Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

parę dni temu kupiłam ssd ocz vertex 3 i zaczęły się moje problemy

dysk ssd podpięty pod kontroler intel'a na kanale 0 na 1 dysk na którym poprzednio miałam system

no i na kolejnym dvd.

płyta główna p8p67

w tej konfiguracji jest jeszcze wmiarę znośnie tzn. bsod średnio 1 raz dziennie

błąd 0x000000f4

znalazłam na ten temat tylko tyle, że jest to bład dysku twardego podrzędnego na którym został zainstalowany system a jest on jako jedyne urządzenie na danym kanale.

hmm...

ms podaje równiej rozwiązania, które w moim przypadku nic nie rozwiązują.

pytanie brzmi

może ktoś miał podobny problem w podobnej konfiguracji.

zastanawiam się czy nie jest to po prostu uszkodzony ssd. chociaż ani smart ani scandisk nie znajdują żadnych problemów.

 

i7 2600k

p8p67

Edytowane przez ewelinaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz dysk z kontrolerem Sandforce 22xx. Pogódź się z BSOD-ami, to normalne dla tych SSD.

Wybacz, ale jak się człowiek nie sparzy, to się nie nauczy. Poczytaj na naszym forum temat o SSD i zobaczysz, że kupno SANDFORCE 22XX to bład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz spróbować wgrać łatki wszystkie jakie MS daje - *BYĆ* może coś pomogło, u mnie nawet nie wiem kiedy, same zniknęły BSODy podczas wstawania z uśpenia na lapku i ogólnie lepiej mój SSDK w lapku pracuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobrałam i zainstalowałam sterowniki Rapid storage i chwilowo uspokoiło się, ale już raz tak było.

wcześniej odpięłam zamieniłam miejscami dvd i drugi hdd i przez 1,5 dnia tez miałam spokój.

po instalacji systemu instalujecie te sterowniki ze strony intela czy zostawiacie te które daje ms?

 

btw... może to idiotyczne ale zaczęłam też zastanawiać się nad zasilaczem.

mój 650W ocz, a w budzie mam: 2600k p8p67, rad.5870, hdd 500GB seagate, hdd ocz vertex3 120GB, dvd sb audigy,

wentylatory 80mm i 120mm

Edytowane przez ewelinaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobrałam i zainstalowałam sterowniki Rapid storage i chwilowo uspokoiło się, ale już raz tak było.

wcześniej odpięłam zamieniłam miejscami dvd i drugi hdd i przez 1,5 dnia tez miałam spokój.

po instalacji systemu instalujecie te sterowniki ze strony intela czy zostawiacie te które daje ms?

 

btw... może to idiotyczne ale zaczęłam też zastanawiać się nad zasilaczem.

mój 650W ocz, a w budzie mam: 2600k p8p67, rad.5870, hdd 500GB seagate, hdd ocz vertex3 120GB, dvd sb audigy,

wentylatory 80mm i 120mm

 

)

650W spokojnie powinien dać rady o ile ma stabilne napięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...