Skocz do zawartości
Mardok

32" do ~2500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Moja rodzinka w końcu postanowiła sobie zmienić TV na coś nowszego, z racji ograniczonego miejsca max. co wejdzie to 32" a przeznaczony budżet to około 2500zł natomiast preferowane miejsce zakupu to EURO ze względu na atrakcyjne raty. Jako iż TV to w ogóle nie moja działa postanowiłem zapytać was o radę w tym temacie, po szybkim przejrzeniu strony sklepu wstępny wybór padł na Sony KDL-32EX710 ale po przeczytani kilku negatywnych opinii na temat kątów widzenia zaczynam się zastanawiać. Podsumowując czy w tym pieniądzach i najlepiej w tym sklepie można wybrać coś lepszego ? Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

 

Sony KDL-32EX710 - Telewizor LED - CENA w RTV EURO AGD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obstawiał za Panasonic TX-L32DT30 albo DT35. Masz pełną możliwość kalibracji koloru i gammy, doskonałą matrycę IPS.

 

Z wymienionych przez Ciebie modeli widzę tylko ten pierwszy, a dokładniej Panasonic TX-L32DT30E

 

Panasonic TX-L32DT30E - Telewizor LED - CENA w RTV EURO AGD

 

Czy różnica między 30 a 35 jest na tyle istotna aby szukać tego drugiego ?

 

EDIT:

 

Czy posiłkowanie się tym rankingiem uważacie za sensowne ?

 

http://www.chip.pl/ranking/wyswietlanie-obrazu/telewizory-lcd-32-37-cali

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może coś z rodziny samsunga ? Ja mam b2430hd i jestem bardzo zadowolony mimo iż ma tylko 24 cale.

 

Dzięki za odpowiedź ale zakup został już dokonany w zeszły piątek, padło na 37" od Sony (mieści się z luzem dosłownie 2mm) w pracy jestem a dokładnego modelu nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...