Skocz do zawartości
thical

MILEER REAKTYWACJA

JAk glosowal bys jako posel ?  

  1. 1. JAk glosowal bys jako posel ?

    • Miller ma zostac !
      9
    • Miller ma odejsc !
      51
    • Lepper ma objac rzad :]
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Kasy chorych na prosta??? Widze, ze nie miales nic wspolnego z sluzba zdrowia przez jakis czas. Dlugi kolosalne, kontrakty dla szpitali to byly napady z bronia w reku nie kontrakty, opoznienia w platnosciach siegaly pol roku - nie ma co wychodzili na prosta :wink:

A myślisz ze z dniem pojawienia się NOZ-u wszystkie te problemy znikneły?? nie się nie paprawiło a nawet jest gożej a tylko znowu kilka milionów poszło na zmianę tabliczek i inne <span style="color:red;">[ciach!]</span>ły.

 

Reforma emrytana udana? Pomijajac fakt, ze do tej pory ZUS nie moze sie po niej otrzasnac i okreslic kto zaplacil kto nie, emerytura zus+2 filar (teraz trzeba miec 2 filar obow.) nie wystarczy ci nawet na gazete po skladaniu sie przez dziesiat lat (nawet z 3 nadobowiazkowym filarem i tak jest o <font color="#FF0000">[ciach!]</font> otluc i jedynym wyjsciem sa wlasne inwestycje)

Fakt bajzel w ZUSie jest straszny ale przecież nie można było tego zostawić jak było jeszcze w PRL-u

 

Co do reformy finansow, to uwazam ze jest to w tej chwili najwazniejsza rzecz do wprowadzenia. Unie mamy juz z glowy i mozna sie skoncentrowac na reformie, ktora IMNSHO jest ostatnia deska ratunku nie tylko dla Millera, ale dla naszej chorowitej gospodarki.

Właśnie że nie mamy z głowy, przecież teraz musimy się należycie przygotować do akcesji, tak prowadzić politykę aby jak nawięcej skożystać, bo jak znowu zaczniemy się kłucić o duperele (nie twierdzę bynajmniej ze reforma finasów do nich należy!) to możemy przespać naszą szanse i ziszczą się słowa eurosceptyków. Znów przypomina mi się "Wesele" Wyspiańskiego - chochoł, złoty róg i "a to Polska właśnie...."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślisz ze z dniem pojawienia się NOZ-u wszystkie te problemy znikneły?? nie się nie paprawiło a nawet jest gożej a tylko znowu kilka milionów poszło na zmianę tabliczek i inne [gluteus maximus] ły.

Nic nie pisalem o NFZ, z prostej przyczyny - to jest to samo <span style="color:red;">[ciach!]</span>o Ustosunkowalem sie tylko do wypowiedz QBorga o wychodzeniu przez kasy na prosta. :roll:

Fakt bajzel w ZUSie jest straszny ale przecież nie można było tego zostawić jak było jeszcze w PRL-u

Odpowiem w ten sposob:

Nie mowie, ze reformy byly niepotrzebne - wrecz odwortnie, ale wrzucenie 4 reform na raz to bylo samobojstwo. Zaden kraj, niewazne jak bogaty, nie udzwignolby tego ciezaru.

Właśnie że nie mamy z głowy, przecież teraz musimy się należycie przygotować do akcesji, tak prowadzić politykę aby jak nawięcej skożystać, bo jak znowu zaczniemy się kłucić o [gluteus maximus] (nie twierdzę bynajmniej ze reforma finasów do nich należy!) to możemy przespać naszą szanse i ziszczą się słowa eurosceptyków. Znów przypomina mi się "Wesele" Wyspiańskiego - chochoł, złoty róg i "a to Polska właśnie...."

Co mielismy wynegocjowac juz wynegocjowalismy, zmiany dostosowujace prawo do norm unijnych caly czas sa uchwalane - teraz nalezy zajac sie wewnetrzna sytuacja ekonomiczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mowi moj qmpel cyt."politycy to banda złodziei"

popieram jeden wart drugiego - obaj glówkuja jak tu napchac swoje portfele :evil: :evil: :evil: a co drugi to po zawce(nie mam nic do normalnych ludzi którzy ukonczyli zawodowke, ale ta cała banda z sejmu mnie wkurza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mowi moj qmpel cyt."politycy to banda złodziei"

popieram jeden wart drugiego - obaj glówkuja jak tu napchac swoje portfele :evil: :evil: :evil: a co drugi to po zawce(nie mam nic do normalnych ludzi którzy ukonczyli zawodowke, ale ta cała banda z sejmu mnie wkurza

co do zawodwki to nawet w krajach rozwinietych ludzie gorzej rozwiniecy maja problemy z dostaniem roboty uwiez mi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...