Skocz do zawartości
kepa416

Podkładka pod M8000X (Avago 9500)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem zmuszony do zmiany podkładki z Roccat Sota. Szukam teraz zamiennika do 130zł Zależy mi na normalnej wielkości czyli bez miniaturek. Jestem raczej highsens nie zależy mi na super poślizgu wystarczy taki średni. Chciałbym aby podkładka nie była destrukcyjna dla śłizgaczy w myszczce bo mam tylko 1 kpl którego zniszczenie zdecydije o losach myszki. Dużą uwagę przykładam do tego czy podkładka się przesuwa po biurku ale wykluczam Sphex'a przylepianego. Myszka Gigabyte M8000X i gram na 1400dpi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do high sens to chyba jak najlepszy poślizg? Wykonujesz bardzo małe ruchy, nie chcesz żeby ślizgacze "łapały" podkładkę, tarcie statyczne. Low sensowcy grają na wielkich szmaciankach, i tam poślizg nie musi być taki niski, bo wykonują duże ruchy, operujesz dużo większą siłą, tarcie tak nie przeszkadza, wręcz polepsza kontrolę.

Ja bym celował na twoim miejscu w jakąś sprawdzoną szmaciankę, jeżeli chcesz nie ruszać ślizgaczy, któryś z razerów goliathus np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Również posiadam mysz Gigabyte M8000X i otworzyłem bardzo podobny temat myślę ,że powinieneś wybierać pomiedzy :

 

- Razer Goliathus Fragged Control
- Razer Goliathus Fragged Speed

 

to już w zależności jaka podkładka bedzie ci bardziej odpowiadać. :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...