Skocz do zawartości
Slayer

Sekty satanistyczne, sataniści i antychryści ;-D

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest kolejny topic z cyklu "Kill`em All Chrystians" ;) Chodzi o to, jakie mieliście/ macie kontakt z tego typu subkulturą. Chodzi mi o same fakty, a nie wywody i teorie, bo to już było.

Co do mojego związku z tym tematem...... szczerze powiem, że nigdy nie miałem kontaktu z takimi ludźmi, większość to zwykli pozoranci, a sam na pewno nie jestem przedsawicielem Szatana na Polskę :) Moze conajwyżej Antychrystem, ale nim może być przecież każdy bez względu na wyznanie i nawet o tym nie wiedzieć :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swego czasu mnie ludzie (glownie z mojej szkoly i klasy w liceum jak jeszcze tam uczeszcalem) uwazali za sataniste .. ;]] a to dlatego ze ubieralem sie na czarno i nosilem na szyi pentagram .. :P a co smieszniejsze byl to taki pentagram jaki mieli pielgrzymi .. :P ale wez czlowiekowi wytlumacz .. jak sobie wmowi zes satanista to nic nie pomoze :) tak czy siak mialem z tym wszystkim taki zwiazek jak z papierzem .. czyt. zaden :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swego czasu mnie ludzie (glownie z mojej szkoly i klasy w liceum jak jeszcze tam uczeszcalem) uwazali za sataniste .. ;]] a to dlatego ze ubieralem sie na czarno i nosilem na szyi pentagram .. :P a co smieszniejsze byl to taki pentagram jaki mieli pielgrzymi .. :P ale wez czlowiekowi wytlumacz .. jak sobie wmowi zes satanista to nic nie pomoze :) tak czy siak mialem z tym wszystkim taki zwiazek jak z papierzem .. czyt. zaden :>

No to witam w klubie- mnie za satanistę uważają od 2 klasy podstawowej :twisted: Dzisiaj usłyszałem teskt od kumpla "O, coś nowego! Nie masz dzisiaj czarnej koszulki!" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swego czasu mnie ludzie (glownie z mojej szkoly i klasy w liceum jak jeszcze tam uczeszcalem) uwazali za sataniste .. ;]] a to dlatego ze ubieralem sie na czarno i nosilem na szyi pentagram .. :P a co smieszniejsze byl to taki pentagram jaki mieli pielgrzymi .. :P ale wez czlowiekowi wytlumacz .. jak sobie wmowi zes satanista to nic nie pomoze :) tak czy siak mialem z tym wszystkim taki zwiazek jak z papierzem .. czyt. zaden :>

U mnie takze mnie nazywaja satanista poniewaz nie uczeszczam na lekcje religii, ale w Boga i tak nie wieze po za tym nie mialem spotkania z saanistami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swego czasu mnie ludzie (glownie z mojej szkoly i klasy w liceum jak jeszcze tam uczeszcalem) uwazali za sataniste .. ;]] a to dlatego ze ubieralem sie na czarno i nosilem na szyi pentagram .. :P a co smieszniejsze byl to taki pentagram jaki mieli pielgrzymi .. :P ale wez czlowiekowi wytlumacz .. jak sobie wmowi zes satanista to nic nie pomoze :) tak czy siak mialem z tym wszystkim taki zwiazek jak z papierzem .. czyt. zaden :>

SeciK nie byłeś satanistą tylko SZATANISTĄ :)

I nie jest to odosobniony przypadek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale LOL :D Nie no.....to już czysta profanacja :lol: Przież wiadomo, że WSZYSCY sataniści mają długie włosy :twisted: :lol: A ci to wyglądają najwyżej na fanów Depeche Mode :lol:

 

PS- fajny tekst " Rozbierz się i złóż swoje ciało w ofierze Szatanowi" 8O Masakra na maksa....i ten motyw z misiem- wieje grozą :lol: Ale zrąbali motyw- "Przyprowadź nam dziewicę"-a przecież widać, że ta laska to "dajka" :lol:

 

PS2- końcówka jest niezła- przykład na to, kim są prawdziwi czytelnicy tego poj.......pisma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu czasem widze ludzi i mi sie smiac chce :D Idzie dzieciak 15-18 lat, czarna koszulka, dlugie wlosy, a babcie za nim krzycza "Szatanista" :D Nie moge :D

 

A powaznie mowiac, troszke sie tym za mlodu interesowalem, ba, nawet LaVey'a przeczytalem :D I szczerze mowiac uwazam to za glupote :D A za debilizm uwazam gnojkow krojacych koty "w ofiarze szatanowi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu czasem widze ludzi i mi sie smiac chce :D Idzie dzieciak 15-18 lat, czarna koszulka, dlugie wlosy, a babcie za nim krzycza "Szatanista" :D Nie moge :D

 

A powaznie mowiac, troszke sie tym za mlodu interesowalem, ba, nawet LaVey'a przeczytalem :D I szczerze mowiac uwazam to za glupote :D A za debilizm uwazam gnojkow krojacych koty "w ofiarze szatanowi"

Eeee....to coś poprzekręcali- koty się nie krojii, ale przybija do ściany :P

PS- mam podobne zdanie na ten temat, a satanizm się nie kończy na LaVaey-u- interpretacjii jest mnustwo, a gł. nurtu trzeba szukać jeszcze za czasów Starożytnych- kult Dionizosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depeche Mode jest ok! Ale jak sobie przypomnę, to w latach 80-90 tych mniej więcej tak wyglądał ich fan: czarna kórtka-płaszcz, czarne spodnie, czarne buty, włoski na żel, czrne okólarki- prawie jak Neo z Matrix-a ;) Tylko ten kiczowaty makijażyk, szczególnie u tych gości pasuje raczej do Punka z lat 70-tych. Jeszcze pamietam taki polski program, gdzie po jednej stronie byli np. fani Metallicy i Depeche Mode- jedni na drugich coś tam jechali :P Był na oba zespoły czas fascynacjii w Polsce, szkoda że już tego nie ma :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PhantomG hehehe jak ja zartowałem :/ Dobra wyglądaja jak depeche i tyle ;) :D

 

Slayer, wogole coś zainsteresowanie Polska przez DM jest jakies bardzo małe :/ Kumpel sie pytał ich menadzera czy planuja zahaczyc polske jakimś koncerterm to jak zwyskle.. albo w planach go nei ma albo dave owie: hope :)

Do CZech jezdza sku. :/ :D

 

Szkoda ze nei pamietam tego programu bo wz pryjemnoscia bym go sobie obejrzał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to się kiedyś mówiło:

Buty z blachy

Brzuch wypięt

Idzie depes pie.r.d.o.l.n.ięty

Najsmieszniejsza rzecz jak slyszalem w tym miesiacu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Takie teksty powinny byc zabronione bo doprowadzic mozna do nieumyslnego spowodowanie smierci przez uduszenie ze smiechu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli kcesz wiedzieć kim napewno nie śa sataniście zapraszam na fotostory o 'SZATANOWCACH" :D

chyba w jakimś bravo czy innym badziewiu było ;)

 

http://www.klub.chip.pl/arendt/szatanowcy.html

 

gorąco polecam !! :twisted:

Widzialem to juz dosyc dawno-niezle niezle =] wogole to gazeta jest tez "niezla";>...

 

moja durna cioteczna siostra namietnie czytala ta gazete... az wstyd sie przyznac... zawsze lubialem te "komiksy", takie zyciowe i prawdziwe =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to się kiedyś mówiło:

Buty z blachy

Brzuch wypięt

Idzie depes pie.r.d.o.l.n.ięty

Hm buty z blachy :? No martnensy sa nawet niezłe :)

Brzuch.. cholera obrzarciuchy jedne :) Serio nei wiedziałem ze tak to jest (było) z nimi :D

 

A spoko w sumie,lepiejj słuchac hip hopu ggdzie smpiewaja jak bardo bolała go kuska wstaja rano lewa noga :D ;) Zartuje oczywiscie :)

Albo inaczej.. jak to oni sa biedni ... a w reku trzema kluczyki od merca :D

 

Sory ale wyspałem sie dzis i denerwuje wszytkich :) kekeke

Wybaczcie... ;) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...