Skocz do zawartości
thical

MILEER REAKTYWACJA

JAk glosowal bys jako posel ?  

  1. 1. JAk glosowal bys jako posel ?

    • Miller ma zostac !
      9
    • Miller ma odejsc !
      51
    • Lepper ma objac rzad :]
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Dalem na Leppera chlopak ostatnio dobrze gada  :D  :arrow:  :P

Jest takie powiedzenie "z dwojga zlego nie wybieraj zadnego" i dokladnie odzwierciedla ta sytuacje. Miller pokazal ze jest politykiem do D... szkoda ze naszym kosztem. Im wczesniej czerwonosztandarowcy odejda tym lepiej. Chcialbym aby Millerowi Łodzianie zgotowali gwizdzace powitanie jak sie tu pokaze. Ja moze jakies jajka przygotuje i rzuce w jakiegos komucha :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy politycy to WIELCY kręciarze!!!!!!!!!!!!!!!!!

Robią takie przekrety,o ktorych wam sie nie snilo i nie bedzie snic.

A lepper dobrze mówi ale nic nie robi aby to weszlo w zycie!!!!!

smutne but true jak bym bym poslem sld to za zostaniem samoobrony to za out proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LEPPER ROOOOOOOX :wink:

 

z tym : Lepper = rzad to byl joke :)

 

I choc kto by rzadu nieobjal to i tak bedzie klamal i kradl jak inni to z samej gadki jaka byla np. we wczorajszym studiu politycznym na jedynce podobalo mi sie jak Lepper gada. Ale on jest wariat raz dobrze gada a za chwile :idea: CRASHHHHHHHH 8O :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie tak myślę (mażę) o tym, że Miller - w sutuacji kiedy i tak już gorszych notowań mięć nie może ( no raczej... 8O ) mógłby

wprowadzić w życie wszystkie te rozwiązania które sugerują wszyscy analitycy, fachowcy, i co poniektórzy mądrzejsi politycy (kilku... ale są), nam -oczywiście nie odrazu- żyło by się lepiej,

a Miller zostałby zapamiętany jako człowiek który umiał wyciągnąć wnioski ze swoich błędów i miał odwagę polityczną na ryzkowny ruch który przynióśłby wymierne korzysci dla kraju.

Dlaczego tego nie zrobi.... ? nie wiem... układy, znajomości, strach.

Odejdzie sponiewierany i znienawidzony. A mogło być tak pieknie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miller kiedyś powiedział, że jeśli jego rząd miałby tak niskie poparcie to podałby się do dymisji. Jak widać nie zrobił tego. Ja bym go wsadził do paki, nienawidzę bezczelnego kłamstwa. W dodatku jest to osoba publiczna i powinna się zastanawiać co mówi... a immunitet to wogóle bezsens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam moze millera nie lubie ale po c.h.u.j nam zmiana premiera i tak nic nowego nie wymysli, lepiej kontynuowac polityke taka jaka jest, a lepper to duzo gada bo za duzo nakradl i jezeli nie utrzyma sie przy sterach to pojdzie siedziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miller zostal i dobrze. nie mowie, ze jest dobry, ale w obecnej sytuacji politycznej nie widze jego nastepcy. powinien piastowac swoj urzad do konca kadencji.

i zniszczyc Polske do konca, wywolac kilanascie kolejnych afer, sprzedac kolejne stanowiska i stworzyc wielka "republike kolesi" ktorej nie da sie pozbyc jeszcze przez wiele lat. Dziekuje za to. :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony uwazam ze Miller jest zerem i winien odejsc. Z drugiej nie widze alternatywy na dana chwile. W tym sejmie nie ma szans na stworzenie czegokolwiek bez SLD bo chyba nikt przy zdrowych zmyslach nie wierzy w koalicje LPR-PiS-PO-PSL-SKL-PBL-costam-jeszcze

Czyli przyspieszone wybory. I wedle roznych sondazy znowu wygrywa SLD, ma poparcie w okolicach 20 procent wiec zeby rzadzic musielibysmy miec SLD-Samoobrona-PSL. To juz wole SLD saute przynajmniej jeszcze nie podawali gdzie by chcieli widziec Balcerowicza (Andrzejek na zjezdzie krzyczal dla odmiany Balcerowicz do Iraku). Szansa na to ze wiekszosc miala by PO i PiS w aktualnej sytuacji jest znikoma.

Narazie status quo bedzie trwac przynajmniej do budzetu 2004. Moze dojdzie do podzialu w SLD na co osoboscie licze

Narazie z radoscia powitalem fakt ze tygrys na kielkach nie bedzie juz wymyslal nowych cudownych pomyslow jak tu zalatac dziure budzetowa moim portfelem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miller zostal i dobrze. nie mowie, ze jest dobry, ale w obecnej sytuacji politycznej nie widze jego nastepcy. powinien piastowac swoj urzad do konca kadencji.

i zniszczyc Polske do konca, wywolac kilanascie kolejnych afer, sprzedac kolejne stanowiska i stworzyc wielka "republike kolesi" ktorej nie da sie pozbyc jeszcze przez wiele lat. Dziekuje za to. :twisted: :twisted: :twisted:

Wszyscy macie racje. Oddajmy wladze w rece prawej strony! Przeciez przez 4 lata rzadow Buzka bylo nam tak cudownie i wspaniale, z wielkim zalem patrzylismy jak odchodzi ze stanowiska i teraz trzeba, zeby znowu prawica rzadzila w Polsce i wdrozyla kolejne reformy, jeszcze lepsze niz w 100% udane reformy szkolnictwa, zdrowia, emerytalna i administracyja. Byle wiecej tak odwaznych reform!

 

 

A teraz powaznie: czy jest jakas alternatywa dla LSD? POPiS??? :lol: :lol: :lol: Czy moze LPR-Samoobrona??? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miller zostal i dobrze. nie mowie, ze jest dobry, ale w obecnej sytuacji politycznej nie widze jego nastepcy. powinien piastowac swoj urzad do konca kadencji.

i zniszczyc Polske do konca, wywolac kilanascie kolejnych afer, sprzedac kolejne stanowiska i stworzyc wielka "republike kolesi" ktorej nie da sie pozbyc jeszcze przez wiele lat. Dziekuje za to. :twisted: :twisted: :twisted:

Wszyscy macie racje. Oddajmy wladze w rece prawej strony! Przeciez przez 4 lata rzadow Buzka bylo nam tak to_slowo_zostalo_wyklete_z_tego_forum i wspaniale, z wielkim zalem patrzylismy jak odchodzi ze stanowiska i teraz trzeba, zeby znowu prawica rzadzila w Polsce i wdrozyla kolejne reformy, jeszcze lepsze niz w 100% udane reformy szkolnictwa, zdrowia, emerytalna i administracyja. Byle wiecej tak odwaznych reform!

 

 

A teraz powaznie: czy jest jakas alternatywa dla LSD? POPiS??? :lol: :lol: :lol: Czy moze LPR-Samoobrona??? 8O

Nie uwazasz ze lepiej jest przymajmniej prubowac cos robic, niz rozwalac to co juz zostalo. Czesc reform Buzka byla nieudana, ale np. kasy chorych juz ostatnio zaczely wychodzic na prosta i niewatpliwie byly lepsze od obecnego NFZ i pana Naumana :twisted: :twisted: . Reforma emerytalna - lepiej bylo zostac zostac przy samym ZUS? Szkolnictwo -wolalbym "nowa mature" od starej chociaz ja zdalem. Administracja- tu byl kompromis wszyskich partii w tamtym parlamencie. Zawsze na poczatku kazdej reformy jest gorzej i sa protesty. Dlatego obecny rzad nie wprowadza reformy finansow - boi sie konsekwencji politycznych, oni to po prostu tchurze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozśmieszacie mnie wierząc choć trochę Lepperowi. Miller i spółka (nienawidzę ich) przynajmniej nie kryją się ze swoich zamiarów. Skok na kasę i stanowiska - często nawet się z tego nie tłumaczą. A Lepper... te jego polityczne gierki to maxymalne kłamstwo. On jest przeciw UE, ale już sobie załatwia pewnie stanowisko, już pewnie walczy o dopłaty itd. On jest wplątany w więcej afer niż mozna sobie wyobrazić. Tyle, że to wyjdzie później... Dla mnie to człowiek "maskotka" tego Sejmu ;) Lubię sobie pooglądać relacje tv jak on występuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, z tym Lepperem, to juz przesada, tego buraka nie da sie sluchac, no chyba, ze ktos ma ochote kabaret obejrzec, przeciez on nic normalnego nie zaproponowal. Jest tylko jednym z tych krzykaczy, co to innym patrza na rece a sami, to [gluteus maximus] w slusznej sprawie nawet ze stolka nie podniosa - ale kase czesze i z urzedu i na lewo i tego drugiego pewnie 3 razy wiecej. Dlaczego? Domyslcie sie kto go popiera? Rolnicy, ludzie najczesciej niewyksztalceni. Przyjezdzaja tacy do niego i mowia, ze dobrze by bylo gdyby tu cos zalatwil itd, itp, daja mu w lape ze 10000zeta a on ich w ciach!a robi - to byla opowiesc oparta na faktach autentycznych! Wkoncu jak mu sie spalil dom, to porshe ocalalo. A niewielu jest rolnkow jezdzacych takimi autkami(widocznie Lepiejowi lepiej zboze roslo). A Miller? Ehh... tez szkoda slow. Jak w tym kraju cos sie szybko nie zmieni, to przez nastepne ok. 7-8 lat bedziemy mieli ciezko. Ale jest perspektywa. Jaka? Tak jak moj kumpel powiedzial, cytuje: "Ku..wa, ja juz nie moge tych debili sluchac. Chyba zaglosuje na Leppera jako prezydenta, to przynajmniej bede mial motywacje, zeby spier... z tego kraju...". I ja sie z nim w pelni zgodze, bo to bylby ARMAGEDON!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchałem tych wszystkich wypocin od rana na tok fm.

Wychodze, z zalozenia, ze nie ma sensu, zeby Miller odszedl, co to zmieni?

nic... Lepper pierdzieli głupoty 80% tego co mowi to albo przekrecone albo nie poprawne dane.... Nie ma nikogo mądrego w naszym rządnie. Mam nadzieje, ze jezeli wejdziemy do Uni narzuca nam jakies tempo i słuszne cele, które bedzie trzeba zrealizowac. Najlepiej by bylo gdyby ktos z niemiec przeja kontrole nad naszym panstwem, wtedy cos by sie zmieniło na lepsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej być ZEREM niż LESZKIEM MILEREM :!:

Mówicie co by dało odejście Milera? Może niewiele a może coś by się jednak zmieniło, jedno napewno nie musiałbym słuchać, patrzeć na tego pajaca.

Z Leperem też przesadzacie - mądzrze mówi - kiedy bo może coś przeoczyłem :? To zwykły populista, który wykożystuje sytuację w kraju do zbicia swijego kapitału politycznego (a i kase też przy tym czesze :evil: ), ja jestem tym przerażony że z trzecioligowego krzykacza, z którego wszyscy się śmiali wyrósł na trzecią siłę polityczną w Polsce.

(...) Najlepiej by bylo gdyby ktos z niemiec  przeja kontrole nad naszym panstwem, wtedy cos by sie zmieniło na lepsze...

Sorry ale tu już lekko przegiołeś, - zastanów się co piszesz :x :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uwazasz ze lepiej jest przymajmniej prubowac cos robic, niz rozwalac to co juz zostalo. Czesc reform Buzka byla nieudana, ale np. kasy chorych juz ostatnio zaczely wychodzic na prosta i niewatpliwie byly lepsze od obecnego NFZ i pana Naumana :twisted:  :twisted: . Reforma emerytalna - lepiej bylo zostac zostac przy samym ZUS? Szkolnictwo -wolalbym "nowa mature" od starej chociaz ja zdalem. Administracja- tu byl kompromis wszyskich partii w tamtym parlamencie. Zawsze na poczatku kazdej reformy jest gorzej i sa protesty. Dlatego obecny rzad nie wprowadza reformy finansow - boi sie konsekwencji politycznych, oni to po prostu tchurze!

Widze, ze emocje przeslonily Ci znajomosc ortografii :wink:

 

Kasy chorych na prosta??? Widze, ze nie miales nic wspolnego z sluzba zdrowia przez jakis czas. Dlugi kolosalne, kontrakty dla szpitali to byly napady z bronia w reku nie kontrakty, opoznienia w platnosciach siegaly pol roku - nie ma co wychodzili na prosta :wink:

 

Reforma emrytana udana? Pomijajac fakt, ze do tej pory ZUS nie moze sie po niej otrzasnac i okreslic kto zaplacil kto nie, emerytura zus+2 filar (teraz trzeba miec 2 filar obow.) nie wystarczy ci nawet na gazete po skladaniu sie przez dziesiat lat (nawet z 3 nadobowiazkowym filarem i tak jest o dupe otluc i jedynym wyjsciem sa wlasne inwestycje)

 

Szkolnictwo - tutaj mam najmniej zastrzezen i najwiecej zamieszania robi niestety obecna ekipa (Lybacka won!)

 

Administracja - byla potrzebna zmiana i w sumie najmniej skaszaniono

 

 

Nie mowie, ze reformy byly nie potrzebne - wrecz odwortnie, ale wrzucenie 4 reform na raz to bylo samobojstwo. Zaden kraj, niewazne jak bogaty, nie udzwignolby tego ciezaru. Na nasze szczescie jeszcze nie podzielilismy losow Argentyny - mimo wszystko nadal trzeba sie pilnowac.

 

Co do reformy finansow, to uwazam ze jest to w tej chwili najwazniejsza rzecz do wprowadzenia. Unie mamy juz z glowy i mozna sie skoncentrowac na reformie, ktora IMNSHO jest ostatnia deska ratunku nie tylko dla Millera, ale dla naszej chorowitej gospodarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...