Skocz do zawartości
Alloon

Karta dzwiekowa wielki problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam karte dzwiekowa model dokladny C-Media CMI8738/C3DX Audio Device (tak bynajmniej wykrywa everest) potrzebuje sterownikow do niej do win 7 32 bit mam jakies ale strasznie dziwnie dzialaja gdy np cos kopiuje to dzwiek zmienia sie w takie (trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr) i tyle z tego mam a co dopiero grac w jakies gry

pomocy :/

Pozdrawiam Alloon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG.

 

 

Rejestracja za pomocą wymyślonego maila zajęła mi ca. 15sek - na prawdę nie potrafisz tego zrobić? Klikasz Download, potem "have an account", wpisujesz byle jaki adres mailowy, hasło, klikasz ponownie download, pozwalasz przegląarce otwierać wyskakujące okna, wpisujesz captche i pobierasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam sterowniki 1737 i 1740 czy sa jakies inne? (sorry ale ja sie naprawde na tym nie znam na XP mi dzialaly dobrze stery pod XP) załączylem screena

 

 

 

 

Nie wiem moze jakies starsze czy cos a i tka pomyslalem czy napewno to jes twina dziekowki moze systemu nie wiem to wygloda jakbym uzywam np 90 procka i juz dzwiek sie zazyna mzoe cos w 7 musze ustawic

post-172152-0-23813400-1322258798_thumb.jpg

Edytowane przez Alloon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij, zainstaluj i włącz program Everest (jako administrator).

 

Wejdź w 'Komputer' -> 'Podsumowanie'

Z pola 'Multimedia' spisz 'Karta dźwiękowa'

Z pola 'Płyta główna' spisz jeszcze raz 'Nazwa płyty głównej' oraz 'Mikroukład płyty głównej'. Chyba będziemy potrzebowali sterowników do chipsetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...