z czujejs broni, wiekszosc walki dzieje sie w powietrzu co mnie bardzo irytuje.

 

Ulubiona mapa - Metro, ktos mi popsul 8:0 i wytracilem mnie z transu ;) 1 dzien skonczony, jutro dzien 2 :D

 

Dwa razy mi sie wysypala gra, raz zwykly blad, za drugim W7 zwariowal, krzaki na ekranie, wszystko migalo, musialem res :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Pany dzięki za gierkę bo miło się grało B-)

Przynajmniej dzisiaj nikt nie mieszał mapami jak wczoraj.U mnie gra zwisła a po odpaleniu od nowa po załadowaniu oczywiście miałem czarny ekran i kursor migał po prawej na dole. 4 próby i to samo,ale jak mapka się skończyła to staty pojawiły się już normalnie :blink: Miazga z tą grą.

Edytowane przez ZielonyTBG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mało nas było, do tego team work trochę kulał po jednej ze stron ;)

 

Który to jest Kaluza?

 

Ja ;), a co?

 

Dziś się fajnie grało. Dzięki chłopaki!!!

 

Muszę kupić jakiś mic do TS. Ktoś może używa Zalman ZM-MIC1?

Edytowane przez kaluzaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla przykładu mi się w ogóle gra nie wywala, nie miga ekran itp. także też obstawiam sprzęt.

Jakbyśmy chcieli pograć z pcl to warto jakieś drużyny uformować, np. dwie załogi na heli, czołgi itp. Ja mogę latać i strzelać, tylko potrzebuję kogoś do pary. Z małym i skus dobrze się śmiga, bo ogarniają maszynki.

No i kwestia wyboru mapki, ja ogólnie jestem zwolennikiem dużych jak caspian albo firestorm, gdzie wykorzystujemy pełne spektrum możliwości gry, czyli mając do wyboru wszystko co się da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę kupić jakiś mic do TS. Ktoś może używa Zalman ZM-MIC1?

 

Ja używam, choć jak na razie zdarzyło mi się tylko do Skype'a. Co do rozgrywki, to możecie na mnie liczyć piątek-niedziela jako czołgista i gunner w śmigłowcu. ;) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się grało, jakoś tak milej jak się swoich morduje :). Pvrslv ta mapa Caspian border jest dobra na 50+ graczy.

 

PS: m4ly nie gniewaj się, że Ci czasem heli skubnę, też lubię latać :)

 

A rycze, wolam, apeluje na ts'e, nikt sie nie odzywa ;D

 

Nie gniewam sie, w koncu po 3 godzinnym lataniu, zdecydowalem sie grac normalnie... I w koncu staty mi sie polepszyly :).

 

 

Prośba: PROSZĘ WSZYSTKICH O WPISANIE SIE DO PLUTONU PPC, ORAZ O DODANIE TAGU PRZY NICKU - ulatwia to komunikacje, i przynajmniej wiemy kto jest od nas, bo sporo nas... A jak trzeba kogos kicknac lub zmieniac teamy to nie wiem kto jest z forum.

 

BTW. Apelowalismy o to juz z 5 razy, proszę tym razem o sumienne wpisanie / dodanie.

 

A więc do dzisiaj :).

Edytowane przez ChS
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja musze sobie znalezc kompana do naziemnych akcji sabotazowych, gardze pojazdami, wychowany na CoD - karabin i do przodu :D Wczoraj ktos tam za mna dzielnie biegal i kradlismy flagi, ledwo dwa fragi bo kazdy gdzies tam latal czy robil drag race czolgami na autobahnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba że ja jestem na dole to nie dam Wam polatać B-)

 

Hanba Ci!! Ten Twoj pyrtus jest widoczny niczym mala mrowka, ledwo w ogole da sie Ciebie zespotowac, jesli nie strzelasz, a co dopiero zalatwic za pierwszym nurkowaniem, gdy juz zawracam... jest dup^^# zbita...

 

 

ath chyba znalazlem rozwiazanie dla Twojego: "No ku^%& nie wiedze go". Zwieksz w grafice zasieg pola widzenia, ja mam na max'a i praktycznie widze z 250m n.p.m tego calego Hans'a Klosa :)

Edytowane przez ChS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie wole buggy + szybki desant w terenie a pozniej podroz na nogach ;) Assault albo support ;) od czasu do czasu moge zasiasc w czolgu ;) i nie wkurzac sie na mnie :P Ja wczoraj polowe wlosow zgubilem przez malego i blcka ;) ChS to Ty ?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans to hakjer, exploity wykorzystuje, pod tekstury się zapada i jeździ w maskownicy umalowany jako domek i dlatego nie można go zobaczyć. :D

 

Mały, właśnie miałem tą opcję na minimum, wczoraj zauważyłem. ;> Jeszcze tylko jakby się dało to oślepiające słońce wywalić i mgłę (a podobno się da) to by fajnie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja musze sobie znalezc kompana do naziemnych akcji sabotazowych, gardze pojazdami, wychowany na CoD - karabin i do przodu :D Wczoraj ktos tam za mna dzielnie biegal i kradlismy flagi, ledwo dwa fragi bo kazdy gdzies tam latal czy robil drag race czolgami na autobahnie.

 

 

No , to właśnie znalazłeś, karabin karabin karabin , po ok 500 fragach , rundę kończę na na statach 2:1 takze nie tak źle. Ubóstwiam tryb rush, najbardziej przypomina csowe "de_" na którym sie wychowałem no i codowe search&destroy, choć na conquescie tez pobiegam. Pojazdy są super , wole jednak je wspierać niż sam sie nimi poruszać.

Gram w weekendy (w tygodniu studiuje). Jestem plutonie PPC w razie czego.

 

PS. Jeszcze raz nawinę do mechaniki strzelania. Nie grałem jeszcze w gre z której fun ze strzelania był tak ogromny. Odgłos m16 w korytarzu poprostu gniecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja musze sobie znalezc kompana do naziemnych akcji sabotazowych, gardze pojazdami, wychowany na CoD - karabin i do przodu :D Wczoraj ktos tam za mna dzielnie biegal i kradlismy flagi, ledwo dwa fragi bo kazdy gdzies tam latal czy robil drag race czolgami na autobahnie.

 

To i ja widzę, że jest z kim w razie czego pobiegać. Poszedł zap na battlelogu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasi, to jest nas juz 3 ;) Dzis wieczorem pogram, w ogole to wczoraj wlaczylem gre, gralem na defaulcie patrze ze wszystko mialem na high, a gra chodzila plynnie, lubie to, ale dzis musze pogrzebac w opcjach by bylo plynniej z lepsza widocznoscia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj nie dotarlem, bo zapatrzalem sie na kopaczy, ale dzisiaj bede na bank!

 

A z kim pzpn wczoraj grał ? Z Węgrami bodajże ? Ja sobie odpuściłem, kiepski przeciwnik, szkoda czasu, lepiej pozabijać jak już się ma tą chwilkę wolnego. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...