Skocz do zawartości
yoshik

Battlefield 3 PurePC Serwer

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma sie co klocic, po calym konkursie gigabyte sie bedzie pewnie zmienialo ustawienia serwera.

Jest ankieta i tam jest pytanie odnoscie czy chcmy HC czy nie.Niech kazdy zainteresowany sie wypowie i bedzie wiadomo, ja np nie chce trybu HC i jesli taki bedzie to ja sie wypisuje z serwera i nie bede wiecej placil, bo nie lbie HC i tyle.Ja nie jestem kozak to zajeb...e gra w BF3 i tyle, po co mam sie stresowac, wole nie grac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio nie wiem o czym piszesz, ze niby na hardcore sie kampi i dba o k/d? Wiesz w ogole co zmienia tryb hardcore, bo chyba nie bardzo :>

 

Pewnie to, że trzeba bardziej uważać i już się pół magazynka na klatę nie przyjmie. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moj gust dobry gracz w HC bedzie mial jeszcze lepsze osiagi , slaby/przecietny gorsze .

Jakies 5-6 dni po premierze BF3 probowalem grac na kilku serverach HC , moje osiagniecia drastycznie spadly :( tak gdzies o polowe

wiec od tego czasu ich unikam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja delikatnie mówiąc nie należę do hardcorowców, tzn. jakieś 5 lat temu grałem w FPP na wysokim poziomie. W ostatnich latach w ogóle nie grałem bo z czasem kiepsko a i komp nie "zdanżał". ;) Tak naprawdę dopiero po premierze BF3 pykam w FPP. ;) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez latwo nie jest przejsc na normalny tryb ;]

Jakos sie odzwyczailem od ladowania xxx kul w jednego kolesia.

Pogralem troszke z Wami i ok. Mozna ponabijac pojazdy bo z daleka widac oznaczonego przeciwnika.

Lecz sam nie czuje w tym radochy.

Wole troszke bardziej realistyczna rozgrywke. Bez znacznikow nad glowa, celownikow przed nosem, czy mozliwoscia przyjecia na czaszke kuli 7,62mm

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez latwo nie jest przejsc na normalny tryb ;]

Jakos sie odzwyczailem od ladowania xxx kul w jednego kolesia.

Pogralem troszke z Wami i ok. Mozna ponabijac pojazdy bo z daleka widac oznaczonego przeciwnika.

Lecz sam nie czuje w tym radochy.

Wole troszke bardziej realistyczna rozgrywke. Bez znacznikow nad glowa, celownikow przed nosem, czy mozliwoscia przyjecia na czaszke kuli 7,62mm

 

+1

 

celowniki to w Call of Duty, a zaznaczanie na mapie to juz w ogole najbardziej debilne rozwiazanie jakie mozna bylo wymyslec :mur:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prponuje tak:

Zrobic ankiete dla ludzi co zaplacili/beda placic za serwer i niech zdecyduja jaki ma byc serwer: HC czy zwykly.Z tego o mi wiadomo to wiekszosc chce zwykly, ale moge sie mylic.

Edytowane przez Blackwhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o zebranie się PPC na serwerze i TS między 18.00-18.30 (mowa o GIGABYTE CUP)

 

 

Witam,

 

W jaki sposob mozna sie przylaczyc do temu'w w Gigabyte Cup?

Czy sa jakies wymagania wzgledem kandydatow?

 

Z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszej dotkliwej porażce i przemyśleniu paru spraw dot. gry w BF3 mam propozycję dla naszych forumowiczów. Zwracam się tutaj do uczestników GIGABYTE CUP jak i do reszty.

 

Ponieważ mamy własny serwer, sporo chęci doszedłem do wniosku iż możemy stworzyć team PPC z prawdziwego zdarzenia, może to tylko moje marzenie, ale jednak stworzenie czegoś od podstaw może zaowocować w przyszłości.

Bardzo proszę o propozycję dot. treningów ew. rozgrywek uczestnictwa w różnych puchar ESL itp. Na pewno jakaś cześć z was ma doświadczenie w różnych klanówkach drużynach. To czego potrzebujemy do chęci, jest nas sporo jeden ma gorsze umiejętności inne gorsze jednak to wczorajszy udział w meczu GIGABYTE pokazał jak ważna jest rozgrywka drużynowa, wzajemne uzupełnianie się na polu bitwy. Kto ma chęci to zapraszam do rozmowy na w/w temat.

 

Dziękuje za wczorajszą grę całej ekipie i liczę na dalszą współpracę.

Drunk liczę na Twoją pomoc w tej sprawie. Markov może stworzysz jakąś mini stronę ?

 

Czekam na propozycję. Proszę wybaczyć chaos w tym poście, ale piszę go pracy a co minutę przechodzi obok mnie kierownik żeby sprawdzić co robię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze lepiej skupic sie na casualowej grze i z biegiem czasu sie ogrywac, na ta chwile nie ma potencjalu, czasu, i nie specjalnie widac checi. Nie ma sensu robic teamu, strony, i startowac w esl, zeby byc kopanym, bo wczorajsza przygoda byla dotkliwa i otworzyla oczy, jezeli oni nas puntkowali na respie, a odpadli w nastepnej rundzie, to tylko pokazuje jaki jest poziom i jak nam daleko do niego.

Lepiej zaczac od ogrania, poznania fizyki gry, setupow, i z biegiem czasu mozna cos myslec. Badzmy szczerzy, wczoraj niektorzy nie wiedzieli czym maja zamiar strzelac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po bardzo małej ilości zgonów drużyny przeciwnej wnioskuje że było tam sporo medyków i drużyna się mocno starała żeby reanimować.

 

Nie jestem na tyle czasowy i gram dość nieregularnie ale jak mam czas zawsze chętnie powalczę nawet jako kukła do treningu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro server PPC calymi dniami pusty to niby kto mial nabrac wprawy w Team Playu ??

 

markof

 

Dobrze napisal skupcie sie na casualowej grze , zacznijcie uzywac teamspeaka do gry a nie do pogawedek o [gluteus maximus] marynie podczas rozgrywki :) ,

trza ustalic kilka kilkanascie komend na teamspeaka i ich zaczac uzywac .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby dobrze sie prozumiewac trzeba przyjac jeden wspolny dla wszystkich jezyk ... musimy nauczyc sie jak nazywac dane miejsca, tak, zeby szybka i zwiezla wiadomoscia przekazac najwazniejsze informacje. Milo by bylo, jak bysmy mieli screena z kazdej mapy z widokiem z gory i tam mozna opisywac miejsca. Wtedy mozna usiasc w pare osob i opisac mapy dosc konkretnie ....

 

po czesci sie zgodze z markofem ale casualowa gre to mozna zostawic pojedynczym jednostka, kazdy moze biegac po servie i cwiczyc skilla, ale mozemy np. usiasc na servie w 8 osob po rozdzielac sie z glowa a nie tak jak na cupie, kazdy ma swoje zadanie i tylko je wykonuje .... kazdy zajmuje pozycje i to bylo by warto zrobic bo mozna cwiczyc swoje pozycje na ogolnym servie a w jakiej kolwiek klanowce i jak i jakiejkowiek grze zespolowej chodzi o to, zeby wykonywac swoje poszczegolne zadania ;) To takie moje skromne zdanie ... Na poczatku mozemy grac sparingi i doskonalic strategie itp. a to, ze bedziemy przegrywac to nic strasznego, przeciez nie odrazu Rzym zbudowano.

 

To moje zdanie co do tego wszystkiego ;) Dodam na koniec, ze nie uwazam, ze trzeba byc no-lifem zeby dobrze grac. Najwazniejsze jest to, ze jesli juz ktos chce brac w tym udzial niech w wiekszym stopniu sie temu odda, rozumiem, ze kazdy ma prace jakies codzienne czynnosci ale zawsze mozna sie jakos dogadac... a w tygodniu Ci co maja wiecej czasu niech zajma sie tym o czym pisal markof ;)

Edytowane przez Buziak
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech no ktos na koniec ustawi na stale Przeprawe przez Sekwane 1000 ticketow to beda ludzie grac

a nie jak dotychczas mapa Caspian Border i pogawedki o [gluteus maximus] marynie na TeamSpeaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być Sekwana + Bazaar

 

 

 

Dokladnie jak narazie te dwie mapy i nic wiecej , te bieganei z buta albo walka o to kto pierwszy dostanei pojazd mnie zniecheca

dawac mapy urban albo server bedzie pusty jak dotychczas ,zreszta jego dni sa juz policzone :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...