Skocz do zawartości
DeMode

Austria - jak najkorzystniej wysłać paczkę?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie!

Mam do wysłania bardzo dużo paczek, w różnych terminach więc bardzo zależy mi na wyborze dobrego kuriera.

Mam niestety bardzo złe doświadczenia z "dużymi" przewoźnikami (historie z sortowni? omg, :mur: )więc licze na polecenie jakiś pośredników.

Jako że nie wysyłałem nigdy paczek za granicę bardzo liczę na waszą pomoc. Ja oczywiście również będę szukał informacji i opinii (taki już jestem, lubie podejmować przemyślane decyzje:)). Mam nadzieję że ten temat posłuży pomocą zarówno mi jak i innym zainteresowanym w przyszłości. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie!

Mam do wysłania bardzo dużo paczek, w różnych terminach więc bardzo zależy mi na wyborze dobrego kuriera.

Mam niestety bardzo złe doświadczenia z "dużymi" przewoźnikami (historie z sortowni? omg, :mur: )więc licze na polecenie jakiś pośredników.

Jako że nie wysyłałem nigdy paczek za granicę bardzo liczę na waszą pomoc. Ja oczywiście również będę szukał informacji i opinii (taki już jestem, lubie podejmować przemyślane decyzje:)). Mam nadzieję że ten temat posłuży pomocą zarówno mi jak i innym zainteresowanym w przyszłości. Pozdrawiam!

 

 

Ja od siebie polecę Ci DHL express. Paczka z taipei wysłana w piątek wieczorem doszla do mnie o 9 rano dzisiejszego dnia :) ale nie wiem jak cenowo, po prostu piszę, iż szybko to załatwili... :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczta...

Do Włoch jak chciałem wysłać paczkę to to co proponowały firmy kurierskie przewyższało wartość paczki :blink: wysłałem za pomocą poczty i dotarła bez problemów, śledzić można.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zartujesz z tym autobusem :D hehe dobre :D

Juz troche poczytalem i widze ze w 1 poscie walnalem blad bo posrednicy to przecież to samo co duże firmy przewozowe ..POŚREDNICY.. Już znalazłem paru z polecenia np. pośrednik UPS'u polfast.pl dużo taniej a ta sama jakość. Pośrednicy tak działają że negocjują marżę z np. takim UPS'em w zależności do tego ile zleceń mają i wilk syty i owca cała a do tego niektórzy maja swoich pracowników którzy nadzoruja wysyłki. Nawet sie nie spodziewalem ze taki termat ciekawy sie zrobił z tego :) Dzięki za pomoc myślę że niedługo się podzielę decyzję i kolejnymi info.

Pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żartuje :)

Tylko nie nadasz na adres, musi ktoś odebrać paczkę.

Co dziennie z przystanku komunikacji międzynarodowej (jest w każdym większym mieście) wyjeżdżają autokary do różnych zakątków europy. Dajesz kierowcy na flaszkę i leci. Tanio i szybko, tylko trzeba sobie odebrać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żartuje :)

Tylko nie nadasz na adres, musi ktoś odebrać paczkę.

Co dziennie z przystanku komunikacji międzynarodowej (jest w każdym większym mieście) wyjeżdżają autokary do różnych zakątków europy. Dajesz kierowcy na flaszkę i leci. Tanio i szybko, tylko trzeba sobie odebrać :)

 

Byłem u kierowcy to mnie wyśmiał :o ja piernicze co za kraj :o

W końcu puściłem w ostatniej chwili polfastem i jeszcze dostałem numer do gostka który nadzoruje moją paczuszkę na szczęście doszło na czas :) Jescze raz dzieki za ciekawe pomysły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...