Skocz do zawartości
Ancient

Który Laptop

Rekomendowane odpowiedzi

Prosiłbym o polecenie jakiegoś laptopa do 1600zł, nowego lub używanego, byleby z jakąś gwarancją i od sprzedawcy wystawiającego fakturę.

Zastosowania: internet, biuro, multimedia, programowanie, gry(ale raczej tylko takie które zadowolą się zintegrowaną grafą).

Najbardziej by mi chyba zależało na wydajnym procesorze, wspierającym wirtualizacje.Laptop nie musi być z dołączonym systemem.

Jak do tej pory wyszukałem takie laptopiki:

1. LENOVO IdeaPad G570 i3-2310M 15.6' [3GB] 750GB DOS (1952913917) - Aukcje internetowe Allegro -Najnowsza architektura procesora, wydajniejsza integra od 2, ale słabsza wydajność procka

2. Solidny Laptop Dell N5040 i3 2GB 320GB HDMI Linux (1941853811) - Aukcje internetowe Allegro - Procek starszy, ale wydajniejszy od tego w Lenovo.

3. Samsung RV511 i3 6GB 320GB W7HP TORBA NAJTANIEJ! (1948417505) - Aukcje internetowe Allegro -mam ofertę tego lapka za ok. 1600zł z 3GB RAMu.

 

Niby rozważam je w takiej kolejności, jednak najbardziej przemawia do mnie Dell, jednakowoż ciężka znaleźć opinie tego konkretnie modelu.

 

Dziękuje i

Pozdrawiam

Edytowane przez Ancient

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...