Skocz do zawartości
V@mp!re

RADEK 9500 PRO, ale JAKI ??

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie pragnę poinformować, że ten sam temat jest w dziale PODKRĘCANIE, ale jakoś nie wpore się zorientowałem, że tam nie pasuje :( Ale do rzeczy:

Mam do Was jedno małe pytanie. Jakiego R9500 PRO kupić ( HIS, HERCULES itd.), żeby po przelutowaniu go i flashu BIOSa wiatrak pociągnął cały tan szajs ? I nie piszcie mi że nie trzeba przelutowywać, że wystarczy jeden czy drugi programik itd... Innymi słowy, która z ww. firm robi najlepsze chłodzenie dla radka... z góry thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

V@mp!re, to forum Tweak ma pare lat i,jak widzisz, jest duuuzo tematow,

postow i userow. I myslisz ze o tym nie dyskutowano? Dlaczego ci sie nie chce szukac ani przeczytac pierwszy temat dzialu?(o tworzeniu tematow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj kartę firmy FIC nie trzeba kombinować z biosem żeby podkręcići i te kary bardzo dobrze się kręcą, a chłodzenie też niczego sobie.Lutowanie to było na 9500 bez pro i nie wiem czy teraz taką gdzieś kupisz, którą będzie można przerobić na 9700

 

Update

Tu masz treścik tej karty

 

Tonic2 chcesz mieć więcej postów czy co???????Po co odpowiadasz jeżeli nic nie masz do powiedzenia???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki lebioda, a Ciebie Tonic 2 przepraszam, że jestem nowy i że gdzieś to przeoczyłem. Jak sam napisałeś to forum ma pare lat, więc nie wiem jak długo musiałbym szukać. Ale poszuka, dla własnej satysfakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...