Skocz do zawartości
mieczyslaw_ogrodnik

Podświetlana klawiatura - zakup

Rekomendowane odpowiedzi

Gros podświetlanych klawiatur na rynku to same świecące znaki lub znaki+krawędzie klawiszy i takie są lepsze, ponieważ lepiej wtedy widać oznaczenia (zwłaszcza w nocy), niż przy klawiaturach pokroju tej, co podałeś. Napisz jeszcze tylko, do ilu złociszy chcesz na taką klawiaturę wydać. Z droższych modeli rozejrzyj się za Logitech illuminated.

 

Aha, i unikaj Razer Lycosa, sam mam taką i jest z nią trochę problemów, choć ja już się przyzwyczaiłem i nauczyłem sobie z nimi radzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chcę kupić klawiaturę podświetlaną. Proszę o pomoc, bo nie wiem jaki model wybrać.

Chciałbym, żeby była dosyć solidnie wykonana (trzeszczenie) i raczej podświetlana tak jak Manhattan FireFly.

Pomóżecie?

 

Wygląda na niezły bubel :

Przegląd płaskich klawiatur - c.d.. Manhattan FireFly. Benchmark.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam A4Tech KD-126 podświetlane tylko literki, a nie całe klawisze. Myślałem, że szybko się zepsuje, ale od kilku miesięcy działa bez problemu. Jak za tak niską cenę, polecam.

Edytowane przez ABI-FOX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tamtą recenzje można wsadzić psu pod ogon ... To, że coś nie nazywa sie Razer czy Logitech nie znaczy, że od razu jest bublem, a takie uprzedzenia wśród recenzentów są niestety dość częste.

 

Akurat FireFly Manhattan była w porządku. Kompaktowa ale podświetlana (to dość rzadkie połaczenie), przyjemny (nie oczojebny) kolor podświetlenia, skok i głośność klawiszy ok. Były też i minusy: inwerter trochę piszczał no i szybko sie wybrudziła, mimo, że nie zasiadam do komputera z łapami uwalanymi smarem :-) Długo szukałem Creative Fatal1ty, ale już na dobre znikneła z rynku.

 

Jeśli macie swoje typy w temacie kompaktowych (nie mini) klawiatur z podświetleniem, to chętnie sie podepne pod temat.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam klawiature logitecha g110. Dlaczego ja wybralem? Dlatego ze chcialem miec duzy skok jak w starych klawiaturach z dawnych lat:) przede wszystkim. Zastanawialem sie nad klawami microsoftu - x4 lub x6 ale one mialy nizszy skok i mniej guzikow do bindow, dlatego wybralem wlasnie g110. Obie microsoftu byly tansze o jakies 100pln, ale wolalem dolozyc.

 

Ocena po poltora roku uzytkowania brzmi - jest bardzo dobrze:) 5, minimum 4,5 w skali do 6 trzeba dac, nie mam z nia zadych problemow, wcale nie swieci za slabo, ma pare fajnych bajerów ktorych w sumie moglaby nie miec:> no i przede wszystkim na raz bez przelaczania profilu moge zbindowac 12 klawiszy a nie 6. Skok - nie wyobrazam sobie klawiatur ze skokiem tak niskim jak w laptopach.

 

Nie zaluje, jesli szkoda Ci kasy, wystarczy Ci na raz 6 bindów (pomijam zmienianie tych jakby podprofili tak jak w g110 M1 M2 M3 tak i w microsoftach jest cos takiego ale dla mnie to nie praktyczne jest) i nie chcesz miec koniecznie wyzszego skoku to bierz za 100 pln mniej cos od MS.

 

Cene dalej widze wlasnie na allegro trzyma wiec chyba zle nie jest:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...