Skocz do zawartości
BENITO

MOJE DOŚWIADCZENIA Z CPUIDLE PRO 6.

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, spotkało mnie niemiłe doświadczenie w obcowaniu z tym programem, mianowicie:

Sama idea jest niezła, a wykonanie dobre. Temperaturka mojego procka w tym upale potrafiła w spoczynku zejść nawet do 48 stopni z 63. Fajno było, ale do momenu gdy zaczeły się pojawiać dziwne zwiechy kompa :evil: :evil: :evil: (nagle stawał HDD izamrażało ekran) w losowych momentach. Myślałem, że to mój CODEGEN się posypał.

Nieee pomyślałem, gdy przejrzałem logi z MBMa, to coś innego. No i miałem rację. Wyłączyłem CPUidla i problem minął :o . Coś panowie ten program źle widać toleruje VIA KT 400. Przestrzegam :!:

Tera już problemu nie mam :wink:

pozdrówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez sie raz tak zdarzylo przy Vcoolu .. ale to chyba normalne ... porcek ma co chwila idle state a tu nagle rusza pelna para i nie zdarzyl sie nawet ubrac jak go pogonili do roboty:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tak samo na kt400, znikąd totalna zwiecha. rasowy freez. tylko reset z obudowy pomagał. na nforce 2 jeszcze nie testowałem, bo temperaturki jak narazie są zadowalające :)

 

Myślałem, że to mój CODEGEN się posypał

i to mówi ten co się bał tronje testować :lol2: :wink:

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...