Skocz do zawartości
Abdel_k9

Ciecie blachy we wrocku.

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie niektorym przyda sie ta informacja, że we wroclawiu na ulicy swojszyckiej 1 jest firma która tnie blache wodą, jedyne co mosimy im przynies to wektorowy plik graficzny a oni to wytna, niestety jeszcze nie wiemile biora za metr ale jutro sie dowiem,

 

Dzis bylem tagze w firmie atic (agencja reklamowa) na ulicy karkonowskiej 8 (budynek telewizji) i okzalalo sie ze pan tam pracujacy co nieco interesuje sie moddingiem, i zaoferowal mi swoja pomoc, moze grawewrowac w skali szarosci na plexie oraz duzo innnych zeczy.

 

Nie wiem jak wy ale dla mnie to wielki szok ze we wroclawiu tak latwo znalesc firmy pomocne w moddingu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem za korzystaniem z usług firm, które mogą zrobić/zmodowac to co sam możesz zrobić. Nie mówie o takich rzeczach jak na przykład wycinanie otworów w szkle u szklarza... Wolę wszystko (co mam możliwość) zrobić sam, dzięki temu wiem, że to jest mój własnoręczny mod :wink: Nie idz na łatwiznę :!: Warto się troszkę pomęczyć, chociaż dla samej satysfakcji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie niektorym przyda sie ta informacja, że we wroclawiu na ulicy swojszyckiej 1 jest firma która tnie blache wodą, jedyne co mosimy im przynies to wektorowy plik graficzny a oni to wytna, niestety jeszcze nie wiemile biora za metr ale jutro sie dowiem,

 

Dzis bylem tagze w firmie atic (agencja reklamowa) na ulicy karkonowskiej 8 (budynek telewizji) i okzalalo sie ze pan tam pracujacy co nieco interesuje sie moddingiem, i zaoferowal mi swoja pomoc, moze grawewrowac w skali szarosci na plexie oraz duzo innnych zeczy.

 

Nie wiem jak wy ale dla mnie to wielki szok ze we wroclawiu tak latwo znalesc firmy pomocne w moddingu :)

dobrze wiedziec , ale IMHO lepsza satysfakcja jest z tego jak sie samemu nameczysz , pokaleczysz - po prostu bedziesz mial frajde z tego ze zrobiles cos SAM

 

raczej nie skorzystam - wole samemu robic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, ale niestey cyrklem nie wygraweruje czarnobialego zdjecia, a wyzynarka nie wytne w budzie smoka o wymiarach 10x20 a wtedy trza skozystac z uslug takich firm bo przy malych rozmiarach duzo u nich nie wychodzi. Pozatym myslalem nad robieniem grilla do wentyla 12cm bo takich wycinanych niestety kupic nie mozna :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abdel_k9 tylko żebyś się nie rozczarował,u mnie w city minuta cięcia kosztuje 5zł a wodą tnie się baaaardzo wolno. Pozatym z jednej strony zostaje nalot z piasku - trzeba ciąc od wewnęcznej.

 

Zycze powodzenia :P

u mnie biora od metra, i na przyklad metr ciecia 2mm stali nierdzewnej kosztuje 10zł :) A grawerowanie kosztuje 26gr za cm^2 wiec raczej duzo to nie jest biorac pod uwage mozliwosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...