Skocz do zawartości
psz3mo

Komp nie 'wstaje' po śpieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Często korzystam(korzystałem) z trybu uśpienia komputera, ale od pewnego czasu mam następujący problem. Po uśpieniu komp zaczyna się uruchamiać, pokazuje się ekran z napisem 'trwa wznawianie...', następnie ekran robi się czarny, w lewym rogu mruga '_', monitor się wyłącza, wyświetla informację o braku sygnału i zostaje wyłączenie kompa. Trzeba próbować włączyć ze 2 razy, żeby wyświetlił się wybór, czy ma się budzić, czy porzucić to i startować normalnie.

 

Komp jak w podpisie:

e5200@3,5 + p31-ds3l (bios f9) + 4gb + xfx hd4850 + win7 x64

 

Wszystko zaczęło się po zmianie grafiki z 9600gso na hd4850 (wcześniej było ok). Nie wiem gdzie może być konflikt, bo grafa i wszystko inne jest sprawne. Przy włączaniu/restarcie komp wstaje za każdym razem, a przy kilku godzinach obciążenia nie ma żadnych resetów, czy zwiech.

Szukałem w necie i część ludzi ma podobne problemy z radeonami (i często z płytą od GB). W tej chwili robię update windowsa, może pomoże.

 

Ma ktoś jakiś pomysł, co można zrobić??

 

 

Ps. tylko nie piszcie żeby postawić system na nowo, bo to zrobię dopiero przy windows 8, wolę się pomęczyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Wiem, że chcesz tego uniknąć, ale ja po przejściu z 9600GT na HD4850 musiałem zrobić format. Niby wszystko działało, ale niekiedy działy się różne cyrki. Po prostu zieloni z czerwonymi się nie lubią.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...