Skocz do zawartości
yoshik

Battlefield 3 PurePC Serwer

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodze jako Heli Gunner ;)

potrzebny pilot m4lyy zglos sie ?

 

No niezly burdel nie moge wbic a bylem jednym z pierwszych przy wplacie kasy

 

Niech no mnie ktos dopisze do Servera moj nick BF3 MPA2k

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gralem chwile... Ale odechcialo mi sie... Jest nas na serwerze moze 7 moze 10 , nie wiadomo, bo oczywiscie ludzie nie trudza sie aby dodac tag, na ts'e jest na 3 moze 4, kazdy rozwalony w team'ach, gramy jak na publicu jeden wielki syf, jeden wielki harmider nic nie da sie ogarnac, bo i tak kazdy gra sam, lub max w 2. Teamy maja 4 osoby, zamiast jakos fajnie to dograc abysmy byli razem, i na tse stworzyc sobie sub-canaly i jakos to ogarnac to jest jeden wielki burdel.. ehh

 

MPA2k - posiadasz zarezerwowany slot... Nie wiem dlaczego nie mozesz wbic... Wejdz na ts'a zrobie Ci miejsce, w idealnym momencie...

 

Teraz nie bedzie problemu. Pass: test

Edytowane przez ChS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ChS

 

Mialem komunikat Server Full ale po 10 minutach i kolejnej probie wbicia sie udalo .

 

Co do TS'a w obecnym stadium gry to Ja mam mieszane uczucia , szumy i pogawedki to nie dla mnie , lubie slyszec co sie dzieje na polu bitwy a TS przytlumia to wszystko

do tego mam wrazenie ze jak ludziska gadaja na TS to reszta dzwiekow w grze traci na przestrzennosci :/

Jezeli mamy grac ciut bardziej pro to bez komunikacji glosowej nie mamy szans ,tylko trzeba by wprowadzic wojskowe zasady ;) bez zbednego ciach!le,,,,

krotkie komendy i info o wrogu ., bez ciaglego gadania ze to ze tamto , jak kogos ciagnie do pogawedek to na priv alby Skype.

 

Fajno sie dzis gralo na Grand Bazzar tylko stanowczo 4 VS 4 osoby to ciut za malo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zablokowało częściowo, nie mogłem z menu nic wybrać myszką np medyka zmienić na cokolwiek innego. Ratowało mnie to że mogłem klawą zmieniać punkt odrodzenia i enterem wchodzić do gry. Tym dziwniejsze że w samej grze była prawidłowa reakcja na klawisze myszy <_<

 

Poza tym grało sie fajnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafa ja mam tak dosc czesto i chyba Patch potrzebny bedzie.

 

PS - jak wyglada sprawa oplaty za serwer - czy wystarczylo kasy na oplate w tym miesiacu?

Ja w sumie zaplacilem, ale jesli cos brakuje to moge cos dorzucic.

Edytowane przez Blackwhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze znalazly by sie jutro 3 osoby do skillowania levela na conquescie large, 2 teamy, po 2 osoby w jeepie/heli i zdobywanie flag. Byloby duzo szybciej.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz szczescie, ze przeladowala sie mapa, bo juz ladowalem na tobie heli wypchanym po brzegi ladunkami C4 :lol2:

 

 

Kucyk za bardzo sie napalil na styl walki kolesia w tych filmikach ;p

 

I tak nie bedziesz taki prO jak on ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do heli to wczoraj niechcąco zamiast wcisnąc 2 to dałem F2 i mnie przełączyło na karabinek, ledwo co "uszedłem z zyciem" kiedy to po powrocie za stery ( F1 ) okazało się że zaczyna się odpalanie silnika ( tak jak na postoju ) :lol2:

 

PS. Nie ma takiej opcji mam RADAR w tej padace :lol:

Edytowane przez Hans15336

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Blackwhite

Zacytuje kogos (nie poznaje jeszcze po glosie) z TS "jak to nie wiesz kto to powerslave?!" :D

 

@rafa

Tez mialem wczoraj ten problem raz, ale mi zarowno klawa i myszka przestala dzialac musialem wlaczyc od nowa.

 

 

Wczoraj fajnie mi sie gralo, TDM to to czego potrzebowalem by poznac gre, narazie nadal mam tylko podstawowe bronie i w bezposrednim starciu czesto przez to przegrywalem, ale udawalo mi sie wychodzic na plus tlukac was pistoletem :P denerwowaly mnie spawny prosto na lini ostrzalu ;) odkrylem tez ze mozna sie czolgac!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie się wczoraj grało :lol: jak zwykle nie polatali sobie wczoraj jak ja byłem na serwerze :D

 

Wczoraj trochę pograłem tą drezyną co sobie ją upodobałeś i muszę powiedzieć, o kurde jakie to jest skuteczne. Heli padają jak muchy a i czołg da się nieźle pojechać. Super zwrotność, działko praktycznie pod każdym kątem strzela, chyba mój kolejny ulubiony pojazd zaraz po heli. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...