Skocz do zawartości
madk21

Laptop do netu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Pytanie może zbyt banalne ale dla laika jest pewna nie jasność. potrzebuję kupić laptopa który posłuży mi głownie do poczty, przeglądania internetu,słuchania muzyki i teraz problem do przeglądania you tuba. Fundusz jaki chce sobie przeznaczyć jest śmiaszny bo jak naj niższy. Znalazłem kilka aukcji na allegro w cenie do 300zł. Z regóły procek to 1200, ram 512, marna grafa. Podobno jest problem z oglądaniem filmików na ów cudzie. Pytanie a raczej prośba o poradę co kupić do moich potrzeb (jakie parametry) . Będę wdzięczny za jaką kolwiek pomoc.

Dam kilka linków do aukcji by rozjaśnić moje zamiary.

 

IBM X31 P1.4, 512MB, 40GB, WIN XP PRO!!!! OKAZJA! (1977119432) - Aukcje internetowe Allegro

 

DELL C400 Pentium 1,3 GHz w idealnym stanie (1989746174) - Aukcje internetowe Allegro

 

IDEALNY TANI ARISTO- DVD, 2xUSB, LAN, ŚLICZNY TFT (1985600800) - Aukcje internetowe Allegro

Edytowane przez Orgiusz
boli mnie patrzenie na jednorazowych krzykaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuł napisany dużymi literami na pewno nie przyśpieszy pomocy, w internecie pisanie z CapsLockiem oznacza krzyk. Zmień to.

 

Z tych 3 najlepszy będzie IBM - najnowsze i najszybsze podzespoły. Co do filmów DivXy zwykłe powinny bez problemu chodzić, RMVB równierz. O plikach HD za to możesz zapomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do filmów DivXy zwykłe powinny bez problemu chodzić, RMVB równierz. O plikach HD za to możesz zapomnieć.

 

Chodziło tutaj o filmiki odtwarzane za pośrednictwem serwisu You Tube. Potrafia one być kapryśne i przycinać na procesorach około 1Ghz-owych co spowodowane jest prawdopodobnie przez ciagłe ulepszanie serwisu i wg. mnie tragiczną optymalizację. DivX-y będą chodzić normalnie, lecz z filmikami na YT nawet w najniższej rozdzielczości 240p może być problem.

 

Pytanie jakiego, najtanszego z mozliwytch laptopa trzeba by szukać, żeby problem z You Tubem znikł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się nad jedna kwestia: czy chcesz pakować się w kilkuletni sprzęt za 300zł i potem dołożyć do niego drugie tyle. Moim zdaniem to nie ma żadnego sensu,a do odtwarzania filmików z internetu czy oglądania filmów nada się dobry telefon lub netbook. Możesz dostać nowego już za 700zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...