Skocz do zawartości
ade

Ile na jakim napieciu XP 1,7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam za nim zablokujecie linka naslecie na mnie mafie i wyslecie wirusy za to, ze pytam o cos co jest gdzies na forum to napiszcie cos na temat;)

 

1. JAki macie rekord bez podnoszenia napiecia????

2. Na jakim napieciu wam chodza procki ustawione na ~2500mhz??

 

A tak torche off topicowo robil ktos tego drut moda co podmnienia mnozniki standardowe na wyzsze na gigabyte ga7 vax???? Juz mam dosyc ciaglego odpinania coolera zeby zmi9niac mnoznik;)))

 

Dzieki za odp;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie tak:

 

bez podnoszenia napiecia, czyli na 1.5v 2150 MHz (około) Prime stable

max w windach (3Dmark03/2001 stable) 2400MHz na 1.78v (więcej 3DMarka nie testowałem)

Max w windach (sandra stable) 2500 na 1,78V

Powyżej 1,78 V nie chce startować ... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A juz myslalem, z eu mnie jakas lipa ja mam 2075 bez podnoszenia;) A wiecej to temp. juz nie bezpiecznie sie podnosi;)

Dzieki za odpowiedzi moz ekomus innemu przyda sie ten post.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak a moze by tak jeszcze dodac na jakim chlodzeniu to wszystko pracuje ?

 

2250 Mhz - 1.9 V

2400 Mhz - 2.1 V - na moim wiatraku niema to troche sesu.

 

Jak kupie wc to moze bedzie lepiej, a teraz latem to wogule kicha bo sa za wysokie temperatury i komp mi szaleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe mi nie chcial startnac na 2600+ przy 1,6v(1,6v-standardowe), podnioslem napiecie na 1,8 i idzie bez problemu. Na 2800+ rusza ale winda niestabilna. Podnosic napiecie na 1,9 zeby stabilnie chodzilo na 2800+? (Drut-mod, temp proca 48 stopni C)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temperature masz ok wiec bym sie skusil, przeciez ludzie jada na tych procach na 2 V i jest ok, w tym tygodniu zmieniam wentyla i bede miec troche nizsza temp. Wtedy zobaczymy do ilu pujdzie stabilnie.

A na twojej plycie zrezygnowal bym z drut moda dla mapiecia a zrobilbym do na plycie. luknij tu :

http://pages.sssnet.com/suntan27/webpage2/.../multi_mod.html

http://www.ocworkbench.com/ecs/

Milej zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o jak ci sie sprawuje ten volcano 11 mysle nad wymiana mego killera na cos lepszego albo V11 ( 25 euro ), albo Deep Impact DP-101 (45 euro ). Teraz tylko pytanie jak ten helikopter chlodzi. jaka masz temp na procu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez podnoszenia 2180Mhz  :twisted: 

A jak ze zwiększonym Vcore to zobacze jak dopracuje WC ;-)

Ale podejżewam, że nie mało!  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Pociesze Cię. Mój chodził na 2100MHz 1.5V stabilnie. Niestety max co z niego wycisnołem to 2200MHz. Z twoim może być podobnie, oczywiście nie życze Ci tego ale zdarza sie duzo egzemplarzy ktore nie wytrzymuja dużych vcore. Mój wytrzumuje max 1.65V!!! Procek porażka. A zapowiadalo się dobrze bo batch miał 30. A ten twój Athlon to DLT3C czy DUT3C?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze jedno pytanie dot. VCORE -> Do ilu MAXYMALNI mozna podciagnac bez strat/spalania mostkow/spalenia socketa itp? U mnie bez bylo 2160 (2600+) na 1.525 i nie chce przecholowac wiec pytam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze jedno pytanie dot. VCORE -> Do ilu MAXYMALNI mozna podciagnac bez strat/spalania mostkow/spalenia socketa itp? U mnie bez bylo 2160 (2600+) na 1.525 i nie chce przecholowac wiec pytam:)

bezpieczna granica to +0.1v od napiecia defaultowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...